• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Film, Muzika i TV » Tv » Sport Klub (Šta vam se dopada ili ne dopada na ovom kanalu)
Sport Klub






60
poruka na forumu
4 1



post # 1 | 2017-05-08 , 3:21 PM

Evo po meni previše Tenisa i tih gluposti... Ovo ostalo.. Manje više savršeno... Sve ima.. Od Moto GP-a , F1, fudbala (čak i nižih liga- kladioničari znaju zašto :D ) pa do prvenstava u igricama nekim... Samo mi fali Poker neki lejt najt i msm da bi to upotpunilo programsku šemu


ARSENAL








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 2 | 2017-05-10 , 1:03 AM

Sve mi se dopada,samo SK gledam i ništa drugo.. Najvažnije je da prenose Englesku ligu i Špansku,a moto GP,formula itd su samo novi plus. Po meni im ništa ne fali,možda LŠ kad bi' odlučili da prenose ili bar LE,sve ostalo odlično :)


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








60
poruka na forumu
4 1



post # 3 | 2017-05-10 , 2:03 PM

То нема шансе да се деси пошто код нас та права су већ продата па бар за наредних 2,3 сезоне.. Али мени опет више фали као што рекох неки најт покер али да иде уживо не репризе од пре 3 године фазон пошто фудбала ионако има баш, баш доста... Опет и по мени најкомплетнија телевизија бар са наших простора.. Арена се труди али није то то бар не још..


ARSENAL








30
poruka na forumu
28 90



post # 4 | 2017-07-09 , 9:09 PM

Najvaznije na ovom kanalu je da prenose vladare Srbije i Jadrana u Evroligi! Zvezdomanija F4 F4  :)))


Volim svim zenama uzdahe da otimam i volim po rukama da se tetoviram
volim svoj zivot i zivim za ljubav i volim da zivim od danas do sutra.








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 5 | 2018-10-16 , 12:37 PM

Pre neki dan u nekom novom paketu dobio i SK 5 i SK 6  


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Film, Muzika i TV » Tv » Sport Klub (Šta vam se dopada ili ne dopada na ovom kanalu)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]