• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Pretty Little Liars (sve o seriji)
Pretty Little Liars






592
poruka na forumu
518 8144



post # 1 | 2013-01-15 , 4:55 AM



Upoznajte Slatke male lažljivice. Tu je Aria Montgomery (Lucy Hale), Spencer (Torian Bellisario), Hanna (Ashley Benson) i Emily (Shay Mitchell). Kada je njihova najbolja prijateljica Alison (Sasha Pieterse) nestala počeli su primati SMS poruke od osobe poznate kao 'A' koji planira otkriti sve njihove tajne koje samo Alison zna. Oni su ubrzo počeli sumnjati na Alison da stoji iza teksta...

Nakon nestanka vješte manipulatorice Alison (Sasha Pieterse) serija prati život šesnaestogodišnjakinja – Arie (Lucy Hale), Spencer (Troian Bellisario), Hanne (Ashley Benson) i Emily (Shay Mitchell) – koje su u međuvremenu izgubile međusobni kontakt. No to se mijenja kada počnu pristizati tajanstvene poruke od osobe koja se potpisuje s 'A'. Vezane nekadašnjim prijateljstvom te panikom i pomutnjom uzrokovanim zagonetnim porukama, djevojke se ponovno okupljaju, iako svaka ima svoj razlog da nikome ne otkrije svoju tajnu.

Aria se tek vratila u rodni grad nakon boravka u Europi te pokušava potisnuti saznanje o koketiranju svog oca Byrona s njegovom bivšom studenticom. Aria to želi sakriti od svoje majke Elle, a u međuvremenu njenu pažnju zaokuplja markantni profesor engleske književnosti Ezra Fitz.
Hanna je buntovnica sklona nevoljama čija majka Ashley uzima stvari u svoje ruke u nastojanju da sačuva svoju reputaciju te imidž svoje kćeri.

Spencer je perfekcionistica i odlična učenica koja se cijeli život bori s tim da drži korak sa svojom uspješnom obitelji. Upravo zbog toga se osjeća jako usamljeno. Čini se da je nitko ne razumije dok ne pronađe pravo razumijevanje - u zagrljaju sestrinog zaručnika. Emily je sportašica koja pokušava pronaći svoje mjesto u svijetu, a počne se družiti s novom susjedom Mayom, djevojkom slobodnog duha koja se nedavno preselila u Alisoninu staru kuću preko puta ulice.

Prijeteće poruke ujedine djevojke, a njihov život u pitoresknom predgrađu odjednom se čini jako daleko od savršenstva, kada laži i izdaje počnu prijetiti svemu što im je drago. Pravi šok uslijedi kada i nakon pronalaska Alisoninog tijela poruke ne prestaju stizati.

Žanr: drama, misterija, triler

IMDb
Wikipedia

Pretty Little Liars Online sa prevodom



Fajlovi: 6309049.jpg (9.2 Kb)

http://prntscr.com/ioauvr






USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 2 | 2013-05-03 , 7:46 PM

Odlična serija :)








2
poruka na forumu
2 22



post # 3 | 2013-05-04 , 2:44 PM

:D








314
poruka na forumu
456 4349



post # 4 | 2013-10-09 , 2:55 PM

Svi se vjerovatno pitaju ko je "A" u seriji...da li je to sad Ezra ili neko drugi? Mozda je Aria isto "A"? :p

Evo malo i ja da otkrijem neke stvari koje sam cula od ljudi koji su citali knjige i znaju detalje... Niko osim Alisonine porodice ne zna da Alison ima sestru blizankinju Courtney, koja je prilicno zla, koja je zamijenila Alison i druzila se sa njenim drugaricama i nazvala ih "Pretty Little Liars" , dok je Alison bila poslata u mentalnu ustanovu...Zla blizankinja je bukvalno ukrala Alisonin zivot. Kada se Alison vratila iz bolnice, u bijesu zbog oduzimanja vlastitog zivota ona ubija sestru Courtney...

Sada je vec jasno svima da je Alison ziva i prilicno bijesna na porodicu i na drugarice, jer nisu shvatile da to nije ona, i moguce da je i ona "A"??? ;)










543
poruka na forumu
1516 4731



post # 5 | 2013-10-09 , 5:17 PM

Obozavam tu seriju, tek sam je nedavno pocela gledat.... :)

Veštica, Tako dakle :) bas sam se pitala tko je ta ''A'' .


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








278
poruka na forumu
43 244



post # 6 | 2015-02-12 , 7:00 PM

Izgleda da su prevodioci zaboravili na ovu seriju bocka


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!








387
poruka na forumu
90 1169



post # 7 | 2015-02-19 , 2:55 PM

Petoj sezoni je bas spala gledanost u odnosu na cetvrtu sezonu :(



Fajlovi: 5923771.png (50.3 Kb)









278
poruka na forumu
43 244



post # 8 | 2015-02-23 , 11:45 AM

Meni je ova serija uvek zanimljiva (svaka epizoda),
a budući da su potpisane obnove za 6. i 7. sezonu,
nije toliko važno što je opala gledanost :D


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 9 | 2015-02-23 , 4:00 PM

Ma predobraaa serijaaa, stvarno.... nikad nije dosadna :D
Meni su i zadnje sezone predobre :p


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








278
poruka na forumu
43 244



post # 10 | 2015-06-28 , 12:27 PM

Ova šesta sezona je zbunjujuća,ali odlična...Sve nam kažu,pa sitnicama ukažu da ipak nije to što
smo mogli da pretpostavimo



Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 11 | 2015-06-29 , 2:06 AM

No body, no proof...ono sto sam naucila iz ove serije lol


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








7
poruka na forumu
0 0



post # 12 | 2017-05-27 , 3:23 PM

Ja sam od skoro poceo da gledam dobra je ... da li neko zna gde moze da se nadje knjiga online za citanje


aaa


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Pretty Little Liars (sve o seriji)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]