Page 3 of 3«123
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Šta Mislite o Seriji Sulejman Veličanstveni?
Šta Mislite o Seriji Sulejman Veličanstveni?

485
poruka na forumu
1023 1637

post # 31 | 2015-06-19 , 5:31 AM

Negde sam na neki trailer video da neko tamo nesto pricao o Srbiji,nekakva zena pevala neku pesmu,i kopkalo me pa sam odgledao seriju ... Naravno istoriski mnogo gresaka,i neke stvari su namjerno eksivirane i slicno,naravno trudili su se subjektivno da sto vise i bolje nabudze deo svoje slavne istorije i postujem to...

Iskreno palo mi je par puta na pamet bar kad su ovakve vrste serija u pitanju,da mi na Balkanu,sa nasom slavnom i velikom istorijom,ljudima iz nase istorije (neki ih mogu osporavati,blatiti i ne prihvatati ali to ne menja cinjenicu da su deo njihove istorije) niko da ne napravi seriju o njima,jer bi svakako bilo mnogo bolje za ove mladje generacije da uce o istoriji kad im vec muka ucit u skoli,van skole itd :)

Acta non Verba

Ne znam kako izgleda priča koju čekam, ali siguran sam da ću je prepoznati cim je ugledam. I zato, molim vas, ne prilazite mi ako niste moja priča. Ona ce naići jedne noći, pa ako vidi da mi je sto zauzet, bojim se da ce otići zauvek.
Unapred hvala.

407
poruka na forumu
10 61

post # 32 | 2016-11-28 , 7:53 PM

No comment..  >(

https://media.giphy.com/media/l2JhGDisf6UgEgY4o/giphy.gif

Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Šta Mislite o Seriji Sulejman Veličanstveni?
Page 3 of 3«123
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]