• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Šta Mislite o Seriji Sulejman Veličanstveni?
Šta Mislite o Seriji Sulejman Veličanstveni?






232
poruka na forumu
1329 2114



post # 31 | 2015-06-19 , 6:31 AM

Negde sam na neki trailer video da neko tamo nesto pricao o Srbiji,nekakva zena pevala neku pesmu,i kopkalo me pa sam odgledao seriju ... Naravno istoriski mnogo gresaka,i neke stvari su namjerno eksivirane i slicno,naravno trudili su se subjektivno da sto vise i bolje nabudze deo svoje slavne istorije i postujem to...

Iskreno palo mi je par puta na pamet bar kad su ovakve vrste serija u pitanju,da mi na Balkanu,sa nasom slavnom i velikom istorijom,ljudima iz nase istorije (neki ih mogu osporavati,blatiti i ne prihvatati ali to ne menja cinjenicu da su deo njihove istorije) niko da ne napravi seriju o njima,jer bi svakako bilo mnogo bolje za ove mladje generacije da uce o istoriji kad im vec muka ucit u skoli,van skole itd :)


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 32 | 2016-11-28 , 8:53 PM

No comment..  >(


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees






Jugoslavija
5
poruka na forumu
0 0



post # 33 | 2017-02-01 , 1:08 AM


Nemam sta da dodam.  ruza 
Quote Korisnica ()
Muka mi je kad vidim da se to smece hit serija u Srbiji. Mi Srbi 500 godina smo trpeli ugnjetavanje,vladavinu Turaka i ova serija je uvreda zdravog razuma svakog Srbina.
Da se snimi serija o tome kako je Lazar rasporio Murata Turci to ni u ludilu ne bi prikazivali a da prikazu imali bi proteste,bojkote,haos na ulicama a Srbi se ne bune i gledaju Sulejmana koji je potpuno pogresno predstavljen kao da je sto bi rekao Admin Gandi a ljudi gledaju to i ne bune se.
Zasto nam kroz kao "ljubavnu pricu" u celofanu podvaljuju ideju o tome da Turci zele opet da imaju Osmanlijsko Carstvo i zasto misle da su Srbi zaboravili kakvi su Turci zaista?
Meni ova serija deluje kao sa jedne strane medijski rat u cilju da narod bude miran jer mu se skrece paznja sa pravih problema u Srbiji a sa druge kao zalost Turaka sto nema Osmanlijskog Carstva,zelja Turaka za novim Osmanlijskim Carstvom i pokusaj ispiranja mozga Srbima ubedjujuci ih da su "nevernici" jer cuvaju svoju Pravoslavnu veru.


Crne rupe nastaju kada ti se um ubrza do beskonacnosti ali u negativnom smislu.
U crnim rupama nema vazduha, nema prostora, nema ljudi, nema cak ni tebe.
U crnim rupama mozes da radis sta pozelis, da letis, sviras rokenrol..
Ali se posle budis..

Mislite li da je to moguce?
Imate li crne rupe?
Razumete li uopste taj pojam?

Ja sam sazdan od crnih rupa.






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 34 | 2017-02-03 , 1:35 PM

Vala cim sam cuo za seriju, odma sam pomislio da je neki ciganluk, sto i jest, nebi ono gledao, kad bi mi placali po epizodi :D










172
poruka na forumu
79 708



post # 35 | 2017-02-12 , 0:28 AM

lol obicno to sto pustaju na tv-u (citaj pink happy i ostale mozgoispirajuce programe) ne gledam jer se pustaju ili da bi isprali ljudima koji to gledaju mozgove ili radi novca, ono jesam bacila pogled na tu seriju par puta gledljiva je tj moze drzati paznju... Ali nisam ljubitelj takvih serija...  :)


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








4
poruka na forumu
0 0



post # 36 | 2017-06-21 , 11:48 AM

Ne volim turske serije i ne bih odgledao ni jednu ni da mi plate.Ne mogu da slušam njihov jezik niti da gledam to njihovo prenemaganje.Muzika mi takođe smeta i ne mogu da je slušam.Ja sam za nešto modernije serije i filmove.Turci su bili osvajači i činili su jeziva zverstva u Srbiji.Hvala im na njihovim serijama,mene ne mogu inspirisati ni u kom pogledu.


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Šta Mislite o Seriji Sulejman Veličanstveni?
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]