• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » House M.D. (Opšta diskusija)
House M.D.



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-05-21 , 12:11 PM

House M.D.



Opis serije:

Dr Gregory House (Hugh Laurie) lišen je nege pacijenata i ne bi uopšte pričao sa njima kad ne bi trebao.
Suočavajući se s vlastitim, stalnim, fizičkim bolovima, on koristi štap koji na prvi pogled prikriva njegovu brutalno iskrenu narav. I dok se njegovo ponašanje graniči s humanim, House je tvrdoglav nošen racionalnim razmišljanjem i surovim instinktom koji su mu doneli veliku dozu respekta. On je dijagnostičar koji voli izazove u obliku medicinskih slagalica koje mora rešiti ne bi li tako spasio živote. Spisak Houseovih slučajeva sadrži one neočekivane koje drugi nisu u stanju rešiti te je zbog toga okupio ekipu mladih medicinskih eksperata koji mu pomažu pri rešavanju medicinskih misterija. Tu je takođe i povremena hemija između Housea i dr Lise Cuddy, upravnice bolnice. Cuddy je u konstantnom konfliktu s Houseom zbog njegovih ponekad čak i suludih postupaka, ali čak i ona mora priznati da je on možda najbolji od svih ostalih. Houseove metode se možda čine sumnjive i sulude, ali rezultati govore sasvim drugačije.
Glumci: Hugh Laurie, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jesse Spencer, Lisa Edelstein, Bobbin Bergstrom, Jennifer Morrison, Peter Jacobson, Olivia Wilde...

Trailer:



Fajlovi: 2374645.jpg (159.3 Kb)

Poruku je menjao/la Ćoek - Utorak, 2013-05-21, 7:55 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








196
poruka na forumu
17 310



post # 2 | 2013-08-06 , 4:49 PM

Pratim, jedna od najjacih serija. Hugh Laurie - ako nisam pogresno napisao ime je jako, jako dobro odradio svoj deo posla. Iako je poreklom Britanac ( Englez ) - kako god hocete, odlicno je skinuo americki naglasak, al' sam procitao negde da je veci deo zivota proveo tamo ( tako da ne znam ) :)







  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 3 | 2013-08-15 , 5:50 PM

Quote (Sage)
jedna od najjacih serija.

Upravo tako, serija je stvarno mnogo dobra, ko je nije gledao preporucujem mu da krene da je prati, jer se nece pokajati. :)


Poruku je menjao/la G@le - Cetvrtak, 2013-08-15, 5:50 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








49
poruka na forumu
30 132



post # 4 | 2014-03-13 , 9:01 PM

nije preporucljiva za hipohondre .. jer ce se pronaci B)

dobra serija, hju lori odradio odlican posao... kao i uvek ...


Poruku je menjao/la Sharlo - Cetvrtak, 2014-03-13, 9:01 PM


imam milion godina
i nadživeću boje ...








379
poruka na forumu
207 1209



post # 5 | 2014-03-31 , 10:03 PM

Super serija. Jedna od boljih. cao :)


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » House M.D. (Opšta diskusija)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]