• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Two And a Half Men
Two And a Half Men



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-08-22 , 8:49 AM

Two And a Half Men



Sinopsis:

“Dva i po muškarca” je komedija o životima dvojice braće, jednog sina/nećaka i brojnim ženama koje ih okružuju. Čarli Harper (Čarli Šin) je bogati neženja koji živi u kući na plaži, vozi automobil marke “Mercedes”, a još ga i žene obožavaju. On je uspešni kompozitor džinglova za reklame na čemu je zaradio bogatstvo. Međutim, lagodan život u Malibu je poptuno narušen kad mu se doseli razvedeni, džangrizavi brat Alan (Džon Krajer) i njegov sin Džejk (Angus T. Džouns).

Stvar dodatno komplikuju žene: Čarlijeva i Alanova narcisoidna i emotivno otrovna majka Evelin (Holand Tejlor), Alanova krajnje neurotična bivša žena Džudit (Merin Hinkl) i Čarlijeva stroga i nemilosrdna spremačica Berta (Končata Ferel). Tu je i Rouz (Melani Linski), manipulativna i luckasta komšinica koja je nakon kratke avanture s Čarlijem odlučila da po svaku cenu ostane u njegovom životu i stalno mu se preko balkona penje u kuću.

Uprkos svim nesuglasicama Čarli i Alan imaju jednu zajedničku osobinu: obojica vole Džejka i žele mu samo najbolje, iako to Čarli nekad pokazuje na bizarne načine i po Alanovom mišljenju "kvari" Džejka. Sve u svemu, oni su jedna (na momente) skladna porodica, koja svakog od njih čini boljim čovekom.

Trailer:



Fajlovi: 7455129.jpg (147.8 Kb)


Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








196
poruka na forumu
17 310



post # 2 | 2013-08-25 , 7:34 AM

Prestao sam da pratim Two and a Half Men! Nista Bez Charile Sheen-a :D , to vise nije ista serija - on joj je davao tu neku car i sarm, a sa Ashtonom toga nema >.<. We want Charlie back!







  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 3 | 2013-08-25 , 1:52 PM

Quote (Sage)
Prestao sam da pratim Two and a Half Men! Nista Bez Charile Sheen-a

Upravo tako, to nikada ne moze biti ista serija sa njim i bez njega, odnosno celog tria.
Posle serije "`Allo `Allo" jedina humoristicka serija koju sam obozavao, naravno, dok je Carli bio tu.



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 4 | 2013-08-25 , 7:47 PM

G@le, pa i kad je carli otisao moglo je da se prati :) ali kad sam cuo da ce Dzejk da ide bilo je to to od mene.







  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 5 | 2013-08-27 , 10:06 PM

stefboy889, Ja sam prestao kada je Carli otisao... za mene je to bio kraj. Dzejk valjda svejedno ostaje, mislis na glumca koji je glumio njegov lik Angus T. Džouns? :D E onda je bas "krs", mozda i gresim. :D


Poruku je menjao/la G@le - Utorak, 2013-08-27, 10:07 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








104
poruka na forumu
116 446



post # 6 | 2013-11-15 , 11:44 PM

Legendarna serija nije isto bez Carlija Sina, ali dobro ja i dalje pratim tu je Alan





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 7 | 2013-12-07 , 6:58 PM

Odlicna serija, ali nije ona ista bez legendarnog Charlie Sheena :(


.....








1
poruka na forumu
0 0



post # 8 | 2014-11-01 , 1:22 PM

Izbacena je prije 2 dana prva epizoda 12 sezone, kad ce biti ovde?


:D








63
poruka na forumu
50 166



post # 9 | 2014-11-01 , 6:48 PM

Ja je nisam ni gledala ,jer pratim mnogo drugih serija ,ali OVA mi je vec duze vremena u planu za pocetak gledanja /kada zavrsim sa ovima koje sada pratim.../ ... Mada moram priznati da su me ovi vasi komentari ''malo'' pokolebali ,a i Ja nisam za takve zanrove serija ,pa ne znam sada ni sama nzm ,mada pogledam ponekad neku epizodu na TV-u /kada ''naletim''/ ,ali sa Charlie Sheen-om su i izgleda mi sasvim O.K. , tj. uvek se prijatno nasmejem ,a tako neku seriju i trazim...E ,sada - C. Sheen mi je ''zakon'' i evo tek sada sam prvi put cula/procitala da on vise ne glumi u seriji ,ali mislim da i tom 2-gom glumcu treba dati sansu ili ,ako nista drugo ,Ja cu onda da gledam seriju samo dok igra C. Sheen ... Videcu kako ce se taj novi glumac pokazati ,pa ''Ko Zna'' ,mozda i odgledam celu /sto je verovatnije da ce se desiti.../ ,ali o tome kada dodje vreme za gledanje serije /mada serija izgubi mnogo na samom ''efektu'' i poenti ,kada se glumac promeni pogotovo poznat kao C. Sheen ,pa videcemo.../ ,a tada ce biti i mnogo vise informacija...Usput ,Hvala na novoj /za mene barem/ informaciji o novom glumcu ,koju sam saznala od Vas...Pozzz.....Svima Veselima ,Nasmejanima i Dobro Raspolozenima /a i ''onim'' drugima/...nekada i Mi budemo na ''mestu'' na kojem su Oni sada ,zar ne ??? - Cao svima ..... :D :* ;) cao


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 10 | 2016-11-28 , 8:59 PM

Super serija,ali nisam gledao dalje otkad je Čarli ''Poginuo''..


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Two And a Half Men
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]