• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » The Tomorrow People (Nova serija!)
The Tomorrow People



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-10-17 , 11:24 PM

The Tomorrow People



Sinopsis:

Stefan Džejmson je bio sasvim običan tinejdžer sve dok nije počeo da se telepotira u snu a ne znajući gde će se probuditi. U očaju odlučuje da posluša glas u glavi koji ga vodi ka prvom susretu sa ljudima Sutrašnjice. Oni su Džon, Kara i Rasel. Oni su genetski napredna rasa sa natprirodnim sposobnostima kao što je telekineza, teleportacija i telepatsko komuniciranje. Paravojna grupa "Ultra" pod vođstvom dr Džedekaja Prajsa traga za ljudima Sutrašnjice. "Ultra" smatra da su ljudi Sutrašnjice opasna pretnja za ljudsku rasu. Džedekaja nudi Stefanu šansu za normalan život ako mu pomogne da ništi ljude Sutrašnjice. A sa druge strane, Kara, DŽon i Rasel nude Stefanu novu vrstu porodice i dom gde će se osećati prihvaćeno. Pošto Stefan ne želi da okrene leđa čovečanstvu, Stefan određuje sebi sopstveni put. Taj put ga može odvesti ka pravom razlogu nestanka svog oca ili u nepoznatu budućnost sa ljudima Sutrašnjice.

Trailer:



Fajlovi: 9010296.jpg (48.2 Kb)


Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 2 | 2013-10-18 , 0:07 AM

Jako dobra serija :D


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 3 | 2013-10-18 , 11:17 AM

Mene ovo jako podseca na 'X-Men'.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  iggi



6
poruka na forumu
2 8



post # 4 | 2013-11-03 , 12:44 PM

Ustvari serija je vaskrsnula po treci put, snimana je `70, `90 i evo sad opet.








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 5 | 2013-11-03 , 12:53 PM

Dobra serija, pogledao sam ovo do sada sto je izaslo i svidja mi se. :D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








5
poruka na forumu
0 0



post # 6 | 2014-10-26 , 6:45 PM

serija je prekinuta, ne emituje se vise :/








111
poruka na forumu
3 34



post # 7 | 2014-11-05 , 3:08 PM

Serija je išla ka dobrom putu, ali je prekinuta zbog "finansija" bar sam tako ja pročitao.
Žao mi je što se više ne emituje, baš je krenula ka dobrom pravcu. Imate seriju CONSTANTINE nova je, krenula je sa emitovanjem, pa vam i tu preporučujem.


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » The Tomorrow People (Nova serija!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]