• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Dracula (Nova serija - sve o seriji)
Dracula






314
poruka na forumu
456 4349



post # 1 | 2013-10-26 , 11:50 PM

Dracula



Sinopsis:

Druga je polovica 19. stoljeća i Drakula je stigao u London. Predstavlja se kao američki poduzetnik koji želi unijeti modernu znanost u viktorijansku Britaniju. Posebno ga zanima otkriće nove tehnologije električne energije koja može osvijetliti noć, što je korisno nekome ko izbjegava dan i sunce. Ali ima i drugi razlog za dolazak, želi se osvetiti onima koji su ga prevarili prethodnog stoljeća. I sve je išlo po planu dok nije postao zaluđen ženom, za koju se čini da je reinkarnacija njegove pokojne supruge.

Trailer:








  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 2 | 2013-10-27 , 0:06 AM

Ovo se obavezno mora pratiti, Jonathan Rhys Meyers jos iz serije Tudors kao kralj Henri VII me odusevio, tako da jedva cekam. Britanci imaju mnogo dobre serije, ovo je inace 50/50 ''Britansko - Americka serija''.



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








64
poruka na forumu
20 149



post # 3 | 2013-10-27 , 0:14 AM

Quote
Ovo se obavezno mora pratiti, Jonathan Rhys Meyers jos iz serije Tudors kao kralj Henri VII me odusevio, tako da jedva cekam. Britanci imaju mnogo dobre serije, ovo je inace 50/50 ''Britansko - Americka serija''.

gj Slažem se! On je sjajan glumac, baš sam se obradovala kada sam videla seriju i iznenadila, nisam ranije čula da se ovo snima.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 4 | 2013-10-27 , 0:55 AM

Serija je postavljena na sajt inace odlicna 1 epizoda, vidi se da ce da ovo bude ozbiljan i mracniji naslov a realno nikada nije bilo ozbiljnog naslova o vampirima medju serijama :)








314
poruka na forumu
456 4349



post # 5 | 2013-10-27 , 3:07 PM

I ja počeh da gledam seriju, super je.

Kao sto šef rece:

Quote Medeni
...inace odlicna 1 epizoda


Dracula je kao sto sam ocekivala: mistican, izazovan , pozitivno "bezobrazan" i zedan osvete. :D
I svidja mi se što je koncept promijenjen, pa prkosi stereotipu da je Van Helsing njegov neprijatelj. Ovdje imaju zajednicki motiv i Van Helsing je taj sto ga je vratio u zivot... :)

Sve u svemu, serija obećava puno!
gj ruze










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 6 | 2013-10-27 , 4:24 PM

bas sad sam odgledao prvu zaista obecava vise se tu polazu nade u intrige,osvetu i borbu izmedju reda i drakule nego
u tipicne stvari oko vampira koje gledamo u nekim drugim serijama.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2013-10-27 , 4:31 PM

Quote Veštica ()
I ja počeh da gledam seriju, super je.

ja se navukla....
Quote vega777 ()
osvetu i borbu izmedju reda i drakule nego
u tipicne stvari oko vampira koje gledamo u nekim drugim serijama.

potpisujem :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 8 | 2013-12-08 , 1:55 PM

Serija kida kidalicu, ali bukvalno!!!





Fajlovi: 8892404.jpg (210.4 Kb)

Poruku je menjao/la hrabri_mali_toster - Nedelja, 2013-12-08, 1:56 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








90
poruka na forumu
11 23



post # 9 | 2013-12-13 , 1:34 AM

Serija mi se ne sviđa, po mom mišljenju, priča je smeštena u London da bi se serija popularizovala. Ako su već išli tom logikom, trebali su 21. vek i Nju Jork da izaberu... A i loš mi je odabir glumca, nije mi on za Drakulu.








3
poruka na forumu
0 0



post # 10 | 2013-12-24 , 2:35 AM

Odlicna serija! Jonathan uvek ume pozitivno da iznenadi i covek prosto ne ume da razocara.


;)








321
poruka na forumu
259 91



post # 11 | 2014-01-03 , 10:54 PM

Serija mnogo dobra. Tacnije celokupna prica bas je totalno skroz drugacije do sada vidjenog o "Drakuli" Sve pohvale za ekipu Vojvodina net sto omogucujete cim izadje epizoda da odmah moze se to pogledati ;) Odgledao sam svih 6 epizoda u jednom danu :)) ( Iskreno mislio sam da mi se nece svideti medjutim mnogo dobra serija ) Pogotovo sto sam fan takvih filmova-serija o vampirima i ostalim natprirodnim desavanjima :) Ovu su za sada sto sam odgledao serije do kraja : The Vampire Diaries,The Originals tako da sada nazalost ocekujem od tih 3 serija nove epizode do tada pocinjem upravo da gledam The Secret Circle jer nemam sta pametno da radim :D Tako da toplo preporucujem ove 3 serije Dracula,The Vampire Diaries,The Originals da pogledate naravno ko je fan takvih serija ;) I nadam se uskoro da ce ove nove epizode da izadju hehe










14
poruka na forumu
2 22



post # 12 | 2014-01-03 , 11:36 PM

Je l` ovaj svetluca na suncu?


Stvarno sam hteo da napravim vremeplov... Dobro, sadio sam i stabla petardi pa i automobila, pomfrita.. Cega sve ne. I nista nije uspelo od toga.








2
poruka na forumu
0 0



post # 13 | 2014-02-03 , 9:02 PM

Dugo sam čekala da objave prvu epizodu, kada je napokon objavljena i kada sam pregledala prvu sezonu mogu reći da je bilo vrijedno gledanja.
P.S. Užitak je gledati Johnatana kao grofa Draculu.. :D


Hana


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Dracula (Nova serija - sve o seriji)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]