• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Charmed Again!!!! (''Cari'' se ponovo vracaju na malim ekranima...)
Charmed Again!!!!






387
poruka na forumu
90 1169



post # 1 | 2013-11-01 , 6:48 PM

Sa raznih stranih sajtova i naseg Sci-Fi Balkan saznali smo sledece:

Prošlo je 15. godina otkako su sestre Halivel prvi put bacile magiju na nas, a CBS planira da vrati tu magiju na naše male ekrane. EW je potvrdio da su u toku radovi na scenariju za reboot ove popularne serije koje se prikazivala u periodu od 1998. do 2006. godine sa Shannen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano, i Rose McGowan u glavnim ulogama. Chris Keyser i Sydney Sidner su na mestu izvršnih producenata i scenarista nove serije koja će nam pričati priču tri sestre u borbi protiv zlih sila. Ali za sad nemamo informaciju kada će početi snimanje.

Kako se vama čini ova ideja? Da li možete da zamislite nove sestre Halivel ili mislite da će Čari zauvek činiti Holly, Alyssa, Rose i Shannen.




Charmed ili kako ce se uskoro zvati ''Charmed Next Generation'' razveselila je sve fanove sirom sveta.
Jos uvek se nije odlucilo da li ce se tri sestre vratiti ali je sigurno da ce po listama glumaca IMDb-a glumiti.

Wes Ramsey-Wyatt Haliwell
Drew Fuller-Chris Haliwell
Selena Gomez,kao cerka Fibi i Cupidona.

Neke odluke su donesene a o nekima se jos uvek razmislja,moguce je da ce se u seriji pojaviti i Megan Fox koja ce se zvati (Melinda) kao cerka Lea i Pajper.


Fajlovi: 4501329.jpg (46.3 Kb)









2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2013-11-01 , 11:10 PM

Quote Roby_the_King ()
Neke odluke su donesene a o nekima se jos uvek razmislja,moguce je da ce se u seriji pojaviti i Megan Fox koja ce se zvati (Melinda) kao cerka Lea i Pajper.


Jesam ja omasila neki deo gde njih dvoje imaju curicu ? %) ja sam mislila da imaju samo 2 sina :o

Ne verujem da ce biti ko original , ali hajde bas me zanima kako ce izgledati :) mada ako skinu staru postavu onda to nije onaj smek koji smo svi voleli hug


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 2013-11-02 , 0:07 AM

Pa ako promene glumce...verovatno moze da bude dobra serija...ali da ce mnogo da pogrese s novim glumcima jer one se nemogu porediti s onim cime su gledaoci navikli...
Ista je prica bila kada su zamenili Shina i Kucera u seriji...bar ja sam prestao gledati jer nekako nemogu njega da svarim u toj ulozi jer mi je nekako ovaj drugi izgledao "Normalno za tu seriju"
Naravno ima onih i kojim se dopada promena ali manji broj...
Takodje ako se pitaju gledaoci u Serijalu Bond...oni stariji kazu..."Niko osim Koneria" dok ja licno ne bih mogao da "svarim" drugog Bonda do onog like gde igra sa Haly Berry neznam ime a tek ovi noviji glumci...po izgledu bi pre rekao da su oni "pravi agenti" ali nah...nekako navika je navika tako da ako uspeju da ubace u Charmed stare glumice s nekom novom pricom...bar ja cu izdvojiti vreme da ogledam








54
poruka na forumu
2 19



post # 4 | 2013-11-02 , 3:43 AM

Pa,"Cari"nece biti iste,najverovatnije ce mi se vise svidjati starija verzija,mada,Drew Fuller je divan.
Ne svidja mi se ideja ubacivanja Selene G.,mislim da bi trebali da ubace neku manje poznatu"teen"glumicu,za tu ulogu.
cao


So what if you can see,the dark inside of me?








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 5 | 2013-11-05 , 9:57 AM

pih nije o to bez starih glumaca...... isto kao i beverly hills glupost

original je original,sve ostalo su kopije


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 6 | 2013-11-06 , 10:52 AM

Ovo bi bio nastavak Cari sa novom generacijom i dopada mi se ideja-ako je lepo realizuju velike su sanse da bude sjajna serija.

Samo sto je Selena Gomez pogresan izbor - uopste mi ne deluje kao neko ko treba da bude u seriji.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








196
poruka na forumu
17 310



post # 7 | 2013-11-06 , 9:23 PM

Ne mogu da verujem, ovu seriju sam gledao kao mali klinac. Ne bih menjao glumice, old but gold ! :)










90
poruka na forumu
11 23



post # 8 | 2013-12-13 , 1:43 AM

Ako glumci budu isti koji su se pojavljivali u originalu (mislim na sinove), biće zanimljivo. Ali, realno, to je neisplativ projekat. Ne mogu da se probiju pored serija kao što su Supernatural i druge serije njoj slične. Čari je gledala sasvim druga publika (to nije reprizirano milijardu puta kod njih, kao kod nas), koja sada verovatno nema vremena za takve serije. A i pretpostavljam da će serija biti više "teen" nego što je bila originalna. Svejedno, gledao bih je.








387
poruka na forumu
90 1169



post # 9 | 2013-12-16 , 10:09 PM

Nema sanse da budu isti glumci Alyssa i Rose su objavile na svojim twiter profilima:

Alyssa je napisala:"The thing about them doing a Charmed reboot is... it just... it feels like yesterday. It feels too close.

Rose je ipak bila malo grubija pa je napisala da je ideja za nastavak serije jadna...

Rose je napisala:"They really are running out of ideas in Hollywood... Lame lame lame lamertons (sic)."


Medjutim...jedina se Holly slaze jer je na pitanje ''Sta porucujete svim fanovima serije Charmed ona je odgovorila da se zahvaljuje svim gledaocima i da ce nas mozda iznenaditi sa nastavkom serije....

Takodje,ne svidja mi se ideja da Selena glumi a posebno ne Megan Fox jer nije za takvu seriju uopste! Pored toga, znajuci da sve dobre serije bivaju otkazane bila bi sreca da ''Next Generation'' potraje i naravno gledao bih i ja ali ne sa toliko uzbudjenja kao Charmed Ones


Poruku je menjao/la Roby_the_King - Ponedeljak, 2013-12-16, 10:11 PM










1
poruka na forumu
0 0



post # 10 | 2014-01-12 , 3:54 AM

Selena Gomez u čarobnicama 'da faq, ako se glavni glumci promjene to po meni nije to nikako, moći ću gledati, ali def neće biti isto, kao što je rečeno mi smo navikli na fantastični P trio i ne bi se trebao mijenjati...








592
poruka na forumu
208 1412



post # 11 | 2014-01-13 , 9:20 PM

Pa neznam možda radi naziva serije i marketinga, inače morale bi nove glumice ove već omatorele :D Ma nema od ovoga ništa ja mislim, ima neka serija slična tome Veštice sa Ist Enda. Alisija Milano snima Mistress seriju i to veoma malo toga ima nastaviće se u maju ove godine ako se nastavi snimanje, zrela je ona za penziju il ulogu neke bake ušla je u petu deceniju života. Mada još uspevaju da je srede da izgleda mladoliko al to je šminka, fotoshop i kompjuteri de može se sredi da imaš 90 godina a izgledaš ko 19 :D








1
poruka na forumu
0 0



post # 12 | 2014-02-06 , 9:49 PM

Wes Ramsey-Wyatt Haliwell da
Drew Fuller-Chris Haliwell daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Selena Gomez,kao cerka Fibi i Cupidona. neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:o :o
Ovako, ja sam skakala od srece kad sam videla da ce mozda da se snjima Nex Generation... ali razocarala sam se kad sam videla da Selena glumi pahahahahahahahahahaahahahhahaah lele to bi bila parodija, pa imali ste mnogo boljih glumica, vi nadjoste Selenu nemam ja nista protiv njih...VOLELA BIH DA SE SNJIMI SERIJA, ali CHARMED je CHARMED. Ja iskreno ne mogu da zamislim druge glumica kao Halliwell, ali naviknes selai bice mi mnogo cudno da ih gledam... iskreno NEDOSTAJE mi serija i gledam je iznova iznova..
MEGAN FOX zanimljivo bi bilo da je vidimo kao vesticu, mislim da bi joj ulog stajala...ali ona mi je nekako vise za akcione filmve....zar ne? ali bilo bi zanimljivo... videti Next generation.... ali sestre su ne zamenljive... upravu je kad je Melinda prorekla da ce '' sledeca i sledeca generacija Woren biti jaca, i da ce na kraju doci tri sestre koje ce biti najace u generaciji i pobediti zlo...'' tako nesto... ali voela bih da se snjimi serija i ako mislim da nece isti CAR biti kao Chamred...Drew Fuller volela bih ponovo da ga vidi, mnogo dobro glumi krisa... i njega sam navikla da gleda.... VIDECEMO sta ce da bude od serije, i ako mislim da nece biti popularna kao Charmed Ones... :D








108
poruka na forumu
35 310



post # 13 | 2014-03-07 , 9:34 PM

Jedina svetla tacka u seriji je opening i Alisa Milano :*


Proleteri svih zemalja, ujedinite se.








387
poruka na forumu
90 1169



post # 14 | 2014-06-09 , 4:00 PM

Charmed ce se snimati u ''Srbiji''!!!! :o

Jedna od najvećih medijskih korporacija, američki TV gigant CBS planira da u Srbiji snima novu sezonu hit serije “Čari”. Kako saznaje “Blic”, producenti su blizu dogovora sa ovdašnjim kolegama da nove epizode serije na čelu sa holivudskom zvezdom Alisom Milano snime u našoj zemlji.

Atraktivne lokacije i povoljni uslovi za rad, uz kvalitetne domaće filmadžije, samo su neke od prednosti koje strane produkcije žele da iskoriste.



- Hit serija o dobrim vešticama uskoro će snimati kod nas. U američkim medijima pisalo se o povratku “Čari” na televiziju, ali nije bilo poznato da će se upravo u Srbiji snimati nove epizode. Međutim, izvesno je da će se krajem godine prva klapa nove sezone pasti u Beogradu. Jedino se čeka da se stranim filmskim radnicima u Srbiji odobri povraćaj takse za snimanje. U narednih godinu dana državna kasa može da bude punija za više od 1,5 miliona evra samo od poreza za snimanje filmova holivudske produkcije - kaže naš izvor.

Zbog nevraćanja takse u poslednjih pet godina neke filmadžije iz sveta su nas zaobilazile, pa je država po procenama stručnjaka iz Srpske filmske asocijacije izgubila najmanje 100 miliona evra.

- Uspeli smo da se u član 7 Zakona o kinematografiji, koji je usvojen u decembru 2011, nađe i odredba o uvođenju filmskih podsticaja u iznosu od 20 odsto. Zakon je trebalo da stupi na snagu u julu 2012, do kada je trebalo da se donesu sva potrebna podzakonska akta. Međutim, usledili su izbori i ti akti do danas nisu doneti. Zbog nepostojanja odgovarajuće zakonske regulative, po našim procenama, Srbija je u poslednjih nekoliko godina izgubila više od 100 miliona evra, a zaradili smo na koprodukcijama svega oko 40 miliona evra, koliko Prag zaradi za jednu godinu - ističe Ana Ilić iz Srpske filmske asocijacije.
Učenici filskih škola i akademija u budućnosti stoga bi mogli da se nadaju poslu u filmskoj industriji.
- Škola „Artimedia“ upravo školuje kadar potreban filmskoj industriji i nadamo se da je pronađen način za projektne angažmane i upošljavanje mladih reditelja, glumaca, producenata i drugih i to, ni manje ni više, nego u realizaciji filmova holivudske „B“ produkcije ili velikih TV serija. Mi smo već imali saradnju sa studijima poput PFI-ja ili ranije Film87. Treba napomenuti da će koprodukcijski filmski poduhvati doprineti i punjenju budžeta Republike Srbije jer će se, osim samog novca potrebnog za honorare izvođača, veliki deo sredstava, putem poreza, direktno sliti u državnu kasu - kaže Saša Borojević iz umetničke škole “Artimedia”.

Za sve ostale informacije ovde na linku


Fajlovi: 1863211.jpg (44.5 Kb)









1
poruka na forumu
10 153



post # 15 | 2014-08-08 , 1:43 AM

vi se izgleda ne sjecate poslednje epizode ,kada su sve one postale bake i baka pajper je citala book of shadows jednoj od djevojcica koja je imala iste moci kao prue nekad....mislim da bi charmed next generation bila sjajna ,pa kome se ne svidja neka i ne gleda


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Charmed Again!!!! (''Cari'' se ponovo vracaju na malim ekranima...)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]