• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Internat
Internat






90
poruka na forumu
11 23



post # 1 | 2013-12-22 , 8:43 PM

Možda je ova serija sada već zastarela kod nas, s obzirom da se završila na kanalu B92, i da nema nastavaka. Po mom mišljenju veoma dobra serija sa elementima one "Skubi Du" misterije (Natprirodno je, a onda se ispostavi da je to neki ludi naučnik). Pojavljuju se i eksperimenti starih Nacista nad ljudima, što se, zapravo i sreće u današnjem svetu vrlo često. Šta mislite o ovoj seriji?








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2014-03-05 , 1:43 PM

Quote cp6uja ()
Šta mislite o ovoj seriji?


Fenomenalna serija. Kroz nju je provučena i romansa i misterija i tiler na neki način (a inače nisam ljubitelj trilera) i prilagođena je za tinejdžere. Uglavnom drži pažnju do samog kraja serije, iako je malo predvidiva, opet splet situacije drži pažnju.

Još kad u svemu tome dodate da je to na španskom jeziku (mom omiljenom) dobijete seriju koja je u top 5 serija na mojoj listi omiljenih.

Nije klasična španska serija tako da pogledajte nećete se zeznuti.


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Internat
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]