• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Spanske serije:
Spanske serije:






11
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 2014-02-04 , 1:10 PM

Pod Spanskim serijama mislim na serije Antene 3,da li ste ih gledali?Da li ih volite?
Opet stizu u Srbiju,juce je pocela Hispania na rts1. ruza








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2014-02-05 , 1:26 AM

Quote Miccy1989 ()
Pod Spanskim serijama mislim na serije Antene 3,da li ste ih gledali?Da li ih volite?
Opet stizu u Srbiju,juce je pocela Hispania na rts1


Obozavam spanski jezik i kulturu i dugo sam pratila ogroman broj serija , ima dana kad nisam izlazila iz kuce , jer sam po ceo dan samo pratila seriju za serijom :)

Tacno sam znala raspored tv programa .. Ali vremenom su me opasno smorile.. Ja i dalje obozavam spanski jezik i i dalje obozavam spansku kulturu i sve to , ali serije su postale toliko predvidljive da mi je posle nekog vremena bilo dovoljno samo da pogledam prvu uvodnu epizodu i da vec znam ceo scenario unapred :)

Retke su one serije koje su se isticale kao drugacije i simpaticnije :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








11
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 2014-02-17 , 0:31 AM

Slazem se da ima mnogo na isti kalup,ali antena 3 ne pravi serije koje su predvidljive i to mi se svidja.Telenovele su uglavnom predvidljive uvek ide ista tema zatvor,osveta,ne znaju ko su im roditelji itd... %)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 4 | 2014-02-17 , 6:43 AM

Quote Miccy1989 ()
Slazem se da ima mnogo na isti kalup,ali antena 3 ne pravi serije koje su predvidljive i to mi se svidja.Telenovele su uglavnom predvidljive uvek ide ista tema zatvor,osveta,ne znaju ko su im roditelji itd...


Pravo da ti kažem meni ne smeta ni ako su na isti kalup , jer volim jezik i onda mi to dođe ko vežbanje istog :)

Ali recimo od španaca najviše volim El Barco, El Internado,Rebelde, Los Serrano, Casi Angeles, itd. jer imaju malo i misterije i svega u sebi :D Odavno sam ih htela prevoditi , medjutim nikako vremena da nadjem, a imaju puno epizoda ;)

Ostale španske serije sam okej gledala , počevši od Kasandre , pa na dalje , ali nerviralo me je što su stalno koristili iste glumce i vrteli ih u krug :D Ali definitivno su mi španci bolji i od indijaca, turaka, grka i slično :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 5 | 2014-02-17 , 10:23 PM

i misterija Kalende je odlicna serija :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 6 | 2014-02-17 , 10:42 PM

Quote LaMistress ()
i misterija Kalende je odlicna serija


Jeste da znaš nju zaboravih :D a jutros sam tražila prevode za tu seriju :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 2014-02-22 , 1:52 AM

Spanci su ubice...toliko su zanimljiviji,nepredvidljiviji od americkih..Internat,Barka,Misterija...al nmg vise nista da nadjem sa prevodom na tu foru..evo zapazio sam na fejsbuk profilu Antene ovu El corazon del oceano al ne znam kako da uganjam da je gledam zbunjen








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 8 | 2014-02-22 , 2:16 AM

kigen1990, Pa prva dva imas kod nas na sajtu da pogledas ,a li obicno niko nece da prevede spance..Htela sam ja da se ufatim prevodjenja medjutim nemam podlogu da prevodim sa nekog jezika :D

Tako da ako je neko raspolozen da napravi engleske ili spanske podloge , rado cu prevesti na srpski :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








33
poruka na forumu
2 49



post # 9 | 2014-03-04 , 1:02 AM

Tako volim spanski jezik eeeeeee nemate pojma koliko <3
Zahvaljujuci spanskim serijama znam ga perfektno!! I bas mi je zao stoo kod nas nema vise spanskih serija nego saad samo turske i aj sto turske one su dobre aliiii zasto indijske??? tuga tuga








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 10 | 2014-03-04 , 1:13 AM

Lepo je videti i turske i indijske i sve serije :) No sad ih toliko pustiše da preteraše i ljudima su odbojni.. :)

No zanimljiva je činjenica da sam možda pogledala 256 španskih serija i da me nijedna nikad nije smorila :)

Možda to ima veze što kažeš sa španskim jezikom i njihovom muzikom koje volim mnogo i onda mi prija da ih uvek gledam i slušam srce


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 11 | 2014-03-05 , 4:10 PM

Quote Nutella92 ()
Lepo je videti i turske i indijske i sve serije


idi begaj :D

Nego htedoh da kazem da mi je u seriji El Barco toliko glup kraj da nemogu da verujem bas glupo do bola %)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 12 | 2014-03-05 , 4:14 PM

Quote LaMistress ()
Nego htedoh da kazem da mi je u seriji El Barco toliko glup kraj da nemogu da verujem bas glupo do bola


Da znaš vala :D ostaviše ga nedovršenim skroz lele kao neki vid "To be continued" , ali opet bilo bi glupo da nastave s obzirom da ne bi mogli ništa novo da izmisle kao razlog tog zemljotresa sem ovog što smo već videli %)

Ma Boki mi navikli na happy end pa nam ništa ne valja kad nije lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 13 | 2014-03-05 , 6:23 PM

Nutella92, pa jesmo,al opet ne mora da bude neki hepi end mogli su da prikazu bar sta bi sa onim Barbuhom ili kako vec i mislim vencanje pa nije vencanje pa jel ili nije ko koga ebe bem mu mrve :D

ne treba nastavljati mada bi valjalo :D al nek se zna sta je bilo :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 14 | 2014-03-05 , 9:38 PM

LaMistress, Ma možda da naprave neki specijal za nas dve neupućene hehe

U kojem će objasniti sve šta se dogodilo dalje za nas plavuše hehe


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 15 | 2014-03-06 , 9:17 AM

Nutella92, ali neka traje bar 6h :D extra mi je serija :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Spanske serije:
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]