Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » The Vampire Diaries (Vampirski Dnevnici)
The Vampire Diaries (Vampirski Dnevnici)






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 136 | 2014-05-12 , 3:09 AM

Quote wide-awake ()
garant svemoguca Bonnie

ona je uspijela sviju da izvuce iz mrtvih cudi me kako onaj Alarik do sada nije ozivoo lol

aa wide-awake, slika ti je exstra ccc ee ma vrati ce oni njega imaju oni rijesenje uvijek za sve
Quote wide-awake ()
Verovatno ce da izvuku neku novu moc (cin) iz dupe*a i ozive ga do kraja sezone.

ahhah i mene je ovo nasmijaloo najjace .. :D nista iznenadjujuce da se to desiii :D
Ja mislim da ce njih Klaus sviju da vratii svi ce sad da budu Hibridi ccc :D :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 137 | 2014-05-12 , 10:10 AM

Quote LAstrumfi ()
Ja mislim da ce njih Klaus sviju da vratii svi ce sad da budu Hibridi

LAstrumfi, axaxxaxa sto me nasmija slatko s ovim,ufff uvijek si imala fiks ideje :D :p zlocka lol lol
I tako iz sezone u sezonu postase ovo Dnevnici hibrida ili ti Hibridni dnevnici zbunjen xd :D lol lol lol lol lol
Quote LAstrumfi ()
ee ma vrati ce oni njega imaju oni rijesenje uvijek za sve

Ma neka vrate,po meni su us..... sa ovim da ne mogu vise,i kao sto rekoh nije mi vise to to :D :) :* ruza ruza








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 138 | 2014-05-12 , 4:08 PM

wide-awake, hhahah a stavrno ja nzm sta ucinise od serije ... ne bih me iznenadilo nista vise u njoj .. previse nesto rade..
Evo nesto interesantno :D



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 139 | 2014-05-12 , 8:01 PM

Svaka teen serija ili film o vampirima treba da se zavrsi na sledeci nacin. okac



Fajlovi: 2513295.jpg (57.6 Kb)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 140 | 2014-05-17 , 3:40 AM

Quote LAstrumfi ()
kako onaj Alarik do sada nije ozivoo

ovaj je ozivioo a moja dusa je umrla a majkoo lele :lele: lele :lele: place :place: place
mislim stvranooo pa srce mi se prepolilo gedajuci ga kako ne moze precii ajj jojj

wide-awake, eto ipak ti onaj tvoj dobricina osta ziva :p :D

AJ nemogu da vjerujem covjek dvije sezone nije bio nikako i sad usta iz mrtvii aa majko mila ...
aaa razocarali su me vi TVD skroz hmm ufff <_< :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 141 | 2014-05-17 , 12:09 PM

LAstrumfi, nemoj da pjaces,vjatit ce ga kao i svaki put :)Samo sto ces morati cekati pola godine,do sljedece sezone :) Ja nisam gledala jos...ne znam ni hocu li jer sam jos uvijek bjesna kako su mogli ono moje dobro bice da ubiju i sad da ga ozive :D :) tacno se igraju s njim <_< <_<
Zapetljali su do zla boga, toliko da vise ni oni sami ne znaju sta ce i kako ce :)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 142 | 2014-05-17 , 1:43 PM

wide-awake, kad budes gledala vidjet ces sve... mislim stavrnoo sta uradis od serije .. to je preslo sve granice
i ona Boni prvo zgrabi Alarika a ne njega ufff <_< <_<
Quote wide-awake ()
Zapetljali su do zla boga, toliko da vise ni oni sami ne znaju sta ce i kako ce

dosta su :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 143 | 2014-05-17 , 6:53 PM

evo i ja odgledao sve epizode pa da dam jedan komentar ovde :D

svi pricate kako je serija drugacija kako su izgubili ono nesto sto su imali do 3 sezone i to je donekle tacno kao i svaka serija i ova je u pocetku bila odlicna ali morate shvatiti da se radnja mora odvijati unapred mora se nesto menjati da bi bilo zanimljivo da slazem se da su zakomplikovali dosta toga narocito u 5 sezoni ali nesto se mora dogadjati zar ne da drzimo palceve da 6 sezona bude ipak povratak na puteve stare slave

sto se tice glavne zamerke ovde svih a to je vracanje u zivot mozda niste razumeli poentu postojanja druge strane kao neke vrste cistilista za NATPRIRODNA BICA gde ona dolaze i potpuno umiru tek kada nadju neki svoj unutrasnji mir da i zbog toga je moguce vratiti ih nazad jer oni nisu umrli u potpunosti nego ih magija drzi negde izmedju zivih i mrtvih .......sto smo i videli da tek kad se pocela urusavati druga strana poceli su potpuno da umiru da

na kraju krajeva hocete realnost pa vi prigovarate seriji gde imate vampire vukodlake,vestice,hibride, i gomilu drugih natprirodnih bica zasto se vraca u zivot zbunjen setite se da nijedan covek nije vracen jer oni umiru skroz na skroz ;)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 144 | 2014-05-17 , 10:48 PM

vega777, a ti ga zakomplikova. :D

Nije stvar u kretanju napred Supernatural ima 9 sezona, snima se 10-ta. Stargate SG1 ima 10 sezona kao i jos mnoge, mnoge druge i svaka sezona je sve bolja, prosto te vuce da gledas. U TVD je skroz obrnuto da budemo realno, prica puna rupa, bez ikakvog smisla, likovi kao likovi se ne razvijaju vec stoje u mestu uopste ne moze covek da se poveze s njima, bili zivi ili mrtvi isti ti djavo itd.

Nije stvar u sezonama nego u ogromnoj ali ogromoj rupi u prici i pre svega nekvalitetnoj i jako losoj ideji. :)

Takodje bice pre da ti nisi shvatio poentu 2 strane, prvo to nije cistiliste to je zamka za duse stvorena od strane vestice koja zadrzava sva natprirodna bica u njoj. Nema napredovanja napred vec se ostaje vecno, ovo napredovanje dalje o cemu ti pricas se je pojavilo tek kada je pocela ta strana da se raspada. Smisao cele te 2 strane je da ne dopusti nikome da nastavi dalje i drzi ih vecno zarobljene tako da nema smisla da se kaze da neko nastavi, a neko ne. :)

I takodje niko ne prica o realnosti serije vec u rupama i nekvalitetnoj prici, sto koji qc vracaju svakog lika kojeg ubiju? Nemoj mi samo reci da isti efekat na tebe kao gledaoca ima to sto si video recimo na kraju ove sezone da je Dejmon umro i znas da ce da ga vrate odmah na pocetku sezone ili da sad znas da ga vise nema za stalno? Isto vazi i za Stefana nikakav efekat njegova smrt nije imala niti uticala na gledaoca kada su znali da ce da ga vrate do kraja sezone.

E sada da oni stvarno umru (ili bilo ko drugi u ovoj seriji) onda vec njihova smrt ima smisao, moze da utice na gledaoce koji su se povezivali s tim likovima itd.

Sve u svemu TVD je pretrpeo ogroman pad popularnosti u ovoj 5 sezoni da sam prosto iznenadjen da ce da bude 6-ta, ali nemam neka ocekivanja posto za razliku od vecine serija koje svakom sezonom postaju i komplikovanije sve bolje ovde je obrnuto, svaka sezona je sve gora. :)

Kontam da se nekom svidja serija, cak se mozda smatra i fanom ali budimo realni i kazemo ono sta jeste. ;)








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 145 | 2014-05-17 , 11:09 PM

Admin, iskreno i supernatural je smorio samo tako i samo ga razvlace koliko sam ja shvatio ali ok nije vazno :)

hocu reci da se nesto mora desavati u seriji e sad da li je prica losije odradjena ili ne pa 5 sezona definitivno jeste ali prve tri su ekstra plus 4 kako tako i nije lose zar ne :) naravno da postoje serije koje su bolje odradjene i vuku te da gledas ali iskreno posle 7-8 sezona bilo koja prica pomalo pocinje da smara :)

drugo razumem ja sta je druga strana i da je stvorena od strane vestice da zadrzi natprirodna bica tamo ali cini mi se kada je prvi put jos pominjana u seriji da su je opisali kao cistiliste ili neku vrstu toga odakle se ipak moze nastaviti dalje ko zeli i ko nadje mir sad mozda sam pogresio nisam siguran da

pa iskreno sve ce kopkati kako ce ga vratiti dovoljno da gledaoci opet budu uz seriju i u novoj sezoni .......plus realno ideja i nije toliko losa sveukupno gledano sa drugom stranom i vracanjem u zivot pa to je nesto novo sve je vec napravljeno i snimljeno ljudi lete jaki su kao supermeni i slicno evo nove ideje koja je realizovana ipak samo prema natprirodnim bicima ne prema obicnim ljudima :)

to vecina serija nisam bas siguran da postaju sve popularnije sa svakom sezonom obicno je u vecini slucajeva obrnuto prve sezone su najbolje svaka sledeca je losija :)
inace ja negovorim ovde da sam fan ili sta vec samo sam video da svi negoduju pa eto malo da skrenem paznju na neke stvari ;)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 146 | 2014-05-17 , 11:44 PM

Al ste se vas dvojica raspisali :D :D
Serija je bila extra prvih par sezona :) a od kako se Elena skontala sa Dejmonom sve je poslo nizbrdo :) bar po meni :) tu su odmah kiksali :)

Sto se tice ove druge strane mislim da ce da se vrate Dejmon i Bonnie,sto je i za ocekivati :) Sjetite se da joj je baka rekla da se ''pobrinula'' za nju...... mada mislim da ce to da razvuku malo,tek tamo na pola sezone...dok Stefan utjesi ''jadnu'' Elenu :D :p

Bilo kako bilo, ja nisam izgubila nadu jos,i ocekujem da se u oktobru stvari poprave :)

Quote Admin ()
Nije stvar u kretanju napred Supernatural ima 9 sezona, snima se 10-ta. Stargate SG1 ima 10 sezona kao i jos mnoge, mnoge druge i svaka sezona je sve bolja, prosto te vuce da gledas.

Sto se tice Supernatural mene su smorili vise,razvukli su toliko.
Nazalost kraj mogu da naslutim...Dean odljepio totalno... ili ce umrijeti ili ce zavrsiti u ludari :) e sto ne mogu toga zasto u svakoj seriji najbolji lik nastrada <_< :)





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 147 | 2014-05-17 , 11:55 PM

Sto se supernaturala tice jesu razvukli glavnu pricu o andjelima i demonima, ali serija nikada nije bila o tome vec o 2 brata koji istrazuju natprirodno i tome su ostali verni, a pre svega serija nas jos moze iznenaditi. Ko bi rekao pre recimo 4-5 epizoda da ce Din toliko da odlepi, da ce ovaj da izda Metatrona itd, to su ti obrti koji ovde nema. Po meni su trebali da stanu nakon 5-te sezone, ali ni ove 3 posle nisu toliko lose da se kaze da je lose za razliku od 5 sezone TVD, to jednostavno svako mora da prizna da je bas pao nivo price i likova. :)

U svakoj seriji ove vrste ili bilo koje druge kada neko umre taj ostaje mrtav, ok po nekada se neko vrati ali to retko i ne smeta toliko posto je toliko retko, a i u pitanju je supernatural zanr.

Ali ovde vec znas da ce da se vrate pa nema nikakve neizvesnosti, nerviranje, emocija itd. To je kao da gledas nesto ali prvo pogledas kraj i onda pocnes da gledas od pocetka. :)

Slazem se da su prve 3 sezone bile dobre, 4 ok ali ova 5 je zlo, bas su zakazali. The Originals 5x bolja serija sto se tice price i razvijanja likova. :)

U svakom slucaju to je to od mene, smatram da je serija precenjena na nasim prostorima, naravno to je samo moje licno misljenje da ne bude da nesto namecem. :p :D








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 148 | 2014-05-18 , 0:34 AM

Admin, Pa sa obzirom sta je sve covjek prosao ( mislim na Deana ) , dalo se naslutiti da ce da odljepi da Hocu da kazem po meni ocekivano :p :D
A sta ako svi pomru u TVD aaaa sta tada :D :p ocel' ti tada valjati ,eh sto bi voljela da te iznenade tako :D lol lol
Ja sam rekla vec svoje misljenje o istoj :) serija je izgubila smisao al' cu da gledam samo zbog Stefana sta cu B) B) B) andjeo stid

Added (2014-05-17, 11:34 PM)
---------------------------------------------

Quote Admin ()
The Originals 5x bolja serija sto se tice price i razvijanja likova.

Tek su poceli, vidjet cemo njih nakon 3-4 sezone...tj.kad ''zagusti'' :D :)





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 149 | 2014-05-18 , 1:30 AM

Quote wide-awake ()
A sta ako svi pomru u TVD aaaa sta tada ocel' ti tada valjati ,eh sto bi voljela da te iznenade tako


hahaha off-topic reci ti meni jesi li ti gledala seriju Angel (isto vampiri itd)? brows








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 150 | 2014-05-18 , 1:48 AM

Admin, Nisam gledala, znam da glumi onaj iz Buffy :D i to je sve :D Jel' valja ? brows2


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » The Vampire Diaries (Vampirski Dnevnici)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]