• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Hannibal
Hannibal






196
poruka na forumu
17 310



post # 1 | 2014-04-11 , 2:02 PM

Glavna zvijezda Hannibala je Hugh Dancy u ulozi Willa Grahama, brilijantnog, empatičnog FBI profilera koji je u stanju mentalno pronaći uvrnute misli i metode najtraženijih serijskih ubojica. Njegov šef Jack Crawford, koji je zauzdao Willovu opasnu sposobnost da čita misli, prepoznaje njegovu potrebu za psihijatrijskom pomoći nakon posebno uznemirujućeg slučaja. Kao rezultat, Will se nađe pod skrbi vrlo cijenjenog psihijatra dr. Hannibala Lectera. Will to ne zna, ali postoji razlog zašto dr. Lecter ima posebno uvid u ove grozne kriminalne slučajeve i psihopate koji ih počine. Ono što slijedi je psihološka igra postavljena protiv suočenih svijetova dobra i zla gdje je linija nejasna, elegancija izaziva horor i ništa nije kako se čini.

Ne znam kako se vama cini, ali po meni serija je mnogo dobro uradjena. Mislim da su bas dobro pogodili glumce, posebno glumca za Hannibala. Definitivno serija nije za svakoga, po mom misljenju. Inace, mnogo dobro serijaa, kao dobra partija saha ;) . Odlicna psiholoska igra, to ovoj seriji daje neku car :p


Fajlovi: 8748046.jpg (7.6 Kb)

Poruku je menjao/la Stefan^^ - Petak, 2014-04-11, 2:09 PM










1381
poruka na forumu
175 10257



post # 2 | 2016-11-17 , 9:14 AM

Odgledao je,nije loša serija,šteta što su bile samo 3 sezone,mogla je bar još jedna :)


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Hannibal
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]