Page 1 of 11
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Burn Notice (Obaveštenje o otpisu) (Nešto malo o ovoj sjajnoj seriji. Ostavljajte i svoje utiske)
Burn Notice (Obaveštenje o otpisu)

20
poruka na forumu
2 30

post # 1 | 2014-08-08 , 7:56 PM

Burn Notice je američka TV serija koju je kreirao Matt Nix.
Radnja prati Majkla Vestena,CIA špijuna koji nakon jedne operacije biva otpisan,žargonski rečeno spržen. U špijunskom svijetu to znači da ostajete bez novca,veza,posla,identiteta i bivate bačeni na bilo koji kraj Zemlje. Na njegovu sreću,njega vraćaju u rodni Majami,gdje će uz pomoć bivše djevojke Fione i prijatelja Sema,nerijetko i svoje majke Medelin, (na polovini serije ridružiće im se Džesi) pokušati da sazna ko ga je otpisao. Usput će obavljati razne poslove,pomagati nemoćnima i sl. Tokom serije dobijaće i gubiće saradnike,prijatelje i neprijatelje. Stizaće ga duhovi iz prošlosti,a ni sadašnjost mu baš neće biti naklonjena :D
Kasnije saznaje da je zapravo njegov otpis stvar mnogo veće zavjere i šta god činio nikad ne uspjeva do kraja da riješi problem. Rešavanje traje čak 7 sezona.
Uživajte u ovoj krajnje neobičnoj i zanimljivoj seriji .

1824
poruka na forumu
1614 12177

post # 2 | 2014-08-08 , 11:14 PM

Fenomenalna serija :) Inace retko pratim serije ali ovo sam pratila sto na tv-u, sto na sajtu :)

Drzi paznju svo vreme, ima komicne scene , takodje volim kad je glavni lik domisljat i padaju mu lude smicalice u trenutku desavanja..

Svo prepucavanje i komiscnost pa malo i akcija cini seriju vrh za gledanje :)

Moja preporuka ! :)

20
poruka na forumu
2 30

post # 3 | 2014-08-09 , 6:08 PM

O tome ti pričam ccc juhu
Potpuno drugačija o sličnih špijunsko-akcionih ostvarenja. Malo im se može na specijalnim efektima zamjerit u pojedinim epizodama ali to je sitnica u odnosu šta sve donosi.
I da tokom cijele serije Vesten se obraća gledaocu,kao da ga uči kako biti špijun i čovjek.
Svaka čast ekipi koja je radila na seriji!!!!

PS
Fiona (Gabriela Anvar) je cool :D

1824
poruka na forumu
1614 12177

post # 4 | 2014-08-09 , 11:01 PM

Mene odusevljava i ono kad kombinuje ono sto ima u tom trenutku sa sobom i od toga napravi oruzje u bilokom smislu .. Pazi to su delici sekunde razmisljanja :-)

Ps vala ni Majklu nista ne fali :-) A Fiona odgovara ulozi u toj seriji, medjutim nekako mi je suvise muskobanjasta za glavnog lika :p

20
poruka na forumu
2 30

post # 5 | 2014-08-10 , 10:53 AM

Genijalno je to snalaženje u momentu,u svakoj epizodi jedva čekam kad će doći takvi minuti da

Takođe dobro su ukombinovani likovi, tipa Sem je razuman,miran dok je Fiona vatrena i explozivna a Majk je zlatna sredina B)

I mnogo mi je gotivna fora što Majkl stalno jede one jogurte,tipa kao Popaj spanać xd

514
poruka na forumu
16 457

post # 6 | 2016-11-17 , 8:12 AM

Odgledao celu i super je,Sem mi je bio najbolji lik :)

"The path of the righteous man is beset on all sides by the
inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in
the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of
darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost
children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious
anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know
my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Burn Notice (Obaveštenje o otpisu) (Nešto malo o ovoj sjajnoj seriji. Ostavljajte i svoje utiske)
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]