• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Burn Notice (Obaveštenje o otpisu) (Nešto malo o ovoj sjajnoj seriji. Ostavljajte i svoje utiske)
Burn Notice (Obaveštenje o otpisu)






19
poruka na forumu
2 30



post # 1 | 2014-08-08 , 8:56 PM



Burn Notice je američka TV serija koju je kreirao Matt Nix.
Radnja prati Majkla Vestena,CIA špijuna koji nakon jedne operacije biva otpisan,žargonski rečeno spržen. U špijunskom svijetu to znači da ostajete bez novca,veza,posla,identiteta i bivate bačeni na bilo koji kraj Zemlje. Na njegovu sreću,njega vraćaju u rodni Majami,gdje će uz pomoć bivše djevojke Fione i prijatelja Sema,nerijetko i svoje majke Medelin, (na polovini serije ridružiće im se Džesi) pokušati da sazna ko ga je otpisao. Usput će obavljati razne poslove,pomagati nemoćnima i sl. Tokom serije dobijaće i gubiće saradnike,prijatelje i neprijatelje. Stizaće ga duhovi iz prošlosti,a ni sadašnjost mu baš neće biti naklonjena :D
Kasnije saznaje da je zapravo njegov otpis stvar mnogo veće zavjere i šta god činio nikad ne uspjeva do kraja da riješi problem. Rešavanje traje čak 7 sezona.
Uživajte u ovoj krajnje neobičnoj i zanimljivoj seriji .








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2014-08-09 , 0:14 AM

Fenomenalna serija :) Inace retko pratim serije ali ovo sam pratila sto na tv-u, sto na sajtu :)

Drzi paznju svo vreme, ima komicne scene , takodje volim kad je glavni lik domisljat i padaju mu lude smicalice u trenutku desavanja..

Svo prepucavanje i komiscnost pa malo i akcija cini seriju vrh za gledanje :)

Moja preporuka ! :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








19
poruka na forumu
2 30



post # 3 | 2014-08-09 , 7:08 PM

O tome ti pričam ccc juhu
Potpuno drugačija o sličnih špijunsko-akcionih ostvarenja. Malo im se može na specijalnim efektima zamjerit u pojedinim epizodama ali to je sitnica u odnosu šta sve donosi.
I da tokom cijele serije Vesten se obraća gledaocu,kao da ga uči kako biti špijun i čovjek.
Svaka čast ekipi koja je radila na seriji!!!!

PS
Fiona (Gabriela Anvar) je cool :D








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 4 | 2014-08-10 , 0:01 AM

Mene odusevljava i ono kad kombinuje ono sto ima u tom trenutku sa sobom i od toga napravi oruzje u bilokom smislu .. Pazi to su delici sekunde razmisljanja :-)

Ps vala ni Majklu nista ne fali :-) A Fiona odgovara ulozi u toj seriji, medjutim nekako mi je suvise muskobanjasta za glavnog lika :p


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








19
poruka na forumu
2 30



post # 5 | 2014-08-10 , 11:53 AM

Genijalno je to snalaženje u momentu,u svakoj epizodi jedva čekam kad će doći takvi minuti da

Takođe dobro su ukombinovani likovi, tipa Sem je razuman,miran dok je Fiona vatrena i explozivna a Majk je zlatna sredina B)

I mnogo mi je gotivna fora što Majkl stalno jede one jogurte,tipa kao Popaj spanać xd








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 6 | 2016-11-17 , 9:12 AM

Odgledao celu i super je,Sem mi je bio najbolji lik :)


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Burn Notice (Obaveštenje o otpisu) (Nešto malo o ovoj sjajnoj seriji. Ostavljajte i svoje utiske)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]