Page 4 of 4«1234
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Serija koja je na vas ostavila najjaci utisak?
Serija koja je na vas ostavila najjaci utisak?

bosnia and herzegovina
33
poruka na forumu
2 63

post # 46 | 2016-10-20 , 9:35 PM

vampire diaries :) .............................  B)

388
poruka na forumu
27 170

post # 47 | 2016-10-27 , 7:46 PM

Quote Mrs_Iglesias ()
Vidim da imaju tri odgovora GoT i ako neko moze da mi objasni zasto, kad smo kod toga?Serija nema svrhu, sve se vrti oko jednog prestola, grafika je jako dobra, gluma kako kome, dobar deo ne zna da glumi (ova Sansa je unistila lik iz knjige), epizoda predugo traje i smori i najveca fora je ubiti sto vise likova, sto sam i ja mogla da napisem.
Kapiram zasto je muskarci toliko vole, ima dve stvari koje muskarci traze u seriji - seks i nasilje, ali ne kapiram zasto se zenama svidja, sem glumaca eventualno nzm

da

vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn

348
poruka na forumu
10 61

post # 48 | 2016-11-14 , 5:50 PM

Supernatural. :)

https://www.youtube.com/watch?v=8Sg08Pi87CU

1760
poruka na forumu
1602 11819

post # 49 | 2016-11-15 , 6:22 AM

Mrs_Iglesias e svaka ti ko u Njegoša ! Ni ja ne bih bolje ovo sročila :D

Vidim da imaju tri odgovora GoT i ako neko moze da mi objasni zasto, kad smo kod toga?Serija nema svrhu, sve se vrti oko jednog prestola, grafika je jako dobra, gluma kako kome, dobar deo ne zna da glumi (ova Sansa je unistila lik iz knjige), epizoda predugo traje i smori i najveca fora je ubiti sto vise likova, sto sam i ja mogla da napisem.
Kapiram zasto je muskarci toliko vole, ima dve stvari koje muskarci traze u seriji - seks i nasilje, ali ne kapiram zasto se zenama svidja, sem glumaca eventualno nzm

Na mene je definitivno ostavio utisak NCIS :)
Najbolja serija ikad napravljena, drzi paznju konstantno, ulazi u psihu ljudi, odlicna glumacka ekipa koja je doprinela seriji i provucen humor . Jedino ga malo preterase sa 13,14 sezona po 24 epizode. Makoliko god volela da gledam tu seriju i jedva iscekivala nove epizode, serija kad traje toliko dugo krene da gubi draž :)

Za njom ne zaostaje ni Scorpion i moja topla preporuka ujedno !

♥ "Kao što je ljubav prema životu zapravo samo strah od smrti, tako i društvenost ljudi zapravo nije direktna; ona se, naime, ne zasniva na ljubavi prema društvu, nego na strahu od samoće."♥

Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Serija koja je na vas ostavila najjaci utisak?
Page 4 of 4«1234
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]