Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Vasi problemi






3
poruka na forumu
0 0



post # 106 | 2013-10-20 , 1:10 AM

stefboy889, Pokusala i to ko zna koliko puta.Jedina stvar koju sam uradila i na sta sumnjam:pre nego sto sam produzila antivirus pokusala sam da gledam i naravno nisam uspela jer mi je java izbacila sledece 1.update java 2.block this site(tako nesto) i 3. ask later ...Prvi put sam pritisnula 3,sledeci put 2 i na kraju, dok sam shvatila da treba da update-ujem javu,pritisnem 1.Sad ne znam da li sam mozda blokirala nesto pritiskom na 2 pa zato nece da pusti ali mi nije jasno zasto onda nepusta ni na nekom drugom sajtu.Bilo bi lepo kad bi mogli svojim odgovorom da mi pomognete a ako ne onda zovem majstora jer nadam se da ce sutra sl.epizoda greys anatomy i moram da je odgledam :D Hvala u svakom slucaju i zeljno ocekujem vas odgovor cmok cmok cmok cmok cmok






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 107 | 2013-10-20 , 1:31 PM

Quote jole123 ()
stefboy889, Pokusala i to ko zna koliko puta.Jedina stvar koju sam uradila i na sta sumnjam:pre nego sto sam produzila antivirus pokusala sam da gledam i naravno nisam uspela jer mi je java izbacila sledece 1.update java 2.block this site(tako nesto) i 3. ask later ...Prvi put sam pritisnula 3,sledeci put 2 i na kraju, dok sam shvatila da treba da update-ujem javu,pritisnem 1.Sad ne znam da li sam mozda blokirala nesto pritiskom na 2 pa zato nece da pusti ali mi nije jasno zasto onda nepusta ni na nekom drugom sajtu.Bilo bi lepo kad bi mogli svojim odgovorom da mi pomognete a ako ne onda zovem majstora jer nadam se da ce sutra sl.epizoda greys anatomy i moram da je odgledam Hvala u svakom slucaju i zeljno ocekujem vas odgovor

Blokirala si javu za ovaj site pa i nije cudo sto nece...sigurno si to uradila i na drugim sajtovima pa zato nece...obrisi javu pa ja intaliraj ponovo kad to uradis update-ju tako ako ti izbaci to ponovo idi 1 .... kad se to zavrsi trebalo bi da radi.










3
poruka na forumu
0 0



post # 108 | 2013-10-21 , 0:18 AM

ok hvala :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 109 | 2013-10-22 , 1:45 AM

Postoji li mogucnost gledanja serija preko android telefona?








3
poruka na forumu
0 0



post # 110 | 2013-10-25 , 5:31 PM

Pozdrav pre svega svim korisnicima i adminima uz sve pohvale za sajt. Imam problem koji hvala bogu nema veze sa pustanjem serija i filmova ali je svakako iritantan. Naime, svaki put kada otvorim sajt, izbaci mi prozorcic za obavestenje da imam novu poruku. Ali kada udjem u poruke nema ni jedne... Dok ne kliknem da vidim da li imam poruku ne mogu nista na sajtu da radim...Da li postoji neko resenje?








592
poruka na forumu
208 1412



post # 111 | 2013-10-25 , 7:36 PM

Očistiš keš, i nebi trebalo više da ti svetli kao da imaš novu poruku (ako je nemaš)








3
poruka na forumu
0 0



post # 112 | 2013-10-25 , 9:21 PM

Hvala na brzom odgovoru ali sve sam uradila... Ocistila sto se moze,apdejtovala sto sam mogla ali je plavi prozorcic i dalje tu... :(








1
poruka na forumu
0 0



post # 113 | 2013-10-25 , 11:20 PM

Ako moze pomoc,radilo mi dugo sve kako treba, sad mi hvali nes sam valda obrisao zaustavi mi se snimak dog gledam kad pomjerim misa krene ponovo ako moze savjet.
unaprijed hvala.








8
poruka na forumu
0 0



post # 114 | 2013-10-26 , 2:21 AM

Gledam seriju Sons of Anarchy i u drugoj sezoni se snimak blokira na svakih 5 minuta, samo zakuca i nece dalje, a za to vreme se i dalje ucitava, kao kada pauziram. Probao sam da ocistim kes i promenio sam i brouser ali opet isti problem.
Na primer ova epizpda
http://www.vojvodinanet.com/publ....0-18853








592
poruka na forumu
208 1412



post # 115 | 2013-10-26 , 2:10 PM

Quote vikili ()
Hvala na brzom odgovoru ali sve sam uradila... Ocistila sto se moze,apdejtovala sto sam mogla ali je plavi prozorcic i dalje tu...

hmmm onda mora i cokies il klasično brisanje keša nije urodilo plodom. Probajte skinuti ovaj program i očistiti (malo detaljnije to radi)
link do programa:
http://filehippo.com/de....51115be
Quote Marnen ()
Gledam seriju Sons of Anarchy i u drugoj sezoni se snimak blokira na svakih 5 minuta, samo zakuca i nece dalje, a za to vreme se i dalje ucitava, kao kada pauziram. Probao sam da ocistim kes i promenio sam i brouser ali opet isti problem.
Na primer ova epizpda
http://www.vojvodinanet.com/publ....0-18853

Sređeno (zamenjen video) i sad gledah komentar rečeno da rešen problem. :)








3
poruka na forumu
0 0



post # 116 | 2013-10-26 , 7:02 PM

Opet kazem, sve je ocisceno.. Ja inace koristim ccleaner... Tako da vise ne znam sta da brisem... Ali opet, hvala...








1
poruka na forumu
0 0



post # 117 | 2013-11-08 , 12:29 PM

meni stalno piše na Playeru " view limited, wait you can continue to view "
molim neko rješenje





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 118 | 2013-11-08 , 6:55 PM

fildzan, Ocisti kess :)










2
poruka na forumu
0 0



post # 119 | 2013-11-23 , 0:22 AM

Nece da mi se pusti nijedna epizoda serije Kako sam upoznao vasu majku i Uvod u anatomiju , koju god epizodu da upalim pise video not found , ali sve ostale serije,anime,filmovi rade normalno. Probao sam u druge pretrazivace,probao sam da pustim vise puta, imam instaliranu javu,cash i cookies sam ocistio ali i dalje nece.








592
poruka na forumu
208 1412



post # 120 | 2013-11-23 , 12:31 PM

Quote rroorryy ()
Nece da mi se pusti nijedna epizoda serije Kako sam upoznao vasu majku i Uvod u anatomiju , koju god epizodu da upalim pise video not found , ali sve ostale serije,anime,filmovi rade normalno. Probao sam u druge pretrazivace,probao sam da pustim vise puta, imam instaliranu javu,cash i cookies sam ocistio ali i dalje nece.

Neobično dosta, nisam siguran al možda bi instalacijom neke starije verzije jave i Google pretraživača problem bio rešen. Ove najnovije verzije jave su skoro imale nekih problema sa radom a i Modzila Firefox isto...


Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]