Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Vasi problemi






2
poruka na forumu
4 11



post # 181 | 2014-04-24 , 4:37 AM

Pozz htela samo da pitam za jedan film koji ne mogu da ga nadjem a volela bi da ga pogledam
White Noise 2: The Light hvala unaprijed cao


Poruku je menjao/la ludica26 - Cetvrtak, 2014-04-24, 4:38 AM


Nista vise nece biti isto...ma koliko god pokusavao nikad vise neces imati isti osjecaj, osjecaj da si TRI METRA IZNAD NEBA...''








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 182 | 2014-04-24 , 2:55 PM

ludica26, http://www.vojvodinanet.com/publ....0-29963 film je postavljen i mozes ga gledati sad, ali molim te da ne praktikujes vise potraznju filmova u ovoj temi, posto nije ovo tema za to :)

Uzivaj cao


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2
poruka na forumu
4 11



post # 183 | 2014-04-24 , 5:25 PM

Ok hvala vam punooo nova sam tu i nisam znala bas gde da pisem za to i normalno necu vise tako ;) da cao hvala jos jedno ruza


Nista vise nece biti isto...ma koliko god pokusavao nikad vise neces imati isti osjecaj, osjecaj da si TRI METRA IZNAD NEBA...''








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 184 | 2014-04-25 , 0:02 AM

Quote ludica26 ()
Ok hvala vam punooo nova sam tu i nisam znala bas gde da pisem za to i normalno necu vise tako hvala jos jedno


Samo polako, niko se nije naucen rodio :)

Dobrodosla ! ruza


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








3
poruka na forumu
0 0



post # 185 | 2014-04-25 , 11:07 PM

Na skoro svim filmovima/serijama dobijam blokadu od strane antivirusa koji prijavljuje da jedan plugin sa istog sajta koristi phishing, molim vas sredite problem sa tim sajtom koji se oglasava preko vas ("igrice na internetu" je u pitanju), ne mogu skoro nista da pogledam:

Kaspersky report
plugins_vk.php Blocked:
http://igricenainternetu.com/VNpluginsi/plugins_vk.php
http://igricenainternetu.com/VNpluginsi/

I screenshot:





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 186 | 2014-04-27 , 1:31 AM

zagordebeli, kakav god da imas problem do tebe je, to je link sa kojeg uzimamo nas player i 100% nema nista slicno navedenom. Ugasi ga dok gledas. :)








3
poruka na forumu
0 0



post # 187 | 2014-04-27 , 4:43 AM

Video sam da uzimate player odatle danas kad sam blokirao taj sajt zasebno, najverovatniji je sledeci scenario u pitanju: neke aplikacije sa tog sajta zaista se bave phishingom(verovatno je neki third party iskoristio sajt za to, ne oni licno naravno), zbog toga je ceo sajt stavljen na phishing listu u kaspersky data bazi.

Ono sto ja mogu da uradim je da smanjim nivo sigurnosti antivirusa i to bi trebalo da upali, drugo resenje ne postoji, narocito ne iskljucivanje antivirusa.
Necu da zvucim maliciozno naravno, izvini ako tako izgleda, ali savet tog tipa, da ugasim antivirus dok se izvrsava java skript sa neproverenog sajta, izvini ali to je jedan savet koji je u rangu sa "nigerijskim princem koji zeli da podigne nasledstvo preko tvog racuna".

bezi

edit:
Jeste razmisljali o tome da pokrecete plugin(player) sa svog servera (domena), ili odrzavate svoj server "klikovima" sa tog sajta pa ne mozete da pribegnete toj opciji?


Poruku je menjao/la zagordebeli - Nedelja, 2014-04-27, 4:50 AM





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 188 | 2014-04-27 , 6:20 AM

Sigurno je da necemo da koristimo sajt nekog 3 lica tako da mislim da ipak znamo sta govorimo i nikako ne moze da bude neproveren sajt. :)

Ne bih da ulazim u pricu sta i kako odrzavamo posto za to nema potrebe, to je samo plugin za jedan od servera za filmove. Kasperski ima neki svoj problem i cesto zavodi greske koje ne postoje na raznim sajtovima i vecito izbacuje neke greske posebno na visokom novu zastite (a u 80% nema nista samo bezveze skace), pre par godina je bilo nesto slicno pa smo im pisali i priznali su gresku i resili vec sa sledecim update AV-a eto izgleda da je sada opet taj slucaj ali neki drugi link. I niko sem tebe jos nije prijavio ovo tako da ako se jos nekom ne desi sigurno necemo da vijamo ove iz kasperskog sada.

Tako da imas opciju ugasi AV ili smanji zastitu, zali se kasperskom ili promeni sajt, 4 opcije za sada nema, a sajt je 100% ok. Mozda odgovor nije zadovoljavajuci za tebe ali je takav kakav je. :)

Da postoji neki pravi problem valjda bi i neki drugi AV bar nesto javio ili bi nas google davno blokirao posto ne tolerise takve sajtove, ali ako se problem javlja samo kod kasperskog i samo kod tebe onda je to nesto drugo. :)








2
poruka na forumu
0 0



post # 189 | 2014-04-27 , 10:05 PM

Postovani kada cete moci da postavite seriju E.R.,sa Dzordz Klunijem??Hvala i izvinjavam se unapred sto pisem ovde. :(





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 190 | 2014-04-27 , 11:36 PM

ivadani, ovo je tema za probleme, a ne za potraznju zato vam je i obrisan prosli post. Inace te serije nece biti kod nas zato sto ne postoje prevodi za sve epizode i ubuduce postavite pitanje u delu za potraznju ili gde vec spada u zavisnosti od pitanja. :)








2
poruka na forumu
0 0



post # 191 | 2014-04-28 , 1:17 AM

Hvala i jos jedanput izvini zbunjen








3
poruka na forumu
0 0



post # 192 | 2014-04-29 , 4:27 AM

Admin, hvala na pomoci debeli ;)

edit: aaa ne, nema menjanja poruke Admine, sneaky edit je sneaky edit, hehehe, kvarnjaku jedan :) Mada ako, i ja bi pravio takve fore da mogu, hehe :D


Poruku je menjao/la zagordebeli - Sreda, 2014-04-30, 8:26 AM








3
poruka na forumu
0 0



post # 193 | 2014-05-01 , 12:14 PM

zasto mi stalno izbacuje da aplikacija ne moze biti pokrenuta zbog sigurnosnih podesavanja , nesto kao cannot run, do prije 2 dana sve je bilo ok, redovno brisem kes i ostalo POMOC

Added (2014-05-01, 11:14 AM)
---------------------------------------------
rijesila sam, vidim da ima uputstvo za ovaj problem. pozz



jeca








1
poruka na forumu
0 0



post # 194 | 2014-05-01 , 4:56 PM

kad zelim da pokrenem seriju kaze mi Application Bloked by Security Setngs





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 195 | 2014-05-01 , 5:23 PM



Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]