Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Vasi problemi



  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 241 | 2014-07-21 , 7:15 PM

-Severus-, mi te servere ne koristimo na ovom sajtu, a sto se ostalih tice tu ne mozemo da pomognemo posto ne rpatimo sta se desava kod drugih. Inace ovo je tema samo za probleme na sajtu, ako imas 2 problem otvori temu u PC klinici. :)

Ako ti se to desava ovde postavi link do toga. :)








58
poruka na forumu
7 39



post # 242 | 2014-07-22 , 4:17 PM

Znači omašio sam podforum ko muškarac wc šolju.

U vašim izvorima stoji između ostalog: Nowvideo. Zato sam i pitao, ali ja ne znam tačno koji je izvor kod nekih epizoda i filmova, čini mi se da nije tačno naznačeno, pa sam ranije prijavljivao da nešto ne radi, a to u stvari radi. Glupo mi i da prijavljujem kad ne znam da li je do mene ili do tog servera.

Hvala u svakom slučaju ruza Nadam se da će se samo od sebe srediti, jer ja neam pojma kako to da sredim.

cao


Мислим да сам видео муњамикса!








68
poruka na forumu
103 357



post # 243 | 2014-07-22 , 7:16 PM

Quote -Severus- ()
ali ja ne znam tačno koji je izvor kod nekih epizoda i filmova, čini mi se da nije tačno naznačeno, pa sam ranije prijavljivao da nešto ne radi, a to u stvari radi. Glupo mi i da prijavljujem kad ne znam da li je do mene ili do tog servera.

slobodno prijavi sta god da ti ne radi- u slucaju da se izbrise iz teme za neispravne linkove onda je do tebe.... Vrlo cesto i serveri izbrisu video pa je potrebno zameniti drugim linkom ;)










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 244 | 2014-07-24 , 7:56 PM

eeeeeeee ja nemogu pisati na chat,mesto onih ikonica,za refres,smajlije,bb i sta jos imam samo kvadratice,a kad napisem i kliknem na ok samo mi se refresuje ceo sajt


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








4
poruka na forumu
1 9



post # 245 | 2014-09-11 , 7:53 PM

zasto mi kad god otvorim sajt izadje prozorcic da imam poruku a poruke nigde???








1
poruka na forumu
0 0



post # 246 | 2014-10-01 , 11:19 PM

Nece da nista da mi otvori evo sta izbaci :
http://prntscr.com/4s61ar








3
poruka na forumu
0 0



post # 247 | 2014-10-30 , 1:01 PM

Meni od danas antivirus vise ne dopusta da uopste udjem na deo sajte gde su serije i filmovi,ne znam da li se do svima deseva ili je samo do mene sobzirom da je sinoc bio neki antivirus update.Samo mi kaze

The site ahead contains malware

Attackers currently on clkrev.com might attempt to install dangerous programs on your computer that steal or delete your information (for example, photos, passwords, messages, and credit cards).

Automatically report details of possible security incidents to Google. Privacy policy

Jel moze neka pomoc kako da se sredi to ako je do mene,posto do sad nisam imao vecih problema a posecujem sajt sigurno 2 god...


Poruku je menjao/la prkinho - Cetvrtak, 2014-10-30, 1:02 PM








68
poruka na forumu
103 357



post # 248 | 2014-10-30 , 7:20 PM

Quote LaMistress ()
eeeeeeee ja nemogu pisati na chat,mesto onih ikonica,za refres,smajlije,bb i sta jos imam samo kvadratice,a kad napisem i kliknem na ok samo mi se refresuje ceo sajt

Quote morrison1244 ()
zasto mi kad god otvorim sajt izadje prozorcic da imam poruku a poruke nigde???

Obrisite cookies i cache. Ocistite istoriju browsera i sve ce biti ok. ( Mozete ocistiti i preko programa CCleaner)

Quote Belayko_91 ()
Nece da nista da mi otvori evo sta izbaci :
http://prntscr.com/4s61ar

Instaliraj JAVU, ako ti je vec instalirana- ocisti browser, ako ni to ne pomogne-restartuj komp :)
Quote prkinho ()
Meni od danas antivirus vise ne dopusta da uopste udjem na deo sajte gde su serije i filmovi,ne znam da li se do svima deseva ili je samo do mene sobzirom da je sinoc bio neki antivirus update.Samo mi kaze
The site ahead contains malware
Attackers currently on clkrev.com might attempt to install dangerous programs on your computer that steal or delete your information (for example, photos, passwords, messages, and credit cards).
Automatically report details of possible security incidents to Google. Privacy policy
Jel moze neka pomoc kako da se sredi to ako je do mene,posto do sad nisam imao vecih problema a posecujem sajt sigurno 2 god...

Ocisti istoriju i sve ce biti ok










2
poruka na forumu
0 0



post # 249 | 2014-10-31 , 11:23 PM

Imam jedan poprilicno iritantan problem koji pa hajmo reci onemogucuje gledanje filmova ili serija normalno. Naime nakon sto pokrenem video poslije nekoliko sekundi player je "nekoristiv" ili bolje da kazem ne postoji vise. Nemoguce je pauzirati ili pokrenuti video nemoguce dirati postavke zvuka ili uvecanja na fullscreen jer player kao da nije tu...

Nemojte me pogresno shvatiti video radi ako ga pokrenes (na vrijeme) ali svi gumbovi za video postanu neupotrebljivi nakon nekoliko sekudni. Tako npr nemogu pauzirati da se baferuje video ili ga pokrenuti nakon toga...

To mi se desavalo na 3 razlicita racunara na 3 razlicita mjesta (interneta), na sva tri sam pokusao s brisanjem Kesa i kolacica, i nista se nije promjenilo koristio i chrome i firefox i opet isto, ja mislim da to ima veze s zadnjim updatom jave ali nisam siguran u to.

Uglavnom to cini gledanje videa poprilicno tesko pa mozda cak i ne moguce jer je nemoguc bafering sadrzaja.





  Ashat



33
poruka na forumu
10 18



post # 250 | 2014-11-01 , 8:09 PM

Imam isti Problem kao darthjedi...

Sve moguce, cega sam se sjetila probala, ali "player-prozor" je kao smrznut i neda se nista na njema promjenit ili kliknit.

Dali ima netko neku Ideju?


Voljeti nekog,a ne biti s njim
isto je kao biti kažnjen,a ne biti
KRIV!








1
poruka na forumu
0 0



post # 251 | 2014-11-01 , 9:37 PM

Već nekoliko dana imam problema sa komandama na pleyeru.Mogu da pustim film ,ali posle 25 sec miš ne radi.Ne mogu da pauziram,zaustavim,volume,full screen,ništa ne radi.Odgovorite mi što pre,hitno!!!


sabbath








11
poruka na forumu
1 0



post # 252 | 2014-11-01 , 10:46 PM

Ja imam problem, pustim epizodu serije, stavim je da se puni i posle jednostavno ne mogu da je pustim, refresujem stranicu i opet tako, smrzne se video...niti moze da se pusti nita da se prebaci na full screen, aman nista, zna li neko kako da to resim? Hvala :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 253 | 2014-11-02 , 1:26 AM

imam isti problem, kao i cetvoro ljudi pre mene... probala sam sa dva laptopa misleci da je do mene, ali ocigledno nije. kako da resim problem?





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 254 | 2014-11-02 , 1:55 AM

Resenje za sada ne postoji. Problem je do nove jave koja je izasla nedavno i utice na sve sajtove koji koriste javu ne samo na ovaj. Cim se pojavi neko resenje bice objavljeno da svi vide. :)

Za sada mozete da pokusate sa 2 browsera nekom upali nekom ne, recimo meni na chrome sve ok dok je na mozili isto kao i kod vas. :)








2
poruka na forumu
0 0



post # 255 | 2014-11-02 , 2:15 AM

Naravno da postoji resenje.

Privremeno je sto znaci uraditi sta treba i ponoviti postupak za svako naredno podesavanje i komandu.

Levi ctrl + skrol na misu menja velicinu teksta na strani. Ctrl+jedan skrol dole i na mozili moguce je pristupiti svim komandama. Igrajte se sa skrolom dok ne proradi ....


Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]