Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Vasi problemi



  Byk



64
poruka na forumu
16 103



post # 301 | 2015-04-08 , 12:52 PM

Evo posto ste rekli da epizoda radi kad sam prijavio da ne radi, mozete li mi objasniti zasto se to desava?

Pustim epizodu i samo se vrti ovaj kruzic ali se ne pojavljuje ono dole za ucitavanje.
Video sam ima jos ljudi koji pricaju isto, dao sam drugaru iz bosne link njemu pokrenulo odmah.
Dali imaju neka regionalna podesavanja ili neki serveri zabusavaju za druge zemlje ili jednostavno moj internet provajder se ne slaze sa njima. Pitam posto sam sve probao, menjanje browsera od IE, GH, Mozzila, Torch...... nista nije pomoglo.
Brisao sam istoriju cak i CCleaner koristim, opet isto. Reinstalirao Windows, resetovao ruter.... nema sta nisam probao.
Imam dobar net, mali ping, ne gusi ga nista. Do mene nije to sam siguran, tj do mog kompa.
Nekad epizodu hoce da pusti nakon 50 puta pritiskanja F5 za refresh, F5->Play i tako u krug 50 puta ali postalo je zamorno.
Potrosim vise vremena na to da je pustim nego da je odgledam, epizoda traje 20min. Evo ovu sledecu sam probao verovatno vise od 100 puta pa sam na kraju resio da se obratim vama ovde. Ako neko ima neko resenje ili mu se to desavalo pa prestalo bilo bi lepo da podeli kako i ja da sredim. Evo mali info, nije mi se to nikad desavalo do pre mozda 2 nedelje ili tako nesto. Kad pusti epizodu lepo je ucita, za min celu i gledam bez problema. Znaci problem je samo pokretanje ucitavanja i pojavljivanja epizode. Cekao sam jednom dosta dugo, mislio sam valjda ce prestati da se vrti i izbacice nesto ali to se nije desilo. Toliko od mene, osedeo sam od pisanja qq

Pozdrav svima.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 302 | 2015-04-08 , 9:17 PM

Byk, serveri su vec par dana u haosu i niko ne zna sta je s njima, nekom radi nekom ne radi, pa se zna za par minuta okrenuti da onom kome je radilo ne radi, a ovom drugom radi.

Isto sam mislio da je uvedeno nesto regionalno ali to ne moze da bude posto sam proveravao sadrzaje koji ne rade s drugim korisnicima (recimo nekom iz Srbije ne radi dok sledeca 3 korisnika iz Srbije kazu da im radi) i nema nekog pravila.

U pocetku nisu radili nikome, dok se sada vratila vecina, nadamo se da ce i ostalima da se vrati u normalu uskoro. :)





  Byk



64
poruka na forumu
16 103



post # 303 | 2015-04-08 , 11:25 PM

Quote Admin ()
recimo nekom iz Srbije ne radi dok sledeca 3 korisnika iz Srbije kazu da im radi


Da to, ja sam iz Srbije pa zato pitam. Zato sam pomislio da se SBB provajder ne mirise sa nekim serverima :)
Hvala puno na obavestenju, nadam se da ce biti bolje, tek sam na trecoj sezoni od 12 :)





  musa1



1
poruka na forumu
0 0



post # 304 | 2015-04-10 , 10:44 PM

Imam problem sa Javom. Instaliram je a kad zelim da gledam nesto izadje mi da moram ponovo da je instaliram. To mi se desava samo kod nekih epizoda ili filmova. Hvala unaped. :)





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 305 | 2015-04-12 , 11:05 PM

musa1, omogucite pokretanje jave kada je instalirate, objasnjenje imate u temi pomoc oko filmova. :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 306 | 2015-04-17 , 11:20 PM

nece da pusti seriju, instalirana java, ocisceno sve, samo onaj kruzic se okrece ali nece da ucita








1
poruka na forumu
0 0



post # 307 | 2015-04-26 , 11:44 PM

u sred gledanja serije pise mi view limited i da mogu da otvorim seriju tek za tri sata zasto?

Limit ne postoji. Instaliraj Ccleaner i očisti kes. Uputstvo je ispod svakog videa. Lovepuzzles








3
poruka na forumu
0 10



post # 308 | 2015-06-11 , 9:33 AM

Meni je jedini problem na ovom sajtu to kad ima vise od 7 komentara na filmu ili seriji. Da pogledam ostale moram ponovo ucitati stranicu. Valjalo bi kad bi se samo komentari mogli listati a da stranica stoji. :) :) :)


Winter is coming!








11
poruka na forumu
5 49



post # 309 | 2015-07-11 , 8:04 PM

Dobar dan svima. Imam jedno pitanje za admina/admine....koliko ih vec ima. Zasto je stavljen na ovaj sajt java kada ga neke epizode ne podrzavaju? I druga stvar, sta je sa ovim reklamama?! ne mogu da otvorim ni jednu stranu, ni jednu epizodu a da ne iskoci neka glupost! U poslednje vreme nista nece da mi upali. Jednostavno mi izbaci obavestenje da taj link ne podrzava javu. Dakle ili ga skinite ili nadjite drugi nacin da resite ovaj problem. Volim ovaj sajt ali ovo je ozbiljan minus od mene. Imate extra izbor serija i filmova samo je problem ta Java.


Priness od the Narnia





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 310 | 2015-07-11 , 8:14 PM

Princesss, a sta da ti kazem na ovo... :)

Aj redom iako je odgovoreno jedno hiljadu puta. :)

Quote Princesss ()
Zasto je stavljen na ovaj sajt java kada ga neke epizode ne podrzavaju?


Sve epizode koje traze javu je podrzavaju sto je i logicno cim su postavljene, ako imas problem s javom onda je problem do tebe. Chrome ima problem s javom i objasnjenje pise u temi: http://www.vojvodinanet.com/forum/2-3899-1 ugasi adblock ako ga imas i pogledaj kako se pokrece java u temi Pomoc oko filmova. :)

Quote Princesss ()
I druga stvar, sta je sa ovim reklamama?! ne mogu da otvorim ni jednu stranu, ni jednu epizodu a da ne iskoci neka glupost!


Imaj na umu da sajt treba nekako da se odrzava, svi nesto zahtevate, a niko ne pita mozete li, bez reklama nema ni sajta. I dalje imamo ubedljivo najmanje reklama od svih vecih sajtova ove vrste na nasim prostorima. Naravno kazem vecim koji su u nasem rangu ne mislim na one male koji tek krecu pa i nemaju potrebe za reklamama. :)

Quote Princesss ()
Imate extra izbor serija i filmova samo je problem ta Java.


Pa nismo mi izmislili javu, niti bi je koristili da nije obavezna, ne mozemo mi da izmisljamo toplu vodu kada kompletna internet zajednica od pojedinaca do firmi koristi javu. Bez jave se ne moze ni kod nas ni kod drugih, a s druge strane java nije uopste problem ako naucite kako se pokrece. Filmovi se ne nalaze na nasim serverima, a stabilni serveri na kojima se nalaze traze javu tako da to zavisi od njih ne nas.

Jedini problem kod jave je sto neko ne moze da pohvata kako da je omoguci pa onda ispada da je to nesto strasno dok oni koji je omoguce ne vide razliku sa ili bez jave. :)








11
poruka na forumu
5 49



post # 311 | 2015-07-11 , 8:37 PM

Oke hvala. Ja se stvarno izvinjavam. Ali stvarno me nervira taj problem sa javom a nisam znala da ga resim. Znam odlicno koliko su i reklame bitne, ali zar ne moze vremenski da se postave? A ne na svaki kliktaj da mi otvara novi prozor. I znam da je Java bitna samo nije do mog lap topa vec do svacijeg. Probala sam preko svacijeg lap topa ili kompjutera. Ali svuda je isto. Ako nemaju javu ja je instaliram ali i dalje nece jer chrome ne odrzava komponentu NPAPI


Priness od the Narnia





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 312 | 2015-07-11 , 8:49 PM

Princesss, za sada jos radi java na chrome (znam 100% posto ga i ja koristim), ali mi ne mozemo da uticemo na google ta odluka da se ukine java utice na milione ljudi i mnoge firme ne samo sajtove i portale. :)

Reklame i jesu ogranicene mislim da je 7-10 prikaza po korisniku dnevno dok ne restartuje racunar (udjes ispucas odmah reklame dok iskacu i mirna si ostatak dana).

Opet kazem NPAPI jos radi na najnovijoj verziji chrome i trebao bi da radi do septembra, posle toga mora da se predje na neki drugi pretrazivac recimo Mozilla ili Opera (ona je skoro ista kao chrome pa ne bi trebao biti problem). :)








11
poruka na forumu
5 49



post # 313 | 2015-07-11 , 8:54 PM

Oke lap mi je verifikovao javu u sistemu, i otisla sam na onaj link i omogucila NPAPI ali prva epizoda SCI Miami nece da radi. I dalje ne vidi Javu. Znate li zasto?


Priness od the Narnia





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 314 | 2015-07-11 , 9:06 PM

Mozda je crko link, onda se prijavi u neispravan sadrzaj + java mora i da se omoguci kada iskoci onaj prozor:



Pogledajte video za omogucavanje jave ili slike. Nije tesko a sve je objasnjeno: http://www.vojvodinanet.com/forum/2-536-1








1
poruka na forumu
0 0



post # 315 | 2015-07-16 , 10:34 PM

Meni nece da pusti filmove trazi mi da instaliram MusicLib? Sta treba da radim da mi konacno pokrene film?


Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]