Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Vasi problemi






295
poruka na forumu
45 307



post # 376 | 2016-07-11 , 9:45 PM

Imate brdo odgovora u ovoj temi, samo trebate da se malo vratite unazad na stare postove, ne budite mrzovoljni, i nas smara da objasnjavamo svakom pojedinacno.


My life, my rules!





  teks



2
poruka na forumu
0 0



post # 377 | 2016-07-11 , 10:58 PM

ma nisam mrzovoljan,samo nisam znao o cemu je rec,ok nasao sam hvala!


sasacalije








2
poruka na forumu
2 0



post # 378 | 2016-07-17 , 1:12 AM

http://prntscr.com/btsn8r,pojavili se ovi golubovi od veceras,pitam sam lepo na chatu,jos par ljudi se javilo da ima taj problem a isto tako javili se neki sa nekim zelenim imenima da mi vredjaju inteligenciju a i mene licno suptilnim recima..Obrisao sam kes,ma sve sam obrisao..Nemam antivirus,nemam firewall ( od kako sam instalirao win) do juce mi sve radilo kako treba,a od juce nisam ni palio komp do malo pre ,da bi mi se nesto poremetilo,a sad koliko vidm na koji god link da kliknem samo golubovi.Pitanje: da li bi neko bio ljubazan da mi objasni o cemu se radi?Hvala na Vasem vremenu..








4
poruka na forumu
0 0



post # 379 | 2016-07-18 , 5:57 PM

i meni se isto pojavljivaju ti golubovi






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 380 | 2016-07-18 , 6:07 PM

Quote NikoTheMan ()
http://prntscr.com/btsn8r,pojavili se ovi golubovi od veceras,pitam sam lepo na chatu,jos par ljudi se javilo da ima taj problem a isto tako javili se neki sa nekim zelenim imenima da mi vredjaju inteligenciju a i mene licno suptilnim recima..Obrisao sam kes,ma sve sam obrisao..Nemam antivirus,nemam firewall ( od kako sam instalirao win) do juce mi sve radilo kako treba,a od juce nisam ni palio komp do malo pre ,da bi mi se nesto poremetilo,a sad koliko vidm na koji god link da kliknem samo golubovi.Pitanje: da li bi neko bio ljubazan da mi objasni o cemu se radi?Hvala na Vasem vremenu..

Quote volish ()
i meni se isto pojavljivaju ti golubovi

Receno je 100 puta da se obrise kes memorija i kolacici,cim se obrise to nestanu.

Tako je i meni bilo,samo obrisete i nestanu,ako nece iz prvog puta obrisite jos jednom opet i opet probajte,ne moze meni da radi a vama da ne radi. :)










135
poruka na forumu
1134 5299



post # 381 | 2016-07-18 , 6:17 PM

Trenutno se radi na tom problemu. Čistite keš, ukoliko i to ne pomogne, pređite na drugi browser trenutno. Čim nađemo rješenje bit će te obaviješteni, ili još bolje, golubovi će nadamo se, odletjeti. :D


BORUSSIA DORTMUND !!!








4
poruka na forumu
0 0



post # 382 | 2016-07-18 , 6:41 PM

hvala lijepo
bez uvrede skino sam 3 brovesera cak i windows explorer i ni na jednom na radi cisenje memorije ne pomaze chrome/opera/firefox/explorera openload nece
necu da panicim ili da stvaram problem gdje ga nema samo sam zelio da informisem








1
poruka na forumu
0 0



post # 383 | 2016-07-24 , 9:41 AM

Odkako ste podigli natrag stranicu odkako je bila srušena nemoguče je išta otvoriti koliko reklama ima znači cim otvorim neku seriju film izbacuje me sa stranice na reklame i onda sve tako ponovo znaci nemoguce je vise išta gledat prije toga je bilo puno bolje :) toliko od mene








1
poruka na forumu
0 0



post # 384 | 2016-07-26 , 10:04 PM

Ako može mala pomoć. Kada hoću da pustim: Pelé: Birth of a Legend (2016) stalno mi daje info:
We are sorry!
We can't find the file you are looking for. It maybe got deleted by the owner or was removed due a copyright violation.
Dok mi drugi filmovi rade normalno. Jel to samo kod mene ili je isto kod svih i ako nije, molim za pomoć šta tre ba da uradim da bih pokrenuo film Pelé: Birth of a Legend-. Unapred hvala na odgovoru.

Added (2016-07-26, 10:04 PM)
---------------------------------------------
http://www.vojvodinanet.com/publ....0-43037
Error loading player
Isto tako da li je i ovo problem koji se pojavljuje samo kod mene ili ga svi trenutno imaju. A ako je neka greška isključivo do mene, molim za pomoć i za postupak koji bi trebao da primenim da bi video opet proradio ...:-)









1
poruka na forumu
0 0



post # 385 | 2016-08-05 , 0:27 AM

"Није могуће решити проблем у вези са DNS адресом сервера."
Ovaj problem mi se javlja kada pokusam da pustim seriju.
Da li se nekome desilo nesto slicno?

Added (2016-08-05, 0:27 AM)
---------------------------------------------
"Није могуће решити проблем у вези са DNS адресом сервера."
Ovo mi pise kada pokusam da pustim seriju.
Da li neko zna o cemu se radi?



Lazarv








1
poruka na forumu
0 0



post # 386 | 2016-08-05 , 10:36 AM

Moze li mi ko odgovoriti zasto na drugu polovinu serija se izgubi slika, a audio i prevod nastave bez problema? Trenutno gledam seriju Fringe na ciju drugu sezonu se to desava na vecini epizoda. Gledao sam par filmova ovih dana i nisam imao taj problem. Je li nesto do mene, ili vas novi player zna da zabudali, i kako bih mogao da otklonim problem?

Hvala





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 387 | 2016-08-05 , 5:42 PM

Quote lazar0 ()
"Није могуће решити проблем у вези са DNS адресом сервера."
Ovo mi pise kada pokusam da pustim seriju.
Da li neko zna o cemu se radi?


Pokusajte ocistiti kes ili promeniti browser, to je bio problem pre jedno 10-ak dana ali treba da je vec reseno. :)

Quote markoni87 ()
Moze li mi ko odgovoriti zasto na drugu polovinu serija se izgubi slika, a audio i prevod nastave bez problema? Trenutno gledam seriju Fringe na ciju drugu sezonu se to desava na vecini epizoda. Gledao sam par filmova ovih dana i nisam imao taj problem. Je li nesto do mene, ili vas novi player zna da zabudali, i kako bih mogao da otklonim problem?


Problem je do HD servera to jest kada smo tek poceli da ubacujemo HD snimke on je deformisao na nekima zvuk/video, nema sanse da vi to ispravite mozete samo da prijavite u neispravni sadrzaj i naznacite gde je problem. Kvar je bio brzo primecen ali ono sto je bilo ubaceno do tada je ostalo tako pa dok se ne prijavi ne znamo koje je tacno. :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 388 | 2016-08-23 , 9:24 PM

.


Poruku je menjao/la simplexx - Utorak, 2016-08-23, 9:37 PM








15
poruka na forumu
5 39



post # 389 | 2016-08-31 , 2:45 PM

Da li je ikako znaci ali ikako moguce skinuti sa strane ovo "Besplatni mali oglasi".Vecinu filmova i serija gledam na tvu koji je 42 incha i jako iritira to da su ove reklame sa obje strane po 20 cm i tacno je nemoguce listati filmove jer se samo sredina filmova vidi...


Poruku je menjao/la SuCkDuBsTeP - Sreda, 2016-08-31, 2:46 PM










4
poruka na forumu
0 0



post # 390 | 2016-09-08 , 4:29 PM

Ne mogu da pustim Hd link.Samo stoji i ne pocinje da ucitava. U cemu je problem?

Ako imate neki od bolokatora za reklame:Adblock ili Ublock origins,obavezno iskljucite,jer oni blokiraju HD linkove :)


Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]