Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Vasi problemi






4
poruka na forumu
0 0



post # 316 | 2015-07-28 , 7:53 PM

Zasto mi ucitava po minut filma za pola sata ? JEl zna neko?Mnogo sporo ucitavanje..nije do neta 5Mb sam izmerio a nije ni do preopterecenja serije na svim serijama mi tako odjednom ? ranije je radio super..





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 317 | 2015-07-28 , 8:29 PM

marele, ne mozes znati da li je do servera kada ih ima vise, isto tako 5 Mb vise uopste nije neka brzina kao sto je bila pre 2-3 godine, pa da garantuje trenutno ucitavanje. Ja recimo imam 10 Mb pa mi zna kociti na nekim serverima. :)

U svakom slucaju ako ne radi sada pokusaj posle ili sutra mi ne uticemo na brzinu ucitavanja samo na ispravnost linka. :)








4
poruka na forumu
0 0



post # 318 | 2015-07-30 , 3:31 PM

Nemoguce jer je do pre 10- ak dana savrseno radilo..brzina je i vise nego dovoljna..

Added (2015-07-30, 3:31 PM)
---------------------------------------------
EVo danas jedna epizoda super ucita dok istovremeno druga ne..






  Fannn



6
poruka na forumu
3 27



post # 319 | 2015-08-13 , 3:11 AM

marele, Ja mislim da je preopterecen server.Prva serija se odlicno ucita, a druga sporije.A nekad moze biti i do kvaliteta tog strima.Recimo videoweed se ucitava duze ali je po meni kvalitet odlican,a youtube se moze podesiti na recimo 1080p ali i dalje youtube ubija kvalitet.





  DonDS



177
poruka na forumu
12 79



post # 320 | 2015-08-25 , 0:48 AM

Pozdrav drugari , imam problem vec 2 dana .Jednostavno koj god film/seriju sam hteo da odgledam izbaci mi file invalid or delete . Ocistio sam kes ,restartovao net/komp, menjao browser ali opet isto... Imam najnoviju verziju jave i flash playera takodje i onaj extension sa ikonicom majmuna. :)


Poruku je menjao/la DonDS - Utorak, 2015-08-25, 0:49 AM


Through action, a Man becomes a Hero
Through death, a Hero becomes a Legend
Through time, a Legend becomes a Myth
And by learning from the Myth, a Man takes action ...





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 321 | 2015-08-26 , 2:50 PM

DonDS, ako si siguran da nije do tebe prijavi u neispravan sadrzaj kako je naznaceno. Mada tesko da bas svaki film ili serije ne rade, aj neki ali svaki je vec nemoguce. Pokusaj jos jednom sa drugog browsera. :)





  DonDS



177
poruka na forumu
12 79



post # 322 | 2015-08-26 , 8:47 PM

Admin , zapravo mislim da je do mene ... Pokusavao sam i na operi ali opet isto ... Drugaru otvori svaki...


Through action, a Man becomes a Hero
Through death, a Hero becomes a Legend
Through time, a Legend becomes a Myth
And by learning from the Myth, a Man takes action ...








4
poruka na forumu
0 0



post # 323 | 2015-09-05 , 2:08 AM

imam problem sa ovim trazi da instaliram monkey ( msjmums nskog ) ovo izasdje
http://gkplugins.com/extensions/
ja to instgaliram i opet neide bemti majmuma








4
poruka na forumu
0 0



post # 324 | 2015-09-09 , 10:18 PM

Obozavam ovaj sajt i svaki slobodan trenutak provodim ovde . Ali u poslednje vreme posto gledam samo serije stvarno sem ovih vampirskih nista drugo ne ubacujete . Eventualno po jednu seriju nedeljno .

ruza





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 325 | 2015-09-10 , 0:05 AM

daca79, to nije problem, ovde idu problemi sa sajtom. Isto tako ne mozemo mi da ubacujemo serije koje su na pauzi, ubacuje se ono sto ima. Na sajtu ima preko 200 serija svih mogucih zanrova tako da mora da ima sta da se gleda, a sem the Strain i FDTD nema ni jedna vampirska da se sada ubacuje. da

Krajem septembra/pocetak oktobra krecu popularne serije sa novim sezonama i bice svega. :)








3
poruka na forumu
0 0



post # 326 | 2015-09-30 , 0:33 AM

Pozdrav svima, nova sam. Zasto ne uspevam da pustim film, trazi mi da se registrujem iako sam vec registrovana?





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 327 | 2015-09-30 , 1:36 AM

Quote esperanza88 ()
Pozdrav svima, nova sam. Zasto ne uspevam da pustim film, trazi mi da se registrujem iako sam vec registrovana?


Pozdrav,

Nikako ne moze da vam trazi registraciju posto ona nije potrebna. Procitajte sta vam pise na playeru moze da trazi samo javu ii extensions, a resenje za oba problema mozete videti iznad svakog playera. Inace chrome vise ne podrzava javu pa ako njega koristite i trazi vam javu pokusajte s drugog pretrazivaca (Mozila, Opera, Safari itd...). :)








3
poruka na forumu
0 0



post # 328 | 2015-09-30 , 9:20 PM

Imam ja javu, ali kada kliknem na film trazi mi registraciju broj kreditne kartice itd...

Added (2015-09-30, 12:01 PM)
---------------------------------------------
Register now!
We will never spam or share your email with anyone else
Your email address:

Password:

Confirm password:

I have read and I agree to the
Terms of Use Sign Me Up for FREE
and start watching movies!
7-day access for free!
High quality movies

All movies are available in HD quality!
Watch without limits

You will get access to all of your favourite movies without any limits.
100% ad-free

Your account on Videostripe will always be free from all kind of advertisment.

Ovako mi pise

To su reklame koje ugasis na X koje se nalazi na vrhu njih, prati samo i isključivo šta ti je naznačeno na tutorijalima iznad videa. Treba ti java, i odnedavno extensions. U par koraka to ćeš instalirat, samo prati tutorijale. :) Lovepuzzles

Added (2015-09-30, 9:20 PM)
---------------------------------------------
Instalirala sam Extensions ali kad kliknem na film pise mi non stop

Not Found : http://www.vojvodinanet.com/youtube/plugins/plugins_player.php



Poruku je menjao/la esperanza88 - Sreda, 2015-09-30, 12:03 PM








2
poruka na forumu
1 33



post # 329 | 2015-11-05 , 3:20 PM

vezano za ovaj novitet opciju gledanja na smart uređajima,instalirao sam puffin brovser al opet nemogu pokrenuti seriju,jel treba još nešto možda instalirati,znači dođem do serije zatvorim reklame ali ništa se dešava,please help.thanks.....





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 330 | 2015-11-05 , 4:27 PM

powerzenica, upravo radimo na resavanju tog problema, zbog nekog razloga (jos ne znamo kog) neke epizode nece da rade dok druge rade normalno, a sve su preko extensions. :)

Ovaj novi player radi normalno na svim browserima, ja ga recimo koristim na chrome. :)


Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]