Forum » Info » Pomoc i Podrska » Problem sa Java update.
Problem sa Java update.






135
poruka na forumu
1134 5299



post # 46 | 2015-02-11 , 2:58 PM

Obriši javu u CONTROL PANELU;
Očisti browser;
Instaliraj javu opet;
Verifikuj je (to se samo otvori);
Prihvati plug-in za naš sajt;
Uživaj :)


BORUSSIA DORTMUND !!!





  Ashat



33
poruka na forumu
10 18



post # 47 | 2015-02-22 , 8:44 PM

Imam sljedeci Problem.

Aktualizirala sam Javu i sve je u najboljem Redu ako zelim pogledati neku seriju ili Film, koji su postavljeni u zadnjih nekoliko Dana/Tjedana...
Ali, ako su nesto stariji dobijem Info, "Video not found" ... Okay, mislila sam, mozda file nije u redu i prijavim, kad ono kaze, da je sve dobro, t.j. kod drugig rade.

Dali netko zna kako da taj problem rijesim?

Ako ti je java ok, i ako je prijavljen sadržaj ispravan, onda je do browsera. Instaliraj CCleaner i čisti redovno browser. Lovepuzzles


CCleaner imam instalirano i koristim ga redovno.
Viz je u tome, da aktualno postavljene Stvari mogu bez Problema gledat, samo one koje su prije par Mjecseci ili vise, nemogu gledat. Korostim regularno Firefox, ali imam isti problem sa Crome ili Opera.


Poruku je menjao/la Ashat - Nedelja, 2015-02-22, 8:59 PM


Voljeti nekog,a ne biti s njim
isto je kao biti kažnjen,a ne biti
KRIV!








12
poruka na forumu
1 6



post # 48 | 2015-04-15 , 2:58 PM

Pozz raja,

Imam problem sa javom. Sinoc mi je sve super radilo, medutim danas ni da krene. Updejtovao sam javu Version 8 Update 45. Koristim chrome.

Vise puta intalirao i brisao, brisao kes, ma eto mogu reci sve sto znam proveo ali opet nista.

Ima li neko neki savjet ili rjesenje?

Unaprijed hvala...





  Orion



203
poruka na forumu
228 1631



post # 49 | 2015-04-15 , 11:10 PM



╔═══╗ ♪
║███║ ♫ [ ғʀᴇᴅᴅɪᴇ ᴍᴇʀᴄᴜʀʏ - A kind of magiC ]
║ (●) ♫
╚═══╝♪♪ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
ᴍɪɴ●- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ●ᴍᴀx








16
poruka na forumu
2 9



post # 50 | 2015-04-19 , 10:43 PM

Orion, Hvala radi super ste! andjeo


Student and Developer








1
poruka na forumu
0 0



post # 51 | 2015-04-29 , 12:52 PM

Cao, potrebna mi je pomoc oko Jave. Instalirala sam novu Javu Version 8 Update 45. Nikako mi ne izlazi Run kada pustim film ili seriju. Imam CCleaner i redovno sredjujem komp. Inace, koristim Mozillu i tu sam namestila Javu, nije blokirana. Ne znam sta je problem. :(

http://u.to/k2wNCw uradi ovo ;) Lovepuzzles








1
poruka na forumu
0 0



post # 52 | 2015-05-17 , 3:34 PM

[size=13]Imam problem sa javom odradio sam update i skoro sve pokusao ne vredi i dalje ne mogu da gledam serije i filmove

http://prntscr.com/767jyn

da li neko zna resenje ovoga ?


jankokg





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 53 | 2015-05-17 , 3:46 PM

TheJanko, izbrisi lightspark i instaliraj normalan flash player kao i svi. U slucaju da ne znas sta je lightspark mogce da si pokupio neki malwere sa istim nazivom pa idi na add or remove programs i obrisi ga zatim skeniraj komp sa malwarebytes anti-malware programom, kada zavrsi restartuj racunar. :)








9
poruka na forumu
2 18



post # 54 | 2015-05-22 , 5:25 PM

kad otvorim vn piše mi, u gornjem lijevom uglu: this site uses a plugin (java TM) that will soon be unsupported

Trebam li se zabrinuti ili nešto poduzeti oko toga? Hvala.





  Trol



7
poruka na forumu
0 30



post # 55 | 2015-05-22 , 6:30 PM

Quote Ashat ()
CCleaner imam instalirano i koristim ga redovno.
Viz je u tome, da aktualno postavljene Stvari mogu bez Problema gledat, samo one koje su prije par Mjecseci ili vise, nemogu gledat. Korostim regularno Firefox, ali imam isti problem sa Crome ili Opera.


Ne mozes gledati jer je link neispravan ,zato fino prijavite oni poprave i onda mozete ponovo gledati :)

Quote lidijaz ()
kad otvorim vn piše mi, u gornjem lijevom uglu: this site uses a plugin (java TM) that will soon be unsupported

Trebam li se zabrinuti ili nešto poduzeti oko toga? Hvala.


Nista strasno ...samo te upozorava da krom od 45 verzije vise nece podrzavati javu nis vise .A posto ovaj sajt koristi javu pa eto odlucili ljudi da te upozore da znas :D :D :D








4
poruka na forumu
1 0



post # 56 | 2015-07-09 , 12:12 PM

prilikom ucitavanja serije ili filma pojavi mi se ovo mozete li mi pomoci kako da ga uklonim POZZZZ

http://igricenainternetu.com/VNpluginsi/gkplugins_vk.swf Not Found





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 57 | 2015-07-09 , 9:51 PM

Quote Supernaturalmne ()
prilikom ucitavanja serije ili filma pojavi mi se ovo mozete li mi pomoci kako da ga uklonim POZZZZ

http://igricenainternetu.com/VNpluginsi/gkplugins_vk.swf Not Found


Za sada jos nismo utvrdili zasto se desava taj problem posto je zahvatio samo par korisnika do sada, mada svi su rekli da im se nakon nekog vremena sve ratilo u normalu. Jedan korisnik je rekao da je uspeo da resi problem ciscenjem TEMP foldera na racunaru pa mozes da pokusa to. Drugi predlog za sada nemamo. :)








4
poruka na forumu
1 0



post # 58 | 2015-07-10 , 11:02 AM

A dje je taj TEMP folder zasta sluzi i sta da radim pozzzzzzz





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 59 | 2015-07-10 , 10:37 PM

Supernaturalmne, instaliraj CCleaner - http://www.filehippo.com/download_ccleaner o ocisti sve sa njim (oznaci TEMP folder), ako to ne uspe moraces da sacekas da se samo unormali posto ne znamo razlog sto se to desava pojedinim korisnicima.





  Fannn



6
poruka na forumu
3 27



post # 60 | 2015-08-13 , 3:03 AM

Evo sad ako bude radilo ovo sto su napravili u gkplugin-u da se doda skripta uopste nece biti potrebna java,ili,bar se nadam :D ....


Forum » Info » Pomoc i Podrska » Problem sa Java update.
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]