• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Info » Pomoc i Podrska » ANDROID
ANDROID



  Trol



7
poruka na forumu
0 30



post # 16 | 2015-08-13 , 10:37 PM

Ne možete ovdje gledati na androidu čak i u full verziji,jer nemate flash player,koji je usput rečeno prestao pružati podršku još od verzije androida 4.0.Sve linkove koji su sa servera koji koriste html 5 plejer možete gledati sve ostale ne možete.Imate dosta sajtova koji koriste html servere ,malo googlajte i naći ćete ih dosta. :))








1
poruka na forumu
0 0



post # 17 | 2016-01-15 , 12:05 PM

Kod mene na tabletu ASUS android 4.1.1 mogu da gledam filmove i serije na Vojvodininet sem jednog problema nema titlova pa ako ko zna na koji nacin da proradi i to onda zahvaljujem.Inace nisam neki maher na komp.al imam instaliranu neku Javu noviju verziju za android pa mozda je to razlog zasto radi kod mene .

Pozdrav






Massachusetts, Boston
220
poruka na forumu
93 624



post # 18 | 2016-01-16 , 0:48 AM

Quote Elisondo ()

post # 17 | Danas , 11:05 AM

Kod mene na tabletu ASUS android 4.1.1 mogu da gledam filmove i serije na Vojvodininet sem jednog problema nema titlova pa ako ko zna na koji nacin da proradi i to onda zahvaljujem.Inace nisam neki maher na komp.al imam instaliranu neku Javu noviju verziju za android pa mozda je to razlog zasto radi kod mene .

Pozdrav


Imas na plejeru opciju za prevod, verovatno ti je iskljucen. Samo klikni cc on, ili serbian... Sta vec pise :)


Poruku je menjao/la Burazengijaa - Subota, 2016-01-16, 0:48 AM


Pozelite mi srecu.








1
poruka na forumu
0 0



post # 19 | 2016-03-01 , 9:47 PM

Pozdrav,možete li mi reći dali možda ima nekih problema sa sajtom ili se nešto drugo dešava, do jučer sam normalno mogao sve gledati preko tableta, a od danas nemogu ništa,niti se vidi chat,ni video kao da ne postoji ništa ima samo natpis kao da se moram ulogirati da bi mogao gledati.hvala unaprijed








3
poruka na forumu
0 0



post # 20 | 2017-08-27 , 5:05 PM

Nemogu vec dugo gpedati serije prije jesam sada ne








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 21 | 2017-08-27 , 5:23 PM

purger, Pa uloguj se lol 

Kralj20, Odgovoreno u prethodnoj temi :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Info » Pomoc i Podrska » ANDROID
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]