• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info » Pomoc i Podrska » Pomoć (Kako gledati filmove)
Pomoć






1
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 2015-12-26 , 2:25 PM

Jer za registracija i gledanje filmova je obavezna kreditna kartica ili se moze i bez k.karticu.
MOLIM NEKO KO ZNA DA MI OBJASNI AKO MOZE.HVALA








295
poruka na forumu
45 307



post # 2 | 2015-12-26 , 2:49 PM

Nije ti potrebna kreditna kartica druze, ne znam gde si to video. Samo se registruj i instaliraj potrebne stvari za gledanje i to je to, ako ti nesto nije jasno, imas temu ispod pod nazivom "Vasi problemi" i tu pitaj sta te zanima, nije bilo potrebno otvarati novu temu, ali dobro. :)


My life, my rules!








4
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 2016-01-03 , 1:45 AM

http://prntscr.com/9lejdh

u poslednje vreme cesto mi se desava da mi ovako stoji dugo i da nece da pusti film, naravno referesujem par puta kao sto ste rekli ali opet nista. Ocistio sam i kes ali opet nece.

To znači da je link neispravan. Kada ti se to desi, prijavi na link ispod videa, i bit će popravljeno u toku dana. Lovepuzzles








4
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 2016-01-19 , 9:01 AM

Do pre nedelju dve sve je bilo ok...i odjednom nemogu ni[ta da gledam kad kliknem sve one x ove i film ili epiyoda treba da krene meni je prozorče crno...TemporaManky sam skinuo i gore mi je u desnom uglu isto i plugin kad udjem pita da li hoću reinstalaciju i to sam probao ali ništa se ne dogadja...napominjem da sam ranije sve to radio bez problema čal ulazio i ona Napi podešavanja na Crome ali sad nikako...





  DonDS



177
poruka na forumu
12 79



post # 5 | 2016-01-19 , 10:36 AM

Samo promeni browser,na mozilli je sve ok.


Through action, a Man becomes a Hero
Through death, a Hero becomes a Legend
Through time, a Legend becomes a Myth
And by learning from the Myth, a Man takes action ...








2
poruka na forumu
0 0



post # 6 | 2016-02-04 , 1:42 PM

zasto nemam ton kad pustim film na HD linku dok na video linku radi normalno








134
poruka na forumu
150 1011



post # 7 | 2021-06-07 , 9:10 AM

Ne treba mi pomoc hvala. Cisto da se upisem :)

Added (2023-10-09, 6:50 PM)
---------------------------------------------
Ovaj dio se moze zakljucati cim nema filmova i serija. Hvala na svemu dosada i odsada :)



Forum » Info » Pomoc i Podrska » Pomoć (Kako gledati filmove)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]