• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Info » Pomoc i Podrska » pomoc?
pomoc?






2
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 2016-02-21 , 1:32 AM

Pozdrav svima, imam jedan problem i nadam se da mi mozete pomoci :)
Ja sam trenutno u Nemackoj i ovde su filmovi zabranjeni da se skidaju sa neta, pogotovo sa piratebay, ja skidao i dobio kaznu od soma evra, zajebah se sta ces, al nebitno to sad, zanima me dal ja mogu odavde iz Nemacke da gledam filmove i serije preko ovog sajta? Jer sam citao po netu da cak ima i to zabranjeno da ako je video na p2p ili HD-u isto kaznjivo.. pa ko se razume u to neka mi pomogne?

Izvinjavam se ako sam pogresio nesto u vezi postavljanje teme, jer sam u zurbi da dobijem odgovor, a nemam nesto vremena od posla da prelistavam forum. Poz


bleeee :D





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 2 | 2016-02-21 , 3:13 AM

Nije zabranjeno gledati, ja sam u Nemackoj normalno gledao kao i svako koga znam tamo, imamo ogroman broj poseta iz Nemacke. Sve dok ne skidas na svoj racunar nemas brige, sto vise mozes cak i da skidas ali sa warez linkova posto tu nema traga sta je sta, samo ne smes torente. :)








2
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 2016-02-21 , 11:12 PM

E hvala ti na odgovoru, nadam se da ce biti sve ok :) pozdrav, i inace odlican vam je sajt :)


bleeee :D





  DonDS



177
poruka na forumu
12 79



post # 4 | 2016-02-22 , 12:31 PM

LOL,soma evra za skidanje filmova ? xaxaxaxaxaxa


Through action, a Man becomes a Hero
Through death, a Hero becomes a Legend
Through time, a Legend becomes a Myth
And by learning from the Myth, a Man takes action ...








5
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 2016-10-02 , 6:36 PM

Treba mi ad-block program za milion pop-upova koji iskacu. Ne znam da li je to razlog zbog koga nece da mi pusti film, ali provedem po 15 minuta isljucijuci ih i zaista...idu u nedogled...





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 6 | 2016-10-02 , 8:35 PM

Quote Shreek ()
ali provedem po 15 minuta isljucijuci ih i zaista...idu u nedogled..


A cuj 15, najbolje da zaokruzimo na pola sata.

Ima 1 nasa pop reklama i 2 max 3 od HD videa na koje ne uticemo, i one imaju na svakom sajtu koji ima HD ne samo kod nas, tako da kome je nepodnosljivo ima opciju skidanja sa torenta.

A ako ima vise reklama od toga onda proverite da niste pokupili nesto sto vam servira reklame. :)

I da, ako imate adblock nece da pusti filmove kao sto pise i na samom playeru ako se pogleda. Ugasite ga dok gledate film pa opet pustite ili nas dodajte na listu dozvoljenih sajtova. :)





  zipa



1
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 2016-11-08 , 6:44 PM

poz username mi je ssdd ali sam zaboravio pass a kada idem na lost password izbaci mi mail is not confirmed a kada se pokusam ponovo registrovat pise email je vec u upotrebi.






Serbia
2
poruka na forumu
0 0



post # 8 | 2016-11-14 , 1:50 PM

Ljudi,nisam znala gde da se nadovezem,malopre sam se registrovala na sajt,treba mi pomoc,nemojte da mi zamerite sto sam usla na ovu temu,posto ne mogu da postavim novu.Uglavno,imam problem sa kvalitetom serija i filmova,sve je mutno i puno mrtvih piksela,graficka kartica mi je nova i ispravna,imam instalisanu javu i potrebne extenzije za ovaj sajt,ali jednostavno nista ne pomaze.Monitor mi je takodje od novijih,LCD,uglavnom nije problem u mom kompjuteru,vec verovatno mi treba neki softver.Oflajn skinuti filmovi koje gledam na oflajn plejeru su ekstra kvalitet.Ne znam u cemu moze biti problem.Imam druga koji takodje gleda filmove i serije na ovom sajtu,kod njega je kristalno cista slika bez magle i "kockica",a on ima monitor star vise od 15 godina i stariju graficku.Mozda imam neki softver za koji mi nije rekao.Uglavnom,ako neko moze da mi pomogne,da me uputi,jer ovo je prosto nepodnosljivo.Primer,serija Lucifer je nova serija,kod mene slika izgleda kao da je snimak od pre 100 godina.Hvala unapred!





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 9 | 2016-11-16 , 0:53 AM

DidiWolf333, ako gledas nove serije i to se desava na HD linku onda je nesto do tebe kako si i predpostavila ali veruj da mi ne pada na pamet sta bi moglo biti. Aj kod stariji verzija snimaka je to normalno posto da bi na novim LCD monitorima videla sliku bez kockica format mora biti bar HDrip...

Zaista ne znam kako pomoci osim da probas pitati nekoga ko se malo bolje razume u racunare iz tvoje okoline da naleti na kafu i baci pogled mozda je u pitanju neko banalno podesavanje. :)

Ja sam imao isti slucaj pre par godina kada sam uzeo prvi LCD monitor ali sam provalio da ako gledam HD kvalitet kockica nema. :)

Added (2016-11-15, 11:53 PM)
---------------------------------------------

Quote zipa ()
poz username mi je ssdd ali sam zaboravio pass a kada idem na lost password izbaci mi mail is not confirmed a kada se pokusam ponovo registrovat pise email je vec u upotrebi.


Kuckaj nick umesto maila kada kucas za lost pass reset opciju, ako ne uspe pusti mi na pp koji je mail u pitanju. :)






Tuzi
1
poruka na forumu
0 0



post # 10 | 2016-11-16 , 1:00 AM

Zasto nemogu gledati sreriju SmallVille Season 1 epizoda 1 ? ???


Glup sam ne znam zasna!








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 11 | 2016-11-16 , 1:07 AM

Lilo99, ovo nije tema za neispravan sadrzaj. Linkove epizoda koje ne rade prijavite u temu Prijavi neispravan sadrzaj koja se nalazi ispod svakog video plejera. Serije su u fazi popravki, tako da sve sto se prijavi u toj temi mimo serija koje se vec popravljaju uveliko , bice sredjeno :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 12 | 2016-11-16 , 7:38 AM

E ako nešto valja u tome što smo raspala država,bar ne kažnjavaju što skidamo filmove lol
Samo vi žurite u evropu lol


Poruku je menjao/la Nemanja1234 - Sreda, 2016-11-16, 5:02 PM


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








1
poruka na forumu
0 0



post # 13 | 2016-11-19 , 2:57 PM

Dobar dan ljudi imam problem kada god ukljucim da gledam bilo koji film ili seriju pise mi Нисмо успели да пронађемо DNS адресу сервера хоста openload.co.  Da li znate u cemu je problem?  hvala!






Serbia
2
poruka na forumu
0 0



post # 14 | 2016-11-27 , 4:47 PM

Taj drug kojeg sam spomenula se razume u kompove,on mi kaze da mi treba dvi (digitalni) kabel koji spaja komp i monitor,a ja imam vga (analogni),pa mi je zbog toga losa slika.Kad sam otisla u radnju kod lika koji prodaje komp.opremu,on mi je rekao da mi to nista ne vredi,ako na monitoru nemam dvi ulaz,a ja nemam.Drug kaze da to nema veze,ne znas kome verovati vise,a drug navodno nema vremena da dodje kod mene da proveri da li ce dvi kabel funkcionisati kod mene.Mislim,realno ako funkcionise kod njega na prastarom monitoru,onda bi moralo i kod mene.


Poruku je menjao/la DidiWolf333 - Nedelja, 2016-11-27, 4:48 PM





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 15 | 2016-11-27 , 6:15 PM

DidiWolf333, logicno da ima veze ako nemas ulaz znaci da ne mozes da poslusas drugov savet. :D

E sada ukratko, ja imam VGA ulaz na monitoru i njega koristim, i opet kazem ako gledam HD snimak trebalo bi da bude ok, ne savrsen ali bolji od klasicnoga definitivno.

Primer sa mog monitora: http://prntscr.com/dcey9y http://prntscr.com/dcezyq

Kao sto vidis nije bas idealno posto nije HD kabel, a VGA ne moze da prenese pun kvalitet medjutim i dalje je dobar kvalitet, pokusaj da pustis neki video na youtube i stavi na 720p pa vidi kako se ponasa. :)

Inace stvar je u tome da je HD digitalni prenos videa dok je VGA analogni i ne mogu da se mere u kvalitetu, mislim postoje oni konvertori HDMI na VGA ali to nema bas mnogo efekta posto opet HD pretvara u VGA i isti djavo. :)


Forum » Info » Pomoc i Podrska » pomoc?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]