• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Info » Pomoc i Podrska » pomoc?
pomoc?






1
poruka na forumu
0 0



post # 16 | 2016-11-28 , 0:27 AM

Gde da skinem ekstenziju koja je potrebna  za pojedine filmove, jer ovaj link gkplugins ne radi tj, website je offline.
Hvala unapred :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 17 | 2017-05-06 , 1:26 AM

Admin, caos jedno pritanje 
prilikom pustanja filma mi izbacuje da posaljem broj telefona i neku poruku kako bih gledao film,pa da interesuje da li je obaveza i da li se naplacje slanje iste?








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 18 | 2017-05-06 , 1:05 PM

Quote milanoza019 ()
Admin, caos jedno pritanje prilikom pustanja filma mi izbacuje da posaljem broj telefona i neku poruku kako bih gledao film,pa da interesuje da li je obaveza i da li se naplacje slanje iste?

Ne salji nista, to su obicne reklame, koje dolaze uz server sa kojeg preuzimamo sadrzaj :)
Samo pogasi u coskicu tih reklama na "iks" i gledaj normalno sadrzaj ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








3
poruka na forumu
0 0



post # 19 | 2017-05-28 , 8:38 PM

Ja i dalje ne mogu koristiti Chat na sajtu... I dalje stoji "Pristup odbijen"... Je li Chat samo za VIP članove?
Veeeliki pozdrav








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 20 | 2017-05-30 , 11:58 AM

Quote Toppen14 ()
Ja i dalje ne mogu koristiti Chat na sajtu... I dalje stoji "Pristup odbijen"... Je li Chat samo za VIP članove?Veeeliki pozdrav

Faza popravka chata je, bice sredjen za dan, dva :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








387
poruka na forumu
34 201



post # 21 | 2017-06-19 , 11:05 PM

neko je na pocetku poceo sa "nemackom",pa cu ja da nastavim.i ja sam trenutno u nemackoj i saznam iz trece ruke da su nemci poceli da kaznjavaju i za gledanje filmova!!!lik je dobio kaznu za gledanje filma 500e,za seriju 150e,plus svaka epizoda 20e?!navodno ih pecaju po ip adresi.pocela sam da se raspitujem i saznam da ih ima poprilican broj ,i to i nasih.ljudi ne znaju sta da rade,da li da placaju ili ne.neko govori da samo pecaju,pa ko se upeca,ali ima dosta i onih koji su platili.sta da radimo???ja sam ovde osudjena na online.ako neko nesto zna,bila bih zahvalna! %)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 22 | 2017-06-20 , 8:29 PM

tatjana73, ima nerealno mnogo navlakusa u vezi toga. Ono sto 100% ne smes je da koristis torrente i da gledas preko sajtova kao Popcorn i slicnih posto oni koriste torente i u isto vreme dok gledas ti i siris film drugim korisnicima.

Sajtovi poput ovoga i slicni nisu problem, a posle Balkana najvise poseta imamo iz Nemacke, inace i ja sam tu i gledam normalno bez ikakvih problema i opomena kao mnoge svabe i nasi ljudi koje znam. :)








3
poruka na forumu
0 0



post # 23 | 2017-06-20 , 9:38 PM

Imam problem da se ne moze nikako uci i pogledati film ili serija na Vojvodini....je li problem do mene ili je server u pitanju?








387
poruka na forumu
34 201



post # 24 | 2017-06-22 , 2:50 PM

Admin, хвала ти :) .мало ме ухватила паника. :)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 25 | 2017-06-22 , 10:51 PM

Quote Toppen14 ()
Imam problem da se ne moze nikako uci i pogledati film ili serija na Vojvodini....je li problem do mene ili je server u pitanju?

DO servera je , strpi se malo resava se problem ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Info » Pomoc i Podrska » pomoc?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]