Forum » Razonoda » Igre bez granica » Pricam ti pricu
Pricam ti pricu






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 16 | 2012-04-25 , 5:21 PM

Bila jednom jedna djevojka duge smedje kose... Mastala je o zivotu u dvoje kako ce lepo biti..........
Svako jutro budila se sa tim mislima i bila je jako nesretna...
svaki dan je provodila u samoci razmisljajuci i mastajuci o ...Svaki dan je provodila u samoci razmisljajuci o tome zasto je tuzna njena sudbina i mastajuci o tome kako bi bilo divno pronaci srodnu dusu i deliti sa njom sve one lepe trenutke u dvoje koje zivot pruza. Najveca prepreka svemu tome bilo je to sto nikad nije izasla nigdje iz svoje sobe, jer ju mama nije pustala, pa nije imala gdje upoznati nekoga. To je mnogo uticalo na nju, postala je depresivna, trazila je izlaz.
Pokusavala je naci nacin kako da pobjegne od mame koja joj zapravo nije bila prava mama, nego zla maceha.I kada je konacno postala punoletna, resila je napustiti dom zle macehe i krenuti dalje sama. Pokupila je sve svoje stvari, koje su stale u jedan kofercic, i krenula do obliznje sumice...
Koracala je tako satima i satima i pade joj na pamet jedna ideja. Mogla bi ubrati nekoliko gljiva/pecurka i krene ona brati gljive kad odjednom ...ispred nje iskoci malo crno pile... Pogleda je svojim krupnim ocima i rece:
Kuda si se uputila devojcice? Zasto su ti oci tuzne?
ja.....hmhmhm(kroz plac rece devojka) sam krenula da nadjem srodnu dusu, da se vencamo i zivimo srecno do kraja zivota hmhmhmh... ali evo lutam satima i nikoga jos nisam srela sem tebe...
Bila sam zatvorena godinama, sad kad sam konacno slobodna, zelim da ucinim nesto za sebe i pronadjem svoju srecu. mozes li mi pomoci pilence draago?


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 17 | 2012-04-25 , 5:28 PM

Mogu lepotice ali to ce te kostati korica hljeba!
Vrlo pazljivo je slusala sta joj Pile govori....







  mirda



4
poruka na forumu
0 0



post # 18 | 2012-04-25 , 7:51 PM

Pile rece: korice hleba iskoristi kao mamac da privuces plavu pticu koja zivi u ovoj sumi. Kada se najede korica, plava ptica pocinje da peva, a njen glas privlaci...








478
poruka na forumu
107 311



post # 19 | 2012-04-26 , 4:11 PM

Brkate patuljke lol koji ce te savjetovati sta da dalje radis.I tako dok je djevojka caskala sa picekom u daljini zacula se dernjava.Bila je to ona zla maceha koja je krenula traziti djevojku...


Poruku je menjao/la fizica - Cetvrtak, 2012-04-26, 4:13 PM


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 20 | 2012-04-26 , 5:37 PM

Ko mi preda tu namigusu bogato cu ga nagraditi.... odzvanjao je krestavi glas zle macehe u sumi...





  mirda



4
poruka na forumu
0 0



post # 21 | 2012-04-26 , 10:09 PM

Devojka, zacuvsi krestavi glas zle macehe, brzo se sakri u kucicu pored obliznjeg jezera. U kucici je bilo jako mracno, ali je devojka ipak osetila necije prisustvo... Upalivsi poslednje palidrvce sibice koje je nasla u dzepu, okrenula se oko sebe i u jednom uglu kucice ugledala....


Poruku je menjao/la mirda - Cetvrtak, 2012-04-26, 10:11 PM








478
poruka na forumu
107 311



post # 22 | 2012-04-29 , 10:05 PM

Momka koji se sakrio ovdje. Bio je uplasen,gladan i skoro pa gol. lol E sad ako me maceha nadje s ovim golim momkom, nadrljala sam.-pomisli djevojka


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








1354
poruka na forumu
453 256



post # 23 | 2012-04-30 , 10:20 AM

Momka koji se sakrio ovdje. Bio je uplasen,gladan i skoro pa gol. lol E sad ako me maceha nadje s ovim golim momkom, nadrljala sam.-pomisli djevojka koja je bila ocarana prizorom ispred sebe. . .


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 24 | 2012-07-04 , 0:09 AM

Momka koji se sakrio ovdje. Bio je uplasen,gladan i skoro pa gol. lol E sad ako me maceha nadje s ovim golim momkom, nadrljala sam.-pomisli djevojka koja je bila ocarana prizorom ispred sebe,koji je bio ocaravajuci i ujedno ...


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








1600
poruka na forumu
60 489



post # 25 | 2012-07-04 , 0:51 AM

Odjednom je cula da neki glas kako se preblizava. I videla je kako maceha zlobno posmatra nju i decka..


I never got to say "I Love You" as much as I wanted to. :)








759
poruka na forumu
24 112



post # 26 | 2012-07-14 , 7:34 PM

... a onda je iz tmine mraka, iskocio zli valdemonij i prozdero zlu macehu, u jednom potezu ostricom svoga lanca koji mu je visio iz desne sake probo je srce mladog nagog mladica, da je vrela krv poprskala prelepo lice mlade uplasene devojke !!! Srce joj je pocelo lupati sve jace, uhvatila ju je jeza od koje su joj se ukrutile brad.... i pocele probijati tjesnu bluzicu.... osjetila je kako joj se srce penje u grlo, dok je zli demon, iskezio svoje ostre zube prema jadnoj uplasenoj djevojci... valdemonij je najednom ispljunuo zlatni prsten sa golema 2 rubina na njenu i 3 mala smaragda rekavsi devojci..... udaj se za mene ili cu te pojesti ko i macehu lol lol lol lol lol lol xd xd xd








1600
poruka na forumu
60 489



post # 27 | 2012-07-14 , 9:59 PM

Medjutim devojka je svojim kung-fuom sredila valdemonij, !!!


I never got to say "I Love You" as much as I wanted to. :)





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 28 | 2012-07-14 , 10:49 PM

aj sto ga je sredila nego ga je oplavila od batine i pojela ga ko macehu %) %) %) da bi ga takvg sazvakanog ostavila i krenula dalje da mlati sve lesnike koa je ukrala od cipiripija .... %)








478
poruka na forumu
107 311



post # 29 | 2012-07-14 , 10:55 PM

Ludi ste! E bas je ovo trebalo da prica dobije pravi smek. lol

Nakon sta se je olaksala premlacivanjem valdemonij, i mlacenjem lesnika sjela je na pod i pocesala se iza uha.
Malo je popravila frizuru i rekla sama sebi...


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 30 | 2012-07-14 , 10:58 PM

noze pa kako me nemrzi da predjem sedam planina sedam reka sedam brda sedam gora sedam suma i da zakljucim gde ja zivim khm ebote ... ustala i pocela da baca lesnike na sledeceg ko krene da je ogovara :.:: xaxaxaxaxaxa :p :p :p


Forum » Razonoda » Igre bez granica » Pricam ti pricu
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]