Forum » Razonoda » Igre bez granica » Šta bi kada bi...
Šta bi kada bi...






52
poruka na forumu
24 91



post # 46 | 2013-08-18 , 1:34 PM

hm,uzeo bih novčanik i onda bih sebi obukao sandale,navukao maminu spavaćicu i tako poal sata stajao pred ogledalom i dirao svoje izvajano kartonsko tjelo,posle bih prošetao gradom u tom mtv izdanju i otišao kod mesara da popravim šminku,a pare bih vratio čoveku,kada ih ima toliko onda mu trebaju:)
Šta bi kada bi ti na vrata pokucali rakun,krtica,rovac i braon zec,durbok jež,fazan,cvrcak žaba i vilin konjic,divlje koke,bangler gliste,vrabac i divlji vepar,miš puž i ker?


filozofija smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesna





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 47 | 2013-08-18 , 2:10 PM

Napravio bih zurku uz pesmu:
:D juhu :juhu:

Sta bi kada bi te cukun-cukun-cukun deda pozvao u snu, da ga posetis? :D


Poruku je menjao/la G@le - Nedelja, 2013-08-18, 2:11 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 48 | 2013-08-19 , 0:10 AM

Rekao bih mu da sam mnogo zauzet. :D
Sta bi kad bi dobili priliku koja se samo jednom dobija u zivotu?


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 49 | 2013-08-19 , 1:28 PM

tudila se svim mogucim silama i adutima da postupim kako treba tada da se ne ubudim previse da budem razumna :D

Sta bi kad bi sreao/la nekog koga nisi dugo vido/la (a bio ti je mnog drag/a ?


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 50 | 2013-08-19 , 2:57 PM

apili bi se kao mečke. :D
Sta bi kad bi neko ko je bolestan isao i za vas pricao raznorazne gluposti koje mogu da povrede vise od jedne osobe?


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 51 | 2013-08-19 , 3:45 PM

Ignorisala.

Meni dragi ljudi znaju sta je tacno sta ne a misljenja drugih me ne zanimaju.

Sta bi kad bi se desilo ovo:iznerviras osobu suprotnog pola sa kojom nisi u emotivnoj vezi i ta osoba ti prospe casu soka/vode/cega god sto joj je pri ruci u lice?


Poruku je menjao/la Korisnica - Ponedeljak, 2013-08-19, 3:47 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 52 | 2013-08-19 , 3:53 PM

Samo da nije nesto vruce... sta bi hmm,, zavisi gdje bi bila sa tom osobom(mjesto kojem smo).. restoran da je samo bi
fino kulturno ustala i otisla... a mozda bi ga i plesnula ne znam lol

Sta bi kad bi morala/o da biras izmedju svog partnera i prijetelja/ce ,koga bi izabrali?


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 53 | 2013-08-19 , 4:23 PM

E to je najgore, jer svaka partnerka bi volela da imas samo nju i nikoga vise, cak da moze zakljucala bi te kao kuce u stan i napravila samo jedan kljuc da ga ona ima, jer je tako onda najsigurnija gde si i sta radis. Ali pitanje je da li bi i tada bila sigurna. :D Ovo se odnosi ako je razlog biranja-odluke ljubomora.
Dobro je imati ljubomornog partnera, jer to znaci da mu je stalo do tebe, ali ona preterana ljubomora do krajnjih granica, kao sto sam naveo u gornjem npr slucaj, e onda je to veliki problem. :D Drustvo treba imati jer je to normalno i zdravo, a ne da se zarobis sa jednom osobom i otudjis od sveta, naravno ne treba ni preterivati sa drustvom jer treba i partneru posvetiti paznju, drustvo bude i prodje, ali onih par bas dobrih prijatelja treba zadrzati za sebe. Bolje jedan pravi prijatelj nego 100 laznih. :D Al sam se raspisao... verovatno zato sto moja uciteljica ovo pita. :p

Sta bi kada bi ti preruseni deda mraz upao kroz prozor, ali ne da ti da poklon, vec da ti uzme "poklon-poklone"? :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 54 | 2013-08-19 , 9:21 PM

Docekala bi ga baka mrazica i zaboravio bi zle namere :D .

Sta bi kad bi se neko sa ovog foruma smrtno zaljubio u tebe ?


Poruku je menjao/la Korisnica - Ponedeljak, 2013-08-19, 9:22 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 55 | 2013-08-20 , 0:55 AM

u joj ne znam .... nevjerujem da se neko moze u nekog smrtno zaljubiti u javi .. kamoli prekoo neta lol

Sta bi kad bi nekoo pricao sve najgore o tebi?


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 56 | 2013-08-20 , 2:08 AM

Znala bih da je sve u redu.Bojim se tapsanja po ramenu jer je to znak da ce ti neko zabiti noz u ledja prvom prilikom a sve dok negoduju znaci da su zavidni jer zivis svoj zivot po svome a oni to nisu mogli iz nekog razloga.

Sta bi kad bi imao tajnog obozavatelja/obozavateljku koji ti ostavlja cvece,plisane mede itd.?


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 57 | 2013-08-20 , 2:11 AM

jaoo osjecala bi se cudnoo.. mozda bi me maloo peckloo jer jako puno volim cvijece i mede .. a romanticna sam dusa :D

Sta bi kad bi ti bivsi pokucao na vrata ?


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 58 | 2013-08-20 , 2:30 AM

strumfeta_mala, Znaci prava si "romanticarka" ... :p

Pa rekao bih joj da udje na kafu, "sekire su zakopane" why not? :D

Sta bi kada bi te partner zatekao sa bivsim/om u krevetu? :D


Poruku je menjao/la G@le - Utorak, 2013-08-20, 2:31 AM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 59 | 2013-08-20 , 2:49 AM

G@le, da naravnoo....
ne bih mu to nikad uradila ... niti bi se spustila tako nisko da budem sa njim.. uff. sad kad sam sretna da mi pokvarii ..
tako da nema od toga nista ...

a.. teme ja takva pa sad evoo...

Sakrila bi tog bivseg u ormar :lol:... i rekla ovo dragi: suprasss ja u krevetu lol

Sta bi kad bi upoznao(la osobu kojoj se divis, koja ti je uzor?


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 60 | 2013-08-20 , 2:59 AM

Nema takve osobe.Mogu da postujem nekoga,da postujem ili volim njegov rad ali nabrojano ne.

Sta bi kad bi nasla mace u dvoristu?


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"


Forum » Razonoda » Igre bez granica » Šta bi kada bi...
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]