Forum » Razonoda » Igre bez granica » Kad ne bi bilo fejsa , sta raditi , kako ubiti dosadu.
Kad ne bi bilo fejsa , sta raditi , kako ubiti dosadu.






262
poruka na forumu
12 70



post # 31 | 2013-01-19 , 11:29 PM

kad nebi bilo FB bilo bi sranje XD


"You once told me that calling me satan was an isult to satan"
-Damon Salvatore








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 32 | 2013-01-19 , 11:40 PM

Quote (tolinkaTOXI)
kad nebi bilo FB bilo bi sranje XD

To ti mislis. Ja pamtim vreme kad nije bilo ni kompa ni interneta, a o facebook-u da ne govorim.
I bilo je mnogo bolje. Lopta, teren, Gru, drugari i opusteno. :D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








387
poruka na forumu
90 1169



post # 33 | 2013-01-19 , 11:47 PM

Ovako prodje slobodno vreme ''Fejsasima''

Sednu za komp udju na svoj fb profil,onda krenu nasumicno lajkati statuse gledati necije slike,komentarisati statuse,namole nekog za koji like....
Dopisuju se sa nekom osobom bogu iza nogu...ubiju vreme brojeci lajkove i komentare <_<

Facebook je smisljen za razonodu i da budete u kontaktu sa osobama koje su daleko a zelite da imate stalan kontakt :)

E sad,zbog facebooka imamo nekoliko razvoda,silovanja pa cak i otmica >(

Zasto provoditi vreme u virtuelnom svetu kada od toga nemate nikakve koristi???
Meni je u pocetku bilo zanimljivo a dva-tri puta sam gasio profil iskljucivo zbog prestanka interesovanja...ali jbg imam dosta rodjaka i prijatelja u stranim zemljama :p

Nije Facebook za svakog.










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 34 | 2013-01-20 , 0:07 AM

Quote (Roby_the_King)
E sad,zbog facebooka imamo nekoliko razvoda,silovanja pa cak i otmica

Sad bas citam u novinama, devojcica od 14 godina dobila srcani napad i umrla, jer su je prozivali preko face-a.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








387
poruka na forumu
90 1169



post # 35 | 2013-01-20 , 0:10 AM

Macor, Koje gluposti :D :D :D
Srcani udar......definitivno je bila slaba sa zivcima da da










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 36 | 2013-01-20 , 0:16 AM

Tolinka TOXI -ja sam zivela bez fiksnog fona,bez televizora,mobilni je imao ko bas bas ima pare a internet isto ko baas ima pare.
Tada smo izlazili,vozili bicikle,igrali kosarku,sedeli napolju negde i druzili se,leti isli na reku po ceo dan,uvece napolje.
Tada su izlazili oni tel.tzv."cigle",net je bio nedostupan vecini.
Kasnije je izasla Nokia 33/10 tada cudo od fona a broj se kupovao preko licne karte i oko 800 din bio.
Bilo je to divno vreme i eto kapiram da je nekom FB sve a eto ima zanimljivosti i bez toga.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








57
poruka na forumu
0 0



post # 37 | 2013-01-20 , 3:56 PM

kad nebi bilo fejsa po ceo dan bi igrao fudbal...








54
poruka na forumu
1 16



post # 38 | 2013-03-14 , 7:45 AM

Mozda igranje fudbala? Izlazenje po kraju, neke stare dobre stvari? Ova deca danasnja ne znaju bre sta su zmurke al zato znaju da budu FB huligani itd itd, zalosno. :) Propasce klinci zbog FB-a.








130
poruka na forumu
333 2852



post # 39 | 2013-05-03 , 9:27 AM

Ili bi se Ljudi vise druzili, ili lepo dodjes ovde, mislim na ovaj sajt! :D


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








345
poruka na forumu
17 143



post # 40 | 2013-05-03 , 10:04 AM

ma hajde svakako jednom u mjesecu udem na fb za mene isto kao da nepostoji tako da to meni ne smeta klopa


Ali nekako mi kroz glavu prolaze neka obećanja koja su mi ljudi davali. Ona koja nisu ispunjena i vjerovtno neće biti nikada. I pitam se da li sam ja nekada dao obećanje na koje sam zaboravio i nisam ga ispunio? Da li će to obećanje zaboljeti tog nekoga kada ga se prisjeti...








53
poruka na forumu
5 80



post # 41 | 2013-06-18 , 3:40 PM

Bleja sa drugarima i drugaricama. Opusteno.


S' neba, pa u rebra.
Cirnućemo vopsić i ceo taj zonfa.








314
poruka na forumu
456 4349



post # 42 | 2013-06-18 , 4:39 PM

Ugasila sam fb profil , jos pre pola godine i ne zalim! :D Zgadilo mi se kad vidim kakve gluposti ljudi pisu po fb, lijece svoje komplekse i gube vezu sa realnoscu i stvarnim svijetom! :)










199
poruka na forumu
16 83



post # 43 | 2013-06-18 , 5:48 PM

Quote
Kad ne bi bilo fejsa, mislim da bi se ljudi mnogo vise druzili, imali vremena jedni za druge, od kad su se pojavile te drustvene mreze, ljudi su se mnogo otudjili, vise vremena provode za kompom. Deca se ne igraju na ulici, kao sto je to bio slucaj u moje vreme. Ja sam za live druzenje samo da otopli, znam ja kako cu ubiti dosadu


+1 :D
Pocelo letoooo!!!


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 44 | 2013-08-12 , 10:19 AM

Sha ce vam FB kad imate VOJVODINANET lol ahahahahahahhahaahh Fb je prevazidjen lol ja otkako sam ovde ja ne ulazim na fb lol eto izlecenje lol

Salim se naravno :D lepo je prosetati, ako imate s kim , i opustiti mozak , popiti kafu , popricati .. ali bitno je sve u razumnim kolicinama :) ako svaki dan se vidis sa svima onda i to zna da smori jer se vrte jedne te iste price u krug :) doziranje je kljuc svega jednostavno :) Bitno je da imate volju nesto da radite i da se krecete malo i da zivite ,da ne padate u depresiju :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 45 | 2013-08-13 , 1:26 PM

Moze se i bez fb ..jer je bolje i pametnije iskoristi vreme sa drugaricom ili u krugu familije .Negubimo vreme za komjuterom jer nekada nije bilo fb. twitera.... nemogu bez porodice,prijatelji ...

Veštica, slazem se stvojim misljenjem da ruza


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se


Forum » Razonoda » Igre bez granica » Kad ne bi bilo fejsa , sta raditi , kako ubiti dosadu.
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]