• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Igre bez granica » Saljive definicije.
Saljive definicije.



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-03-28 , 0:30 AM

Ja kazem rec, a osoba ispod mene napise definiciju sto otkaceniju za tu rec. A ispod napise novu rec koju zeli. :)

Npr.

Izvinjenje
- Ono sto nikad necu dobiti od svekrve!

Pa da krenemo!
================
Osmeh


Poruku je menjao/la Leksi - Sreda, 2012-03-28, 0:30 AM


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








335
poruka na forumu
29 72



post # 2 | 2012-03-28 , 1:13 AM

Osmeh je nesto sto nikada necete videti na licu izdrkane salteruse. :D

Manekeni.


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








81
poruka na forumu
40 161



post # 3 | 2012-03-28 , 1:20 AM

Manekeni su muškarci sa malim #khm#

Opanci





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 4 | 2012-03-28 , 10:42 AM

Opanci si izdrkana obuća

Budala


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-03-28 , 2:20 PM

Budala - Reciprocna vrednost pametnog coveka. :)

Sreca


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2012-03-28 , 6:21 PM

Sreca je zauzeti mesto u gradskom prevozu , pored brzih gonzales baba, koje trce kao munje do busa, a u busu jedva se popnu uz tri stepenika %) %) %)

Pevacica


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








1641
poruka na forumu
171 425



post # 7 | 2012-03-28 , 6:49 PM

To je jedna od najvecih misterija na nasim prostorima!
Poznato je da kod nas svako moze da snimi cd i da se pojavi na nekoj od mnogih lokalnih,a bogami i na ponekoj nacionalnoj televiziji.Vecini bi trebalo zabraniti da pevaju ,cak i u kupatilu,ali to ne smeta vecini njihovih fanova.Sve sto je potrebno je da skupe par hiljada evra i postaju "umetnici"...ali i dalje nije jasno sta ,ili ko im usadi u glavu da oni ,uopste,znaju da pevaju?
Ideja da oni znaju da pevaju ,verovatno potice iz njihove porodice i to tacnije od njihovih baba.Babe kao babe,svoju ljubav prema unucetu,veoma cesto uzdignu na takav nivo ,da im cak ni ocigledni nedostaci kod deteta,nisu dovoljni da ih ubede da to dete nije sposobno da peva.....Sva deca vole da pevaju,ali to ne znaci da ce sva da budu pevaci!Kada se u tu pricu ukljuce i majke,stvar je gotova....dete ce biti pevac ili pevacica,pa makar u lokalnoj kafani,gde pijanim gostima ne bi smetalo ni da im pustis krmacu da skici u mikrofon,samo da ima dobre sise i da zna da mesa!

MALOGRADJANSTINA





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 8 | 2012-03-28 , 9:05 PM

Malogradjanstina - sebicnost, prouzrokovana licnim nezadovoljstvom.

Prst (mali na nozi) :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








335
poruka na forumu
29 72



post # 9 | 2012-03-28 , 9:33 PM

Detektor kucnog enterijera, narocito vecih komada namestaja u sitnim satima prilikom odlazenja u WC. :D

Jezik.


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 10 | 2012-03-28 , 10:06 PM

Jezik - organ koji voli i ume svasta da "dira", ali i da "servira" (mislim na sposobnost govora) :)

Ljubav :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 11 | 2012-03-29 , 0:30 AM

Ljubav - To je seks do jaja :)

Motika


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 12 | 2012-04-19 , 8:05 PM

Motiku u šake i na njivu pa da vidiš kako se pocrni! da :p

Dosada


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








81
poruka na forumu
40 161



post # 13 | 2012-06-02 , 2:19 AM

kada te komšinica uhvati na stubištu a ti se vraćaš iz prodavnice sa stvarima za doručak, i smara te u nedjelju ujutru o tome kako joj od NN curi voda u kupatilu i ti je se jedva kutarišeš a onda te muž (kada se konačno dočepaš svoga stana) pita PA GDJE SI BILA DO-SADA :D hihihihihi

MOBITEL





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 14 | 2012-06-02 , 1:02 PM

Mobitel- Sprava koju drzimo u ruci dok hodamo ulicom jer nam pomaze da ignorisemo ljude koji nas smaraju i koje ne zelimo pozdraviti. :)

LJUBAVNIK


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








81
poruka na forumu
40 161



post # 15 | 2012-06-02 , 2:04 PM

LJUBAVNIK - to je jedan čika sa brkovima koju donosi poštu i svaki put ostane kod komšinice na prvom spratu da popije kafu kada joj muž ode na posao :)

KOSTUR


Forum » Razonoda » Igre bez granica » Saljive definicije.
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]