• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Humor i klipovi » Balkanski horskop!!! ("smijeh i samo smijeh")
Balkanski horskop!!!






86
poruka na forumu
5 73



post # 1 | 2018-04-13 , 11:27 PM

Lopata (22. 12. – 19. 1.)
Rođeni u ovom znaku najčešće naje*u. Dovedu ih na pripremu gradilišta i do vrata su u blatu. Inače se odlikuju analitičkim duhom i romantičnom prirodom, ali to im ništa ne koristi ako im zapadne lopata. Dobro se slažu sa rođenima u znaku Krampe.

Miješalica (20. 1. – 18. 2.)
Likovi iz ovog znaka su staložene i mirne osobe. Uglavnom su BMK, sve dok miješalicaradi. Malo popi*de ako se pokvari, ali onda skupe one rođene u znaku Lopate da oni to ručno odrade. Izrazito su vesele naravi i vole djecu.

Dizalica (19. 2. – 20. 3.)
Rođeni u znaku dizalice su, logično, vitki, visoki i čvrsti. Malo nestabilni kao osobe, pa im se često dogodi da im zaliju stopala u beton da se ne prevrnu. Dobro se slažu sa Miješalicama. Dizalice su ljudi koji su tihi, oprezni i skloni magiji, misticizmu i vlašićkom siru i jagnjetini sa ražnja.

Kontejner (21. 3. – 19. 4.)
Njihov zaštitnik je Crveni orao. Ne zna se zašto, oni tako tvrde. Navodno to je zbog gužveu baraci (kontejneru). Dobro se slažu sa Lopatama, naravno ukoliko ovi ne pi*de previše. Odlikuje ih velika umna snaga, emotivna energija i smrdljive noge.

Krampa (20. 4. – 20. 5.)
Izrazito produhovljene osobe kojima su porodični odnosi i vrijednosti na prvom mjestu. To je posebno vidljivo u njihovim psovkama gdje redovno spominju Boga, Crkvu, majku, oca,sestru, itd. Najintenzivnija religiozna iskustva ove vrste doživljavaju onda kad im nešto ne polazi za rukom. Treba još dodati da im je totem iz biljnog svijeta kupus.

Armirani beton (21. 5. – 20. 6.)
Armirani beton je znak u kojem su rođene glavne face na gradilištu. Tvrdi i glupi, čvrsti iza*ebani, strah su i trepet za Dizalice i Miješalice. Izbjegavati. Nemaju totema iz biljnog svijeta. Bradu i brkove rijetko briju. Neskloni iskustvima sa područja higijene.

Pikhamer (21. 6. – 22. 7.)Rođeni u ovom znaku su izrazito osjećajne osobe. Skloni depresivnim raspoloženjima kad im ponestane piva. Emotivno vezani za majčinsku figuru u liku dežurne konobarice. Ne podnose Lopate i Betone. Boja Pikhamera je ružičasta, a totem iz biljnog svijeta je kakaovac.

Mesni narezak (23. 7.- 22. 8.)
Osobe ovog znaka često pate od povišenog holesterola. Dobro se slažu sa Kontejnerima.Oštroumni su i hrabre vođe. Ljudi iz drugih znakova ih vole, ali im često iza leđa je*u mater, naročito Betoni. Tajnovitost je izrazita osobina Mesnih narezaka. Njihova boja je smeđa do crna. Totem iz biljnog svijeta je grah.

Šljem (23. 8. – 22. 9.)
Rođeni u ovom znaku su izrazito intelektualne osobe. Sve postižu glavom. Glavom najčešće štemaju, a ponekad i misle, iako je nisu skloni koristiti u tu svrhu. Obožavaju ih Dizalice i Betoni. Često se bave poezijom i romantični su. Hrabre i istrajne osobe, snažne u svakom pogledu sa istančanim smislom za pravdu i porodicu. Zalažu se za druge i legalizaciju prostitucije. Boja im je, naravno, bijela.

Mujo (23. 9. – 23. 10.)
Rođeni u znaku Muje, face su na gradilištu. Najbolje se slažu sa Lopatama i Krampama, a najteže sa Betonom. Prilično su društveni i prijateljski nastrojeni, pa su rijetko kada sami.Skloni kulturnom angažmanu u birtijama i alpinističkom penjanju na lokalne opajdare i radodajke. Mujina boja je ljubičasta, a totem iz biljnog svijeta je burek.

Cigla (24. 10. – 21. 11.)
Cigla ima izrazito dobru sposobnost prosuđivanja i intuiciju. Stručnjaci su za ljudsku dušu. Lako naslute kad se sprema neka pi*darija pa se mudro povlače u pozadinu odakle pod*ebavaju u cilju mirnog riješenja konflikta. Najbolje se slažu sa Betonima i Miješalicama, a ne podnose Krame, Lopate, Mesne Konzerve i pisanu riječ. Totem iz svijeta biljaka je bršljan, a boja je boja cigle, samo zelena.

Severing (22. 11. – 21. 12.)
Severina se najbolje slaže sa Kontejnerom i Mujom. Rođeni u ovom znaku skloni suanalnom seksu, ali im se isto tako treba dodati i po koja duševna karakteristika kao što su intuicija i velika sposobnost predviđanja. Osećaju jaku averziju prema kameri i inače bilokakvom obliku snimanja. Mane su im dlakavost. Boja Severine je crna, a totem biljka je trava – zelena, naravno.

Uzivajte lol


Poruku je menjao/la Cudojedno - Petak, 2018-04-13, 11:31 PM








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2018-04-14 , 10:23 AM

Quote Cudojedno ()
Miješalica (20. 1. – 18. 2.)Likovi iz ovog znaka su staložene i mirne osobe. Uglavnom su BMK, sve dok miješalicaradi. Malo popi*de ako se pokvari, ali onda skupe one rođene u znaku Lopate da oni to ručno odrade. Izrazito su vesele naravi i vole djecu.

Hahahah :D lele


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








197
poruka na forumu
197 1524



post # 3 | 2020-10-04 , 9:00 PM


Quote
Dizalica (19. 2. – 20. 3.) Rođeni u znaku dizalice su, logično, vitki, visoki i čvrsti. Malo nestabilni kao osobe, pa im se često dogodi da im zaliju stopala u beton da se ne prevrnu. Dobro se slažu sa Miješalicama. Dizalice su ljudi koji su tihi, oprezni i skloni magiji, misticizmu i vlašićkom siru i jagnjetini sa ražnja.

ola

dobro sam prošla još :D








121
poruka na forumu
479 4165



post # 4 | 2020-10-09 , 9:28 PM

Cigla  lele  lol mislim da sam i ja dobro prošla, a s obzirom da ne razlikujem plavu i zelenu boju, Hana horoskop ti je odličan! lol


"Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati" Jovan Jovanović Zmaj








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 5 | 2020-10-10 , 6:30 PM

Quote Cudojedno ()
strah su i trepet za Dizalice i Miješalice


B)


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








197
poruka na forumu
197 1524



post # 6 | 2020-10-10 , 7:30 PM

Quote Vesnabv ()
Hana horoskop ti je odličan!

Vesnabv, jest odličan horoskop :D
Naročito ovaj dio za jagnjetinu  lol 
Super je i tvoj horoskop Vesnabvda








829
poruka na forumu
588 3749



post # 7 | 2020-10-23 , 11:10 PM


Quote
Zalažu se za druge i legalizaciju prostitucije. Boja im je, naravno, bijela.
:okac:   lol  lol    ajde pozurite sa legalizacijuuuu  ce me uapse   ccc


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








243
poruka na forumu
454 4664



post # 8 | 2020-12-08 , 6:37 PM

Quote Cudojedno ()
Miješalica (20. 1. – 18. 2.)Likovi iz ovog znaka su staložene i mirne osobe. Uglavnom su BMK, sve dok miješalicaradi. Malo popi*de ako se pokvari, ali onda skupe one rođene u znaku Lopate da oni to ručno odrade. Izrazito su vesele naravi i vole djecu.
Hahaha, hit  lol


Forum » Razonoda » Humor i klipovi » Balkanski horskop!!! ("smijeh i samo smijeh")
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]