• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razonoda » Humor i klipovi » Horoskopski znaci i humor ...
Horoskopski znaci i humor ...






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 16 | 2013-05-03 , 6:30 AM

Quote (Dusomoja)
Ribe - Isplivaju li po koji put iz mutne dubine, možda se i nasmiju, svojoj žrtveničkoj muci najčešće, ali i kakvoj ispričanoj šali. Ribe nisu komičari po opredjeljenju, pa se nakon tugovanja nesvjesno smiju vlastitim zabludama. A njih otkrivaju, relativno često! Ipak, opterećen svakodnevnim brigama uživaju u zabavljačkim talentima drugih, no na žalost, ne znaju ih poticati.


Pa bas i nijeee takooo stid umem i ja zasmejavat ljude stid


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 17 | 2013-05-03 , 11:47 AM

Quote (dija)
Vaga- Vage su, kao i ostali znakovi zraka katkad posebno raspoložene za šalu, i doslovce blistaju neozbiljnošću kojom nasmijavaju sve oko sebe. Ipak, suzdržati će se vulgarnosti, jer ipak, Venera vlada ovim znakom. Uđe li u ozbiljne životne situacije, tražiti će duhovitu stranu, no pitanje je hoće li se usuditi podijeliti je s drugima.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 18 | 2013-05-03 , 1:37 PM

Quote (Dusomoja)
Vodenjak- Za Vodenjaka je smijeh samo povremeno utočište od revolucije, trke u nepoznato, no kad se dogodi, tada nema granica Raspoloženja mijenja više puta na dan pa naiđe i duhovito razdoblje. Od cnog humora, pa sve do sasvim vulgarnih šala, Vodenjaku ne smeta norma ni tradicija. A kad nije raspoložen, smijeh jednostavno, ne postoji.

pa tako nesto :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








92
poruka na forumu
32 237



post # 19 | 2013-06-06 , 5:59 PM

Djevica - Budimo iskreni - Djevice nisu rođene za šale i viceve, čak i smijeh je teško izmamiti u slobodnijem obliku. Osjećaj manje vrijednosti i vječno pitanje zadovoljava li ili ne, koči Djevicu u opuštanju, a smijeh je, ne zaboravimo, rezultat umijeća opuštanja. Ozbiljnost je njena značajka koju teško otpušta čak i kada je smeta u životu.


Dzepna Venera :)








131
poruka na forumu
53 225



post # 20 | 2013-07-22 , 1:08 AM

ja sam jarac pod z strelac ali mislim da to nema mnogo veze sa mozgom,opet ko veruje njemu nesto znaci :)


PARTIZAN FOREVER








278
poruka na forumu
526 2505



post # 21 | 2013-08-14 , 11:59 PM

Quote (Dusomoja)
Raspoloženja mijenja više puta na dan pa naiđe i duhovito razdoblje. Od cnog humora, pa sve do sasvim vulgarnih šala,


jest tacno hehe


"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 22 | 2014-01-06 , 7:37 PM

Quote Dusomoja ()
Ovan- Ovnom vlada Mars i često je Zbog agresivnosti obvog planeta najzabavnije i najsmješnije, kad se zafrkava nekog drugog. Smijeh je glasan, neobuzdan, a takve su i šale, često okrutne. Jakog ega, Ovan ne prihvaća šalu na vlastiti račun,i to mu je osnovna mana što se smijeha tiče!

pa ne bas ali ok :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








272
poruka na forumu
399 1461



post # 23 | 2014-01-06 , 7:40 PM

Ja sam strijelac, i sve je ok ali ovo oko optimizma... meni inace govore da sam veliki pesimista... :D










1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 24 | 2014-03-07 , 2:20 AM

Quote Dusomoja ()
Rak- Iako radije sluša nego prepričava šale, to nikada neće biti nešto vulgarno. Ovo je obiteljski čovjek koji zna kako riječi mogu povrijediti - makar bile izrečene u šali. Zbog toga se Rakovi ne ubrajaju u savršene komičare; jednostavno su preuviđavni prema drugima, i presenzibilni prema svemu!

Kako je ovo prokleto tacno :D








49
poruka na forumu
30 132



post # 25 | 2014-03-13 , 9:37 PM

Rak- Iako radije sluša nego prepričava šale, to nikada neće biti nešto vulgarno. Ovo je obiteljski čovjek koji zna kako riječi mogu povrijediti - makar bile izrečene u šali. Zbog toga se Rakovi ne ubrajaju u savršene komičare; jednostavno su preuviđavni prema drugima, i presenzibilni prema svemu!

ma sav sam uvidjavan .. B)


imam milion godina
i nadživeću boje ...


Forum » Razonoda » Humor i klipovi » Horoskopski znaci i humor ...
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]