Page 2 of 2«12
Forum » Razonoda » Humor i klipovi » Horoskopski znaci i humor ...
Horoskopski znaci i humor ...

1760
poruka na forumu
1602 11819

post # 16 | 2013-05-03 , 5:30 AM

Quote (Dusomoja)
Ribe - Isplivaju li po koji put iz mutne dubine, možda se i nasmiju, svojoj žrtveničkoj muci najčešće, ali i kakvoj ispričanoj šali. Ribe nisu komičari po opredjeljenju, pa se nakon tugovanja nesvjesno smiju vlastitim zabludama. A njih otkrivaju, relativno često! Ipak, opterećen svakodnevnim brigama uživaju u zabavljačkim talentima drugih, no na žalost, ne znaju ih poticati.

Pa bas i nijeee takooo stid umem i ja zasmejavat ljude stid

♥ "Kao što je ljubav prema životu zapravo samo strah od smrti, tako i društvenost ljudi zapravo nije direktna; ona se, naime, ne zasniva na ljubavi prema društvu, nego na strahu od samoće."♥

3004
poruka na forumu
326 2570

post # 17 | 2013-05-03 , 10:47 AM

Quote (dija)
Vaga- Vage su, kao i ostali znakovi zraka katkad posebno raspoložene za šalu, i doslovce blistaju neozbiljnošću kojom nasmijavaju sve oko sebe. Ipak, suzdržati će se vulgarnosti, jer ipak, Venera vlada ovim znakom. Uđe li u ozbiljne životne situacije, tražiti će duhovitu stranu, no pitanje je hoće li se usuditi podijeliti je s drugima.

Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥

6619
poruka na forumu
2784 8145

post # 18 | 2013-05-03 , 12:37 PM

Quote (Dusomoja)
Vodenjak- Za Vodenjaka je smijeh samo povremeno utočište od revolucije, trke u nepoznato, no kad se dogodi, tada nema granica Raspoloženja mijenja više puta na dan pa naiđe i duhovito razdoblje. Od cnog humora, pa sve do sasvim vulgarnih šala, Vodenjaku ne smeta norma ni tradicija. A kad nije raspoložen, smijeh jednostavno, ne postoji.

pa tako nesto :D

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

96
poruka na forumu
32 237

post # 19 | 2013-06-06 , 4:59 PM

Djevica - Budimo iskreni - Djevice nisu rođene za šale i viceve, čak i smijeh je teško izmamiti u slobodnijem obliku. Osjećaj manje vrijednosti i vječno pitanje zadovoljava li ili ne, koči Djevicu u opuštanju, a smijeh je, ne zaboravimo, rezultat umijeća opuštanja. Ozbiljnost je njena značajka koju teško otpušta čak i kada je smeta u životu.

Dzepna Venera :)

141
poruka na forumu
53 225

post # 20 | 2013-07-22 , 0:08 AM

ja sam jarac pod z strelac ali mislim da to nema mnogo veze sa mozgom,opet ko veruje njemu nesto znaci :)

PARTIZAN FOREVER

284
poruka na forumu
523 2425

post # 21 | 2013-08-14 , 10:59 PM

Quote (Dusomoja)
Raspoloženja mijenja više puta na dan pa naiđe i duhovito razdoblje. Od cnog humora, pa sve do sasvim vulgarnih šala,

jest tacno hehe

I'm dead. Wanna hook up?

3442
poruka na forumu
2566 5061

post # 22 | 2014-01-06 , 6:37 PM

Quote Dusomoja ()
Ovan- Ovnom vlada Mars i često je Zbog agresivnosti obvog planeta najzabavnije i najsmješnije, kad se zafrkava nekog drugog. Smijeh je glasan, neobuzdan, a takve su i šale, često okrutne. Jakog ega, Ovan ne prihvaća šalu na vlastiti račun,i to mu je osnovna mana što se smijeha tiče!

pa ne bas ali ok :D

svet je u rukama onih koji imaju hrabrosti da sanjaju i da zive svoje snove

309
poruka na forumu
399 1461

post # 23 | 2014-01-06 , 6:40 PM

Ja sam strijelac, i sve je ok ali ovo oko optimizma... meni inace govore da sam veliki pesimista... :D

2162
poruka na forumu
2232 4418

post # 24 | 2014-03-07 , 1:20 AM

Quote Dusomoja ()
Rak- Iako radije sluša nego prepričava šale, to nikada neće biti nešto vulgarno. Ovo je obiteljski čovjek koji zna kako riječi mogu povrijediti - makar bile izrečene u šali. Zbog toga se Rakovi ne ubrajaju u savršene komičare; jednostavno su preuviđavni prema drugima, i presenzibilni prema svemu!

Kako je ovo prokleto tacno :D

Aliis si licet, tibi non licet.

54
poruka na forumu
30 132

post # 25 | 2014-03-13 , 8:37 PM

Rak- Iako radije sluša nego prepričava šale, to nikada neće biti nešto vulgarno. Ovo je obiteljski čovjek koji zna kako riječi mogu povrijediti - makar bile izrečene u šali. Zbog toga se Rakovi ne ubrajaju u savršene komičare; jednostavno su preuviđavni prema drugima, i presenzibilni prema svemu!

ma sav sam uvidjavan .. B)

imam milion godina
i nadživeću boje ...

Forum » Razonoda » Humor i klipovi » Horoskopski znaci i humor ...
Page 2 of 2«12
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]