• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Razonoda » Humor i klipovi » Alkoskop (Sa kojim horoskopskim znakom se najbolje cirka? :))
Alkoskop




Massachusetts, Boston
220
poruka na forumu
93 624



post # 31 | 2016-09-10 , 11:20 PM

Quote Bobby88 ()
Vaga - Simpatične Vage često će vam reći da piju iz zabave i druželjubivosti. Vaga najviše voli zabave, koketiranje i upoznavanje s novim ljudima. U nekima alkohol "priziva" bolju, a u nekim lošu stranu ličnosti. Ipak, neki obrasci ponašanja isti su za sve Vage. Budući da su jako šarmantne i bez samokontrole, Vage će koketirati sa svima u prostoriji, a ponekad se usred večeri jednostavno onesveste.


Pozelite mi srecu.








829
poruka na forumu
588 3749



post # 32 | 2016-09-11 , 0:11 AM


Quote
Devica - Poznati su kao pravi čistunci, pa ih njihov karakter tera piju premalo ili jako pažljivo. To znači da će oprezno birati pića koja piju. Retko izgube kontrolu, ali kad je izgube, očekujte spektakl. Tad su zabavni i seksipilni, a sve zahvaljujući tome što u pijanom stanju manje razmišljaju i zamaraju se sitnicama.
 to retko se meni desava cesto    lol lol lol


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








699
poruka na forumu
750 8679



post # 33 | 2018-04-07 , 10:00 AM


Quote
Rak - Nežne duše koje najčešće piju zbog utehe. Često će popiti čašu vina previše posle večere, a i pet, šest piva posle radnog dana baš im prija. Kao i ostali vodeni znakovi, i Rakovi se moraju boriti protiv toga da s pićem potpuno ne preteraju. Inače, vrlo su vešti kada treba da se uđe na tajne i VIP žurke na koje nisu pozvani. U pravom, glamuroznom stilu, Rakovi nikad nisu potpuno pijani, već su često "umorni i emotivni". Ipak, nema ništa zabavnije od ispijanja crne boce vina s vašim omiljenim Rakom.
 To svi kazu..samnom je zabavno piti ;)








121
poruka na forumu
479 4165



post # 34 | 2020-10-09 , 9:38 PM

Sa Škropijama se najbolje cirka, naravno, ako želite da brzo padnete pod sto, jer ona može to da podnese lol Znam iz iskustva stid  lol


"Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati" Jovan Jovanović Zmaj


Forum » Razonoda » Humor i klipovi » Alkoskop (Sa kojim horoskopskim znakom se najbolje cirka? :))
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]