• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Razonoda » Humor i klipovi » Horo(r)skop (:))
Horo(r)skop






335
poruka na forumu
29 72



post # 1 | 2012-03-22 , 10:04 PM

Ovan
bahati gadovi, uvijek moraju biti sefovi i glavni u svemu. Uzrok je, vjerojatno, mali penis ili minijaturne sise. Bolesni posesivci koji bi partneru oduzeli potpunu slobodu, a sebi dozvolili harem ljubavnica Uglavnom zapinju za neosvojive tvrdjave i ne poznaju gubitak dok se kompletno psihicki ne uniste. Vrlo nesredjeni u mozgu, skacu na sve i svasta i to mora biti odmah, ne poznaju taktiku a razboli ih cekanje. Istaknuti ovan: Adolf Hitler.

Bik
samozadovoljne sutljive seronje, dosadni k'o klub filatelista. Sve im je super i nemojte ih muciti sa svojim problemima jer oni ih nemaju. Istaknuti bikovi: Josip Broz Tito, Franjo Tudjman i Sadam Hussein.

Blizanci
glavni ogovaraci i tracibabe, izdajice i prevrtljivci s dvostrukim mjerilima koja se mijenjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio Blizanac. Istaknuti blizanac: Ivo Sanader i Ceca Raznatovic.

Rak
posesivni ludjaci, uvrijede se ako im 'dobro jutro' niste zazeljeli u pravilnoj intonaciji, mijenjaju raspolozenje kako im padne na pamet. Istaknuti rak: George Bush.

Lav
arogantni, vjecni podcjenjivaci, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge).
Istaknuti lav: Slobodan Milosevic

Devica
opsesivno-kompulzivni neurotici koji se stresa oslobadjaju cisteci stan, slazuci robu i kineski porculan prezahtjevne cjepidlake kojima ni previse nije dovoljno. One ne poznaju ljubav, bez emocija su, kod njih se sve svodi na sex. Ako je koji znak prostitutka to je ovaj. Istaknuta djevica: Michael Jackson.

Vaga
narcisoidni shizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im tjedan dana da se odluce hoce li naruciti Coca-Colu ili Pepsi, toliko su lijeni da je pravo cudo kako uopce ustaju iz kreveta. One znaju da vole, samo ako ste financijski ili polozajno istaknuti. Rijec prijatelj ne postoji, koliko god im se otvorite, necete dobiti ni priblizno jednako jer one samo pazljivo slusaju vas a svoje karte ne otvaraju. Draze su im 1000 lijepih lazi, nego jedna bolna istina, zato su najuspjesniji u laganju cak i sebe.. Istaknuti vage: Vladimir Putin.

Skorpija
samosazaljevajuci autodestruktivci koji svoj cemer ne mogu podnijeti sami, pa moraju povuci jo 100 ljudi za sobom. Da je sutra kraj svijeta, oni se ne bi sokirali, vjerojatno bi ga docekali sudjelujuci u sado-mazo orgijama. Smrt im nije nista strasno a pale se na krv i sve ono sto obicnom smrtniku izaziva jezu. Prati ih obiljezje ljubomorno posesivnih psihopata. Istaknuti skorpion: Toni Eterovic.

Strelac
raspikuce i kockari, uzivaju soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i ozivjeti mrtve sasvim moguce - naravno, samo ako oni to rade. Uzasavaju se priznati da znaju za osjecaj tuge. Ne ulazite u brak sa strijelcem ni slucajno jer kada je uvjeren da vas voli, to ce ga proci za mjesec dana. Istaknuti strijelac: Josif Visarionovic Staljin Gruzijski.

Jarac
pravi pravcati gonici robova, vjeruju u sudbinu do zadnjeg slova, rijec 'oprosti' ne postoji u njihovu rjecniku.. Mozete zivjeti pored njih cijeli zivot, biti u braku a nikada ne saznati sto vam imaju reci. Osjecaje ne znaju iskazati rijecima, pa te umjesto volim te, cesto doceka ajde u kurac. Prodali bi guzicu za drustveni status. Istaknuti jarac: Stipe Mesic.

Vodolija
vulgarni i nepristojni perverznjaci, vjecita zabadala u privatni zivot drugih. Vjerojatno vas ne iznenadjuje cinjenica da je, prema statistici, najvise CIA-inih spijuna upravo je u znaku Vodenjaka. Istaknuti vodenjak: Carla Del Ponte.

Ribe
samosazljevajuci dosadnjakovici, cekaju da netko dodje i utjesi ih, ne mogu se ni popisati bez tudje pomoci, i najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi, kad su dobre volje, bave se tudjim problemima, pa opet padnu u depresiju - i tako u krug. Istaknuta riba: Osama Bin Laden.

Sta kazete na ovo? :D


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








249
poruka na forumu
75 51



post # 2 | 2012-03-22 , 10:15 PM

Quote (Bobby88)
Skorpija
samosazaljevajuci autodestruktivci koji svoj cemer ne mogu podnijeti sami, pa moraju povuci jo 100 ljudi za sobom. Da je sutra kraj svijeta, oni se ne bi sokirali, vjerojatno bi ga docekali sudjelujuci u sado-mazo orgijama. Smrt im nije nista strasno a pale se na krv i sve ono sto obicnom smrtniku izaziva jezu. Prati ih obiljezje ljubomorno posesivnih psihopata. Istaknuti skorpion: Toni Eterovic.


hahah :D oo boze :) sjajno :D


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-03-22 , 10:17 PM

Quote (Bobby88)
Rak
posesivni ludjaci, uvrijede se ako im 'dobro jutro' niste zazeljeli u pravilnoj intonaciji, mijenjaju raspolozenje kako im padne na pamet. Istaknuti rak: George Bush.

Hahaha, to sam ja :) tacno tako. E jesam ludjakinja :D


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








249
poruka na forumu
75 51



post # 4 | 2012-03-22 , 10:19 PM

Anchy88, dobro jutro andjeo


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2012-03-22 , 10:21 PM

Quote (komsha)
Anchy88, dobro jutro andjeo

Ko je tebi dao dozvolu da mi pozelis dobro jutro, ti mali svaleru luda lol lol lol


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








249
poruka na forumu
75 51



post # 6 | 2012-03-22 , 10:26 PM

Quote (Anchy88)
Ko je tebi dao dozvolu da mi pozelis dobro jutro, ti mali svaleru


ja dos'o i sam uzeo dozvol :p ihh mali svaler ? :) kakve su sad to titule :p :p


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 7 | 2012-03-22 , 10:31 PM

Quote (komsha)
kakve su sad to titule :p :p

Neproverene :) intuicija mi to kaze ;) lol lol lol


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








249
poruka na forumu
75 51



post # 8 | 2012-03-22 , 10:33 PM

Quote (Anchy88)
Neproverene intuicija mi to kaze


ma losa ti ta intuicija :D ja sam ti mala maca,kakav sad svaler :p :p


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 9 | 2012-03-22 , 10:34 PM

Quote (komsha)
ja sam ti mala maca,kakav sad svaler :p :p


Ahaha :) ja mislila tigar, a ono mala maca :)
:D :p :D :p


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








249
poruka na forumu
75 51



post # 10 | 2012-03-22 , 10:36 PM

Quote (Anchy88)
Ahaha ja mislila tigar, a ono mala maca


pa eto kazem ti ja da ti losa intuicija :) nista ja ne znam,jos sam maliii :D hehe :)


Poruku je menjao/la komsha - Cetvrtak, 2012-03-22, 10:40 PM


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 11 | 2012-03-22 , 10:38 PM

Quote (komsha)
nista ja neznam,jos sam maliii :D hehe :)

Hahaha :) te male neznalice kao su najopasnija sorta :) A jes' ti ovaj mali smeker :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








249
poruka na forumu
75 51



post # 12 | 2012-03-22 , 10:41 PM

Quote (Anchy88)
Hahaha te male neznalice su najopasnija sorta A jes' ti ovaj mali smeker


pih u kom smislu najopasnija sorta :) ne ujedamo :D ne grebemo :D ne ja sam onaj veliki smeker ;) ehehe :p


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 13 | 2012-03-22 , 10:43 PM

Quote (komsha)
pih u kom smislu najopasnija sorta :) ne ujedamo :D ne grebemo :D ne ja sam onaj veliki smeker ;) ehehe :p

Sve li te zanima :) ne valja biti toliko radoznao :) pa sta onda radite? andjeo


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








249
poruka na forumu
75 51



post # 14 | 2012-03-22 , 10:45 PM

Quote (Anchy88)
Sve li te zanima ne valja biti toliko radoznao pa sta onda radite?


a sta cu :) eeee ne mogu da ti kazem :p otisli smo mi dosta od teme :D da prekidamo na vreme :D


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 15 | 2012-03-22 , 10:46 PM

Quote (komsha)
:D da prekidamo na vreme :D

Povlacis se hahaha, salim se :) slazem se ime moje :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥


Forum » Razonoda » Humor i klipovi » Horo(r)skop (:))
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]