Forum » Razonoda » Humor i klipovi » Horo(r)skop (:))
Horo(r)skop






335
poruka na forumu
29 72



post # 16 | 2012-03-22 , 11:15 PM

I da se vratimo na temu... :D

Quote (Bobby88)
Bik
samozadovoljne sutljive seronje, dosadni k'o klub filatelista. Sve im je super i nemojte ih muciti sa svojim problemima jer oni ih nemaju. Istaknuti bikovi: Josip Broz Tito, Franjo Tudjman i Sadam Hussein.


Ovo nema veze s' vezom kada sam ja u pitanju. %)


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








1667
poruka na forumu
317 1890



post # 17 | 2012-12-16 , 8:01 PM

Quote (Bobby88)
Strelac
raspikuce i kockari, uzivaju soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i ozivjeti mrtve sasvim moguce - naravno, samo ako oni to rade. Uzasavaju se priznati da znaju za osjecaj tuge. Ne ulazite u brak sa strijelcem ni slucajno jer kada je uvjeren da vas voli, to ce ga proci za mjesec dana. Istaknuti strijelac: Josif Visarionovic Staljin Gruzijski.

B)


ஐ Vuk je možda slabiji od lava ili medveda ali zato, nikad ne igra u cirkusu. ஐ








387
poruka na forumu
90 1169



post # 18 | 2012-12-16 , 8:05 PM

Quote (Bobby88)
Ovan
bahati gadovi, uvijek moraju biti sefovi i glavni u svemu. Uzrok je, vjerojatno, mali penis ili minijaturne sise. Bolesni posesivci koji bi partneru oduzeli potpunu slobodu, a sebi dozvolili harem ljubavnica Uglavnom zapinju za neosvojive tvrdjave i ne poznaju gubitak dok se kompletno psihicki ne uniste. Vrlo nesredjeni u mozgu, skacu na sve i svasta i to mora biti odmah, ne poznaju taktiku a razboli ih cekanje. Istaknuti ovan: Adolf Hitler.


Ala me izvredja ovaj horoskop >( :D :D :D :D










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 19 | 2012-12-17 , 1:53 PM

Quote (Bobby88)
arogantni, vjecni podcjenjivaci, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge).


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 20 | 2012-12-17 , 2:11 PM

Quote (Bobby88)
ibe
samosazljevajuci dosadnjakovici, cekaju da netko dodje i utjesi ih, ne mogu se ni popisati bez tudje pomoci, i najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi, kad su dobre volje, bave se tudjim problemima, pa opet padnu u depresiju - i tako u krug. Istaknuta riba: Osama Bin Laden.


ahahahahahahhaha osama bin laden ,bem ti mrve ala me iznapadase :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








262
poruka na forumu
12 70



post # 21 | 2013-02-14 , 9:03 PM

JA SAM BLIZANAC I UOPSTE NIJE TACAN :( SKORO NISTA NISU POGODILI :p


"You once told me that calling me satan was an isult to satan"
-Damon Salvatore





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 22 | 2013-02-14 , 9:31 PM

Quote (Bobby88)
Ribe
samosazljevajuci dosadnjakovici, cekaju da netko dodje i utjesi ih, ne mogu se ni popisati bez tudje pomoci, i najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi, kad su dobre volje, bave se tudjim problemima, pa opet padnu u depresiju - i tako u krug. Istaknuta riba: Osama Bin Laden.

lol nigdje veze lele







  Iwa



178
poruka na forumu
18 31



post # 23 | 2013-02-16 , 8:29 PM

Skorpija
samosazaljevajuci autodestruktivci koji svoj cemer ne mogu podnijeti sami, pa moraju povuci jo 100 ljudi za sobom. Da je sutra kraj svijeta, oni se ne bi sokirali, vjerojatno bi ga docekali sudjelujuci u sado-mazo orgijama. Smrt im nije nista strasno a pale se na krv i sve ono sto obicnom smrtniku izaziva jezu. Prati ih obiljezje ljubomorno posesivnih psihopata. Istaknuti skorpion: Toni Eterovic.

lele lele








1354
poruka na forumu
453 256



post # 24 | 2013-02-16 , 9:19 PM

Quote (Bobby88)
Vodolija vulgarni i nepristojni perverznjaci, vjecita zabadala u privatni zivot drugih. Vjerojatno vas ne iznenadjuje cinjenica da je, prema statistici, najvise CIA-inih spijuna upravo je u znaku Vodenjaka. Istaknuti vodenjak: Carla Del Ponte.

ccc nista gluplje nisam procitala %)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








314
poruka na forumu
456 4349



post # 25 | 2013-02-16 , 10:45 PM

Quote
Strelac
raspikuce i kockari, uzivaju soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i ozivjeti mrtve sasvim moguce - naravno, samo ako oni to rade. Uzasavaju se priznati da znaju za osjecaj tuge. Ne ulazite u brak sa strijelcem ni slucajno jer kada je uvjeren da vas voli, to ce ga proci za mjesec dana. Istaknuti strijelac: Josif Visarionovic Staljin Gruzijski.


Hahahahaahahha! Fino me nagrdi! lol lol Gde nadje da me poredi sa komunjarom Staljnom! udri










759
poruka na forumu
24 112



post # 26 | 2013-02-18 , 9:22 PM

Rak
posesivni ludjaci, uvrijede se ako im 'dobro jutro' niste zazeljeli u pravilnoj intonaciji, mijenjaju raspolozenje kako im padne na pamet. Istaknuti rak: George Bush.

... za dobro jutro... mislim... nidje veze... %)

ovo za raspolozenje i mogu se sloziti :D








32
poruka na forumu
6 55



post # 27 | 2014-06-13 , 0:13 AM

arac
pravi pravcati gonici robova, vjeruju u sudbinu do zadnjeg slova, rijec 'oprosti' ne postoji u njihovu rjecniku.. Mozete zivjeti pored njih cijeli zivot, biti u braku a nikada ne saznati sto vam imaju reci. Osjecaje ne znaju iskazati rijecima, pa te umjesto volim te, cesto doceka ajde u kurac. Prodali bi guzicu za drustveni status. da da da da


Pleyka








272
poruka na forumu
399 1461



post # 28 | 2015-01-05 , 10:14 AM

Quote Bobby88 ()
Strelac
raspikuce i kockari, uzivaju soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i ozivjeti mrtve sasvim moguce - naravno, samo ako oni to rade. Uzasavaju se priznati da znaju za osjecaj tuge. Ne ulazite u brak sa strijelcem ni slucajno jer kada je uvjeren da vas voli, to ce ga proci za mjesec dana. Istaknuti strijelac: Josif Visarionovic Staljin Gruzijski.

Uff sto me hvale B) B)










50
poruka na forumu
27 60



post # 29 | 2015-01-14 , 2:06 PM

Quote Bobby88 ()
Skorpija
samosazaljevajuci autodestruktivci koji svoj cemer ne mogu podnijeti sami, pa moraju povuci jo 100 ljudi za sobom. Da je sutra kraj svijeta, oni se ne bi sokirali, vjerojatno bi ga docekali sudjelujuci u sado-mazo orgijama. Smrt im nije nista strasno a pale se na krv i sve ono sto obicnom smrtniku izaziva jezu. Prati ih obiljezje ljubomorno posesivnih psihopata. Istaknuti skorpion: Toni Eterovic.

Laz... ccc :D






Wooo - hooooo!
177
poruka na forumu
10 108



post # 30 | 2016-06-06 , 2:24 PM

Ala napljuva moj znak :D




Forum » Razonoda » Humor i klipovi » Horo(r)skop (:))
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]