• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Baksuzluk
Baksuzluk






592
poruka na forumu
518 8144



post # 1 | 2012-04-20 , 10:23 PM

Ova tema je o baksuzluku sta vam se sve baksuzno desilo u jednom danu :)

pa evo ja cu da zapocnem :D

Odem danas motorom u Sombor 25 km od mog mesta de zivim, ostanem bez goriva prodjem 3 benziske nigde goriva.
Presao pola sombora za benzin gureci, natenkiram krenem kuci i crkne mi motor.
Od devojke tatin kum popravlja motore pa odem tamo da odnesem motor a on zivi na sasvim drugom kraju gde sam ja pa sam znaci proso ceo Sombor gurece i doso kuci busom.
Idemo dalje, :D
kupio sam tel u vipu android da budem smeker stignem kuci telefon neispravan %)

da dodam jos da sam sreo i neke osobe koje organski nmh da podnesem >(


Poruku je menjao/la cika_nessko - Petak, 2012-04-20, 10:46 PM


http://prntscr.com/ioauvr








478
poruka na forumu
107 311



post # 2 | 2012-04-20 , 10:47 PM

Kupila danas novog misa za laptop, dodjem doma kabao misa duljine 30 cm,utor mi je s lijeve strane a ja desnjak. Prekratak je!
Prije dva tjedna ostala bez goriva nasred najprometnije prometnice u gradu, kazaljka za benzin ne pokazuje tocno stanje goriva u rezervaru. Skuzila taj dan. lele


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-09-12 , 1:27 PM

Bilo je to pre nekoliko meseci kad sam isla na posao.
Tada sam radila u banci, i zena se nacifrala, naocare su tu naravno, poslovno obucena, stikla tu, i
tako hodajuci zabijem se u vrata banke u kojoj radim, jer su vrata staklena. Cuvar i svi su zanemeli od smeha.
Iz nosa krv je jedva stala. Sedam na stolicu, i dok sam sedala poderem carapu, a suknja iznad kolena cent dva.
Ne ponovilo se.

Naravnoucenije: Nos krv lije, a naocarama nista! :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 4 | 2014-06-05 , 1:32 PM

pre tri nedelje hoce ovi moji da pomeraju neke cevi metalne da ih sklonimo na drugi kraj dvorista ..... ja pametan idem da ih nosimo u papucama i pred kraj ispustim slucajno cev sebi na nogu .....naduo mi se prst tri broja veci .....nokat hoce da mi otpadne a i sekli su mi malo jer je podgnojio %) jos najbolja fora sto su ovi moji rastrubili svoj rodbini pa me svi zvali da pitaju kako sam ......da ne pominjem sto sam sepao nedelju dana ....sad se vec smiruje pa je bolje.....i ne bi to bilo strasno da ja kad god nesto radimo tako obavezno klepim sebe moram bar malo %) :p


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2017-07-24 , 9:28 PM

Evo sta se meni danas desilo :
Odem u gradu,idem ulicom puknu mi sandale znaci akroz odpadnu k to samo jedna ,pa sam hodala i to tako cudnovatno,znaci kad sam pricala muzu kako sam isla kaze volio bi da sam ti vidio vise nego hiljadu km,
I na to sve odemo sjednem ,donese mi kolegica svoju obucu, sjedimo nas dvije pricamo i mene ujede pcela lele
Sto to ljudo pece,to boli ,trazi leda od konobara ,te ovo te ono.
Dodj kuci ,odem da kupiim lubeni i nosim je prema ulazu iz auta i ispred vrata mi ispadne
I slag na kraju krenem da idem po drugu padnem niz stepeni. Sreca pa nisam nista polomila. :D
I sad sjedom u kuci zakovana za kauci zabranjeno mi ista raditi do sutra .


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Razonoda » Pricaonica » Baksuzluk
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]