• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » "Bubice" (Kako ih obuzdati)
"Bubice"






1354
poruka na forumu
453 256



post # 1 | 2012-05-05 , 1:59 PM

Svakog od nas uhvati neka zuta minuta, prorade nam bubice i kazemo ili uradimo nesto bez razmisljanja.
Meni se desava ponekad i cesto da me uhvate bubice i da oteram od sebe meni drage ljude :)
Al to sam ja i vecina mojih prijatelja me veoma dobro poznaje pa zna kako da se postavi u tim trenucima.
Al dragi moji:
Kako vi izlazite na kraj sa svojim bubicama, imate li ih uopste?



Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-05-05 , 5:52 PM

Quote (marija1984)
Meni se desava ponekad i cesto da me uhvate bubice i da oteram od sebe meni drage ljude

Bas tako Marija

Cesto puta kad sam nervozna svoju bjes izbacim na nekoga ko nije zasluzio u sledecem momentu mi prolazi kroz glavu ufff koja sam ja koza i bude mi zao...najcesce kazem duso izvini nisam tako mislila.

Ali ima i onih dana kad mi je celi dan takav ili par dana takvih
tad pokusam cutati pokusam ali mi ne uspije uvek nervoza se na meni prepoznaje ono sto me iz nutra jede izlazi na vidilo
tad slede ona glupa pitanja!
Sta ti je
e na ta pitanja bi mogla da grizem...zato volim da tad sto manje komuniciram s nekim jer ce na kraju ispasti
pzdarija :p










1354
poruka na forumu
453 256



post # 3 | 2012-05-05 , 7:11 PM

Dusomoja, u potpunosti te razumem!
Sad mi je jasno zasto smo nas dve tako dobre i zasto se tako dobro slazemo :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








287
poruka na forumu
36 149



post # 4 | 2012-05-05 , 7:20 PM

Quote (marija1984)
Meni se desava ponekad i cesto da me uhvate bubice i da oteram od sebe meni drage ljude


Kome se ne dešava ???

Moja najveća "bubica" je ta što ne podnosim kontrolu.. U određenim granicama da, ali kada djevojka počne da mi glumi majku, tad načisto poludim...
Da, još jedna stvar.. Mentalitet današnjih "olmadinaca", koji su ustvari sve djeca od nekih 13-14-15 godina, i kojima je " život kafana, ljubav ih ubija, a droga im je sudbina".. To me nervira do te mjere da bi ih sve pošutao kao prazne konzerve...


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








1641
poruka na forumu
171 425



post # 5 | 2012-05-06 , 11:02 AM

Bubice , poneka se nadje .U poslednje vreme nemam mnogo strpljenja da nekom nesto objasnjavam ,kratak fitilj mada bih imao ponekad mnogo sto sta reci ,nisam bio takav nikad





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 6 | 2012-06-08 , 4:54 PM

Imam... pokusavam da ih savladam... samokontrola je cudo!





  $teX



318
poruka na forumu
9 13



post # 7 | 2012-06-13 , 7:56 PM






  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 8 | 2012-09-12 , 1:20 PM

Jednim dobrim roditeljskim samarom.
Druge nema.

Ja obicno odem da trcim. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 9 | 2012-09-12 , 3:33 PM

Quote (ket)
samokontrola je cudo!


mada sam "istrenirana" kroz posao, ipak mi je ponekada "fitilj" bas, bas skracen...

obicno pocnem da brojim, nekada cak i naglas <_< <_<


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2016-10-27 , 11:03 PM

Nerviraju me neke stvari poslednje vreme

mnogo sam osetljiva na svasta nesto najgore mi je kad me zaboli neko ko mi lezi na srcu onda bi grizla oko sebe

Besnim ali to kad sednem u Auto pojacam toliko muziku da se ne cujem kad vristim.




Forum » Razonoda » Pricaonica » "Bubice" (Kako ih obuzdati)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]