• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Pricaonica » "Istina-boli"
"Istina-boli"






1354
poruka na forumu
453 256



post # 1 | 2012-05-08 , 12:37 PM

Realno gledano,istina ume mnogo puta da nas zaboli...

Ali mnogo gore je ziveti u lazima...

Puno ljudi,nama bliskih ili poznanici uglavnom ne vole kada im se kaze istina koja se tice njih samih itd...

Reakcije su razocaravajuce,kao da si im ubio nekoga i automatski postajes njihov najveci neprijatelj

Sta vi mislite o tome?


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  honey



508
poruka na forumu
691 2800



post # 2 | 2012-05-08 , 12:45 PM

Smatram da je istina bolja,ma koliko da boli,od bilo kakve lazi. :)


Sto bolje upoznajem ljude,sve vise mi se svidja moj pas !!








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 3 | 2012-05-08 , 2:01 PM

ja uuijek volim da cujem istinu ma koliko da boli,a posto se istina uvjek sazna vire volim sad nego kasnije

Isto tako ne volim da lazem i uvjek volim reci istinu pa nek ispanem i najgora.a i misam neki lazov i mryim takve ljude


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








421
poruka na forumu
65 124



post # 4 | 2012-05-08 , 3:50 PM

Slazem se, istina i samo istina.
Ako nekog treba da lazem, onda mu i nisam prijatelj niti mu tim lazima cinim dobro, samo da bi se on tako osecao. Nema veze da li mu to ide na stetu ili ne a na stetu mu sigurno nece ici. Jer prijatelji su tu da ti otvore oci, da ti ukazu na probleme i da ti pomognu oko njih.
Prikrivanjem istih cete samo pogorsati stvar, odlagacete problem koji ce kad-tad izaci na povrsinu u jos strasnijem obliku.
Ali nemam mnogo tih problema jer se ne druzim sa ljudima koji vole da zive u lazi.





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-06-02 , 1:08 PM

Smatram da je bolje ziveti u istini, jer duze se zivi nego u lazi.
Ali i kad se laz ponovi vise puta postaje istina, neminovno je.

Nije laz najgore sto se moze desiti. Nego licemerje.
Ono je najgore. Jer taj neko ce vam savrsneno reci istinu u lice,
a iza ledja ce vas maksimalno opljuvati.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-07-14 , 9:21 AM

Kad vidim ovu temu zapitam se mnogo toga i nanerviram ujedno
I sama sam zensko ali me bas to zensko stvorenje nanerviralo jer ne shvaca neke stvari ne shvaca ma koliko se trudila da pojasni ili da olaje nekoga ne primeti da je to ona ....
Pitam se i priznam sebi tesko nesto ali ipak priznam nikad nisam rekla ja sam perfeckt ja ne lazem ja ovo ja ono uvek se nadjem u temi ma bilo kakav naslov da ima
A zasto?
Zato sto sam zivo bice zato sto gresim zato sto priznam zato sto se ne stidim priznati moje greske
Istina boli da bome ali najvise boli ona istina kad ju samo mi znamo.
Ili ona istina kad ju neko dozna a tvrdimo nije tako e ovo poslednje mi podiglo pritisak pre mesec dva










1641
poruka na forumu
171 425



post # 7 | 2012-07-14 , 3:39 PM

Drzim se istine i glava me ne boli





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 8 | 2012-09-07 , 2:54 PM

Mnogi vole da lazu i petljaju, i u tome uzivaju.
Mene takvi ljudi fasciniraju. Glume neku silu, a manji su od makova zrna.

Sto se muskaraca tice, najteze je kad im neko povredi ego, kad ih se ne dozivljavalja kako bi oni zeleli,
pa se onda sluze svim i svacim kako bi toboze bilo po njihovom.

Istina ma kakva da je bolja je od neistine.
Sto bih ja rekla, bolje ziveti u crnoj istini nego u ruzicastoj lazi.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








759
poruka na forumu
24 112



post # 9 | 2012-10-02 , 11:05 AM

ne lazem nevolim da se bavim time, iskren sam pa kazem sta mislim... valjda zato i nemam bas nesta puno prijatelja :D








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 10 | 2012-10-02 , 1:44 PM

istina boli mnogo manje nego otkrivena laz <_< <_<


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








782
poruka na forumu
47 137



post # 11 | 2012-10-02 , 1:47 PM

Quote (devils_angel)
istina boli mnogo manje nego otkrivena laz


Iz iskustva znam i potpisujem...


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








1203
poruka na forumu
58 815



post # 12 | 2012-10-02 , 7:40 PM

Da.








640
poruka na forumu
67 157



post # 13 | 2012-10-16 , 8:52 PM

Istina jeste ponekad bolna, ali je i oslobađajuća.
Laž je samo prividno bježanje od problema, zabluda kratkog vijeka. Jednom prilikom sam rekao da jedna mala laž ne može da opstane sama i da traži društvo druge laži i stvara se zavisan krug uzajamno povezanih laži, koje volim da poredim sa prenaduvanim balonom koji kad-tad mora da pukne pod pritiskom.
Istina, u kakvom god izdanju bila, stvara bazu za ispravno djelovanje i smanjuje gubitak vremena, živaca, nesanice, dragih osoba (možete izgubiti samo nekoga ko vam nikada nije želio dobro).
Laži su mnogo komplikovanije i zašto lagati, kad istina, po pravilu, uvijek izađe na svjetlo dana i treba je prihvatiti takvu kakva jeste.
Naravno, ciljam samo na ozbiljne situacije, a u šali i svakodnevici, malo maštarije, lagarije, nije na odmet. :)










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 14 | 2013-10-07 , 10:35 PM

Nikad me istina nije zabolela osim iznenadila sve do skoro kad mi se potvrdilo ono sto sam odavno sumljala
Bolelo je jako ali mi je olaksalo posloziti kockice.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 15 | 2015-10-14 , 12:19 PM



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Razonoda » Pricaonica » "Istina-boli"
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]