• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razonoda » Pricaonica » Uvreda
Uvreda






63
poruka na forumu
10 58



post # 16 | 2012-09-19 , 2:27 AM

Vodim se onim '' ne gledam šta mi kaže već ko mi kaže''

tako preživljavam , ma dokle bi dogurala da obraćam pažnju na ssvaku nevolju i zlo koje mi se desi ...

Ignor je ponekad najbolja opcija <_<


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.








421
poruka na forumu
65 124



post # 17 | 2012-09-19 , 3:18 AM

Hteo ja to ili ne, uvrede pamtim. To je nesto sto ne mogu da kontrolisem.
Ako uvreda dolazi od nepoznate ili slabo poznate osobe, to resim po kratkom postupku, manje ili vise nasilnim nacinom ali ako uvredu uputi neko koga dobro znam... Uh... Zavisi od situacije. Pokusam da shvatim zasto je to ta osoba izgovorila, da li joj se nesto neprijatno dogodilo pa joj je potreban izduvni ventil... Ima dosta razloga. Nikada ne reagujem naglo. Uglavnom, okrenem se i odem. Tada niti ona moze da nastavi da me vredja, niti moze da me iznervira toliko da bih joj otkinuo glavu tj. da joj i ja uzvratim istom ili vecom merom
Svi su tako na dobitku i gotovo. JEEEJ!


Poruku je menjao/la Deluxe - Sreda, 2012-09-19, 3:20 AM








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 18 | 2016-02-28 , 0:02 AM

Ne lako .
Ne odgovaram istom merom i ako to je momenat poslije mi bude zao
Dotaknu me u dno duse a pamtim i pamticu celi zivot(naravno ako je meni neko drag)
Nevolim upakovano nista pa ni uvredu ... problem je u tome sto meni hvali mnogo reci dabi ja istom salom uzvratila
Zato sam uvek za normalan razgovor za odrasle,o svemu se da razgovarati








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 19 | 2016-02-28 , 9:42 AM

Hmm pa ne dotice me toliko kao nekada sto je, mozda sam okamenio, ko zna.Vracam ali ne putem rijeci nego ignorisanjem obicno, sto vecinu takve vrste ljudi iznervira jer ocekuju od vas da se spustite na njihov nivo ili jednostavno odvalim se smijati(dobar sam u smijanju nazor :D ), kada su oni onako iznervirani, nema nista ljepse, oni jednostavno hoce da eksplodiraju :D




Forum » Razonoda » Pricaonica » Uvreda
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]