• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Ekskurzija (sjecate li se svoje .))
Ekskurzija






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-09-17 , 8:14 PM

Vrijeme je ekskurzija... Sjećate li se svoje? Gdje ste putovali i kako vam je bilo? Jel' bilo nekih ljubavi?


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2012-09-17 , 8:20 PM

ja sam ratno dijete nije bilo eksukrzija najdalja na Kozaru u osnovnoj i u srednjoj u Crnu Goru sjecam se da su na busu otkazale kocnice na sred cetinja,da smo cekali trajekt 7h i da nismo imali u sobama kupatilo nego svaki sprat zajednicki %) %) %)

na apsolventsku se islo u Njemacku i nisam isla draze mi bilo ostati u Riu i lumpovati


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-09-17 , 10:15 PM

Moje eskurzije su bile svugde po Austi a izvan je bila Italija i Beograd

U Beogradu je bilo prelepo tad sam imala 16g secam se da smo upoznali razred iz jedne skole i da sam ja bila jedina koja je znala s njima pricati
Svidio mi je jedan decko bio je 17g zvao se Marko ja i on smo se dopisivali pismima tad i kako je vreme prolazilo a ja i on daleko jedno o drugog se izgubili u vremenu rado ga se setim bila je to slatka tinegerska ljubav

Sve ostale eskurzije su bile strozije jer su ucitelji drzali sve pod kontrolom mada smo se mi ipak nocu sastajali iza hotela dok nam nije na nos izaslo to je bilo u Becu kad smo s evratili nazad imali smo kaznu em od roditelja em da pisemo 3 dana jedan iza drugog test %)







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-09-20 , 7:22 AM

Pa i ne secam se najbolje, posto sam vecinom bila u alkoholiziranom stanju :)
hahahha


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








748
poruka na forumu
21 81



post # 5 | 2012-09-20 , 11:02 PM

ja sam u mladjim razredima od 1 do 8 isao u beograd,resavsku pecinu,smederevo,nis,manastir manasija,subotica,u osmom sam isao u sokobanju.a na kraju srednje u grcku.toliko se ja secam :)













3907
poruka na forumu
677 4248



post # 6 | 2012-11-30 , 6:14 PM

Bilo je to divno vreme osnovne skole da .

Ja sam sedela napred uvek i pisala kuda idemo i sta se desava u busu da

A na primer osmi razred osnovne skole,bili mi u Subotici u hotelu i svi trosili pare na nesto a ja dala 10 evra za telefonski razgovor sa drugaricom koja nije otisla na eskurziju da znaci moji mi mozak pomeraju za tih deset evra i dan danas lele ne shvatam ih ali ajde matorci k*o matorci.

I ne kapiram kako mi se skolska u Subotici izgubila kada ja nisam a tada su bile i prelepe fontane da i parkovi da samo neku diskoteku nisam uspela da nadjem nikako.

I ja legnem da spavam tu noc,kako mi cimerka setkala nisam mogla da zaspim - onda ona otisla u drugu sobu ja zakljucala se i zaspala-ujutru mi upa razredni na vrata da joj otkljucam da .

A jurenje po Fruskoj Gori i prskanje vodom :D prelepo.

Kada smo bili u Arandjelovcu 10 dana u prvom osnovne bio je to raj da .(Rekreativna nastava bila je to)

Kada smo bili u manastiru Kovilj bilo je fenomenalno da .(Izlet u srednjoj skoli sa profom Veronauke ) .

U srednjoj samo je maturska po prici bila dobra ali ja ne znam nisam isla ni na jednu da .


Poruku je menjao/la Korisnica - Petak, 2012-11-30, 6:17 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 7 | 2012-12-01 , 0:55 AM

Prva je bila sedmodnevna na planinu Rudnik, u , tu se secam jedino, da je bilo jedno kupatilo na celi sprat i da je vaspitacica kupala mene i moju najbolju drugaricu zajedno, jer nas dve nismo htele da se odvojimo, cak smo i zajedno spavale :) i da nas je jedna devojcica iz odeljenja tukla na spavanju sa kliskom :D

Druga je bila treci razred na Tari, setnje od jutra do sutra :D tada je bilo zanimljivo, svako vece u disko od 8-10 :D tada sam sa ofingerom jurila druga iz razreda, koji je bio zaljubljen u mene i celu ekskurziju mi mozak ispirao :D

Bilo je dosta jednodnevnih: Subotica, Novi Sad, , Arandjelovac, Oplenac, Topola, Pozarevac, Golubac.
U 8. razredu smo isli na Borsko jezero, bila je visednevna ekskurzija :)
U srednjoj smo isli na dve ekskurzije. U vrnjacku banju i matursku u Budimpestu :) bilo je bas super. Ono sto bi izdvojila kao nesto sto mi je ostalo u pamcenju, a to je voznja po Dunavu nocu u Budimpesti, znaci prelep prizor..iako ja licno ne volim Dunav, to je stvarno prelepo bilo.
I dobili smo nagradnu ekskurziju od drzave, kao najbolje odeljenje u skoli :D Hihi i to jednodnevna u Beograd :D tad smo plovili Dunavom :) ne znam samo kako se tada nisam bojala. A sada me puskom ne bi naterali da se vozam brodicem po njemu %) %) %) :D :p


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








829
poruka na forumu
588 3749



post # 8 | 2016-09-21 , 3:53 PM

Najaca mi eskurzija bila 3 dana Kopaonik-Konaci (2003) ala zeznu nam nesto sa sobama ,pa nas 5-toro ostali bez,,,pa da isprave gresku menadzment njihov nam da apartman od 70kvadrata (ala su se zajebali)  :D mi smo to demolirali ... Mnogo dobra ekipa bila....Konstantno odvaljeni od alkohola,ni na jednu setnju nismo isli po prirodi xd ....Demolirali kafic u konacima izlupali ljudima sve case ,sutradan pili Toceno pivo iz koktel casa (STOKA).... Ma kakve crne ljubavi spavali jedni po drugima , prvo vece kod nas spavalo 30 ljudi  xd xd juhu ccc ... Pesma za Autobus nam je bila :
https://www.youtube.com/watch?v=jN7-xDklAec         i svi su je pevali pa cak i profesori...

http://screenshooter.net/102872023/ojqmdgg            lol lol lol jbt kad se setim AHAHHAH


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!


Forum » Razonoda » Pricaonica » Ekskurzija (sjecate li se svoje .))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]