• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Pohvala....Hvali se
Pohvala....Hvali se






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-11-01 , 11:44 PM

Dakle, kako vi ljudi reagujete na pohvalu?
Da li vam to godi, da li vam to imponuje?

Da li se hvalite? Kako bi psiholoski objasnili covekovu tendenciju da se hvali?
Da li se hvalite u realnom zivotu ili forumskom zivotu? Koji smisao ima ta pohvala?

Po mom misljenju, pravi drug/prijatelj treba sto manje da vas hvali, a sto vise da vam skrece paznju na greske.
Od hvale se treba braniti (sve sto pisem je po mom misljenju) da nam ne bi porasla sujeta. Treba uvek biti na zemlji.

Sto se mene tice, ne hvalim se nikada. Niti se osecam prijatno da sam u centru paznje.










235
poruka na forumu
101 568



post # 2 | 2012-11-04 , 11:49 AM

Možda se ti Majo ne osećaš prijatno kad te hvale ,ali si svakako osoba koja zaslužuje sve pohvale, bar zaključujući po našem prijateljstvu preko neta.
Ne volim ni ja da me hvale ,volim da me razumeju i da polemišem sa ljudima o dobru i zlu .
Ko se hvali -sam se kvari...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-11-04 , 11:38 PM

Nikola hvala tebi na lepim recima ipak sam ja kao i drugi osoba koja gresi zar ne
Mogu se pohvaliti kako imam dobru familiju kako imam dobre prijatelje kako sam se izborila u zivotu i kako sam upoznala drage ljude na netu :)
Znaci nisam neko ko se raduje drugoj nesreci ,nisam neko kad vidim da neko nema a ja dodjem i kazem gle sta imam
ma koliko da mozda nismo dobri ili d ami ta osoba lose nanela ne ne cinim to iz razloga da nebi zazalila.
Nisam neko ko se fali isacim ja mislim da je jedino sto se covek moze hvaliti ali iskrenoZDRAVLJE
Kad je covek zdrav kad se smeje kad se vidi na licu da mu nista ne fali on moze da mi se fali a ja cu rado slusati.
Sve drugo je materijalno ili samo na jeziku.
Ali dodaci jos ovo ima mnogo vrsta hvaljenja a to pokazuje karakter coveka.










387
poruka na forumu
34 201



post # 4 | 2012-11-05 , 1:03 AM

samu sebe-nikad,ali volim kada me pohvale,pogotovo moja porodica.samo se nakezim zadovoljno,jer imam tada potvrdu od nekog da sam nesto dobro uradila.volim to,ali to ne znaci da mi porastu krila ili da odletim,naprotiv,jos vise sam svesna realnosti u zivotu i kakvih sve ljudi ima i onda sam zadovoljna sama sobom sto spadam u one koji se trude da budu dobri i cisti.pohvale od ljudi koji mi znace, veoma postujem i veoma su mi vredne,a sve one uzput i od polupoznatih,nistavne i nepotrebne su.pohvale su,po meni potvrde vasih dobrih dela i treba biti zadovoljan zbog toga,zar ne? :D


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2014-01-13 , 9:10 PM

Quote badule ()
Ne volim ni ja da me hvale ,volim da me razumeju i da polemišem sa ljudima o dobru i zlu .
Ko se hvali -sam se kvari...


Potpisujem :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2016-09-21 , 11:50 AM

Pa sad moram reci jedno s vremenom shvacam osobe Koje se same hvala pre sam zaista drugacije mislila i nisam sebi mogla razjasniti pa covece kako moze on ili ona da sam sebe hvali :D
E sad mislim ovako
to su ljudi koji ne misle zlo vec su puni samopouzdanja srece iuivaju u sebi u onome sto poseduju
Osim sto menju takvim osobama ima onih zlonamernih pa ponizavanju u svojoj hvali druge a ima onih koima je um usmeren samo na njih njemu je zaista nebitno sta mu sugovornik kaze on opet samo  kaze ja ja ja :D kako god svaka cas ljudi ;)

Ja i dalje ostajem ka onome ne hvalim se to ce vec valjda neko da uradi za meine ako zaista to zasluzujem :)










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 7 | 2017-02-17 , 0:42 AM

Ej da se pohvalim lol
Juce sam prvi put napravila palacinke a da nisu zavrsile na plafonu ruze lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Razonoda » Pricaonica » Pohvala....Hvali se
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]