• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Pricaonica » Za šta koristite svoj Facebook profil?
Za šta koristite svoj Facebook profil?






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-12-23 , 5:02 PM

Facebook nam je donio nove prijatalje, zbližio nas sa starim, zahvaljujući faceboku više ne zaboravljamo tuđe rođendane, ali kada govorimo o ljubavi, vezama i brakovima tu je dobrim stvarima facebooka kraj. Sumnjivi i dvosmisleni statusi, romantične poruke, zavodljive fotografije ali i komentari ispod navode se kao dokazi na sudu u 60 odsto slučajeva brakorazvodnih parnica posljednjih godina. Ljudi preko Fejsa najčešće započinju flert sa starim ljubavima ili simpatijama, a mnogi od njih otkrivaju kako do toga nikada ne bi došlo da nemaju profil na fb. Profil je postao lično sredstvo reklamiranja i samopromocije u svakom smislu, a vrlo često partneri doznaju kako im (muž ili žena) ima profil sa lažnim imenom uz pomoć kojeg pronalazi lake mete za flert ili avanturu. Preljuba koja se dogodi kasnije uglavnom je svoj početak imala na facebooku. Mislite li da je to stvarno tako? Koristite li Vi svoj profil za promociju, flertovanje i zavođenje? Vjerujete li partneru da mu je profil "čist" i da su tamo zaista svi samo prijatelji? Šta Vas to na facebooku Vašeg partnera najviše nervira?



Fajlovi: 1799813.jpg (45.9 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








718
poruka na forumu
55 286



post # 2 | 2012-12-23 , 5:06 PM

na fejsbuk profilu moje supruge i da jesu samo drugovi/prijatelji i da nisu nije ni bitno, svestan sam da ako zeli da me prevari oticice vec do prodavnice i to ce uraditi, zato dame i gospodo ne laskajte sebi da mora neka visoka tehnologija da se koristi da bi vas partner prevario, to mu samo olaksava, a primarna odluka je u coveku

Za šta koristite svoj Facebook profil?
za posao najvise


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








262
poruka na forumu
12 70



post # 3 | 2012-12-23 , 10:57 PM

za dopisivanje sa prijateljima i igranje bilijara xD


"You once told me that calling me satan was an isult to satan"
-Damon Salvatore








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 4 | 2012-12-27 , 4:11 PM

u pocetku sam ga koristila da "skupim" prijatelje i rodbinu rasute po svijetu... cak sam se i dobro "navukla" na njega jedno vrijeme... a onda sam i to prevazisla...
sada ga koristim da me "opomene" kada je nekome rodjendan, ili da se javim onima koje nemam na skype, msn, viber ili whatsapp... ili procitam neku lijepu izreku sa stranica na koje sam "pretplacena".


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-12-27 , 11:53 PM

Nizasto :D
FB.je jedna greska u mom zivotu koje sam se resila pre par godinica
Sluzio mi je takodje kao sto devils_angel, kaze da bi okupila moje najmilije na jedno mesto ali me taj isti FB naucio
da ga mnogi koriste kao nesto gadno.










235
poruka na forumu
101 568



post # 6 | 2012-12-28 , 10:33 AM

Koristim da razmenjujem mišljenja sa ljudima koji imaju zajedničke interese ,stavove ... Zatim ,imam stranicu odnosno profil sa dnevnim horoskopom,koji je zabavnog karaktera ,a pored toga imam i stranicu o Sarmi :D
Ako nekoga zanima daću mu link u pp .
I da ,pripremam stranicu sa političkom satirom.
Inače smatram da je idealan za druženje na daljinu ,a naravno da ima i idiota ,ali ih možete otkačiti da vas ne uznemiravaju i ne vidim razloga da zbog nekih budala ne bi imali svoju stranicu . Osim ako vas to nije smorilo .
Uostalom i u realnom životu postoje budaletine koje vas mogu smarati ,tako da je to sastavni deo sveukupnog bitisanja i naravno da ćete i u realnom i u virtuelnom životu biti suzdržani od previše navalentnih smarača .





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 7 | 2013-02-15 , 7:05 PM

za dopisivanje iiiii ubijanje dosade i da cujem neke novosti itd


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








387
poruka na forumu
34 201



post # 8 | 2013-02-25 , 1:50 PM

nista od toga %)
samo za igrice sladoled


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








28
poruka na forumu
0 7



post # 9 | 2013-02-26 , 1:00 AM

Pa ovako, bavim se fotografijom i PhotoShop manipulacijom pa FB preteyno koristim kao "free marketing" XD.
Igram igrice, tj Bilijar i pretezno klikcem na naslovnicu po pola sata bezveze. Maravno chat koristim rijetko, samo ako nemam krede na mobu (a u zadnje vrijeme je to cesto XD). Iako kazem da nevolim FB, ali imam osjecaj da bi mi pozlilo kad makar na 5 min ne bi provirio XD.

^..^


^..^ ^..^ ^..^ ^..^ ^..^ ^..^ ^..^ ^..^ ^..^ ^..^ ^..^ ^..^ ^..^ ^..^ ^..^ ^..^
1. Život je kurva, ako ga ne jebeš, jebat će on tebe!
2. Djetinstvo nije period od rođenja do nekih godina, to je carstvo u kome niko i ništa NE UMIRE.








80
poruka na forumu
74 574



post # 10 | 2013-04-07 , 3:34 AM

Facebook koristim za gledanje slika starih golih zena jer su mi one hot :p


Smoke the weed, everyday Don't smoke the seeds, no way Smoke the weed,Smoke the weed,








399
poruka na forumu
155 997



post # 11 | 2013-04-10 , 0:03 AM

koristim radi kuckanja sa najboljom drugaricom jer vise ne živimo u istom gradu, uvek sam offline, i uglavnom previše vremena gubim na njemu bez razloga, mada pošto sam se dosta selila imam neke prijatelje s kojima se čujem isključivo preko fejsa, pa tako održavam kontakt s njima :)


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








86
poruka na forumu
185 2124



post # 12 | 2013-04-10 , 4:37 AM

Definitivno ga koristim za ubijanje dosade :d








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 13 | 2013-04-10 , 4:45 AM

Otkako sam se preselila da kampujem na ovom sajtu vise ga i ne koristim ! :p juhu povremeno se setim da odem da igram igrice :p ali uspela sam da se odviknem od njega i priviknem na ovo :p sad sam presla ovde da spavam :p Kao sto vidimo sad je samo 15 do 4 ujutru :p


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️






USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 14 | 2013-05-13 , 11:24 AM

Quote (Jovica94)
Definitivno ga koristim za ubijanje dosade :D[bgcolor=blue]


Potpisujem da








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 15 | 2013-10-21 , 11:39 AM

Quote devils_angel ()
u pocetku sam ga koristila da "skupim" prijatelje i rodbinu rasute po svijetu... cak sam se i dobro "navukla" na njega jedno vrijeme... a onda sam i to prevazisla...
sada ga koristim da me "opomene" kada je nekome rodjendan


potpisujem ..

sad ga koristim najvise .. zbog posla jer tamo su mi te grupe .. na koje ide... da saznam potrebne informacije..
koje mi trebaju .. tako da kaze udjem pogledam obavijesti inbox i to je to .... :) provedem na njemu najvise 10 min ..


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Razonoda » Pricaonica » Za šta koristite svoj Facebook profil?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]