• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » "Regifting"
"Regifting"






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-12-23 , 5:25 PM

Često dobijena bombonjera, ide "iz ruke u ruku".
Umjesto da je vi pojedete, vi je poklonite.
Amerikanci ovo zovu "regifting".
Mislite li vi da je "regifting" loša navika ?



Fajlovi: 3240340.jpg (15.9 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








718
poruka na forumu
55 286



post # 2 | 2012-12-23 , 5:29 PM

jeste, a i nije, ukoliko donijete nesto sto nije od srca i nije namenjeno vama ni energetski gledano nije dobro da zadrzite, znaci da li je "normalnije" baciti i nemati sta nekom nebitnom liku u vasem zivotu dati ili ga nastaviti lanac.
od dva zla izaberite manje


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








421
poruka na forumu
65 124



post # 3 | 2012-12-23 , 6:29 PM

(gutabgd)
jeste, a i nije, ukoliko donijete nesto sto nije od srca

Pa da. Zavisi ko kako gleda. Naravno da niko nece da pokloni ono sto je dobio od nekog a da mu se svidja. Taj poklon bi, u slucaju da kod primaoca nema namenu i da je vecih dimenzija, stojao negde i hvatao prasinu. Bio bi beskoristan a to nije svrha. Ovako, ako znamo da to nekome treba, pa sto da ne poklonimo tu stvar ako ce nekoga obradovati. Ali ako se radi o malom pokloncicu koji ne smeta svojim gabaritima, normalno je da se sacuva kao neka uspomenica od te neke osobe. Sa druge strane, jeste neobicno dati nekome ono sto si dobio kao poklon. Ona moralna regija u mozgu (mnogi je nemaju) govori nam da to nije u redu ali ajd' sad.
Ja kada vidim da moja komsika pokloni majci nesto a znam da nas mrzi i da je na tom "poklonu" izbajala 150 kletvi, normalno je da cu odmah da ga bacim u smece, necu ni da ga unesem u kucu a kamoli nekome da poklonim.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-12-23 , 7:11 PM

Pojma nemam dal je to tako ili ne... ako je nesto sto ja naj volim kao bombonjera skoljke tako nesto ja ne poklanjam dalje :D mada ne dobivam na poklon toliko bombonjere.










235
poruka na forumu
101 568



post # 5 | 2012-12-23 , 8:30 PM

Poklon je poklon,ako se ne daje od srca ,ne treba ni radi reda da se daje .
Onaj ko nema šta da da ,neka da osmeh .
A regifting je po meni amoralan čin.








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 6 | 2012-12-23 , 10:07 PM

(badule)
Onaj ko nema šta da da ,neka da osmeh .

slazem se... ali...
danas je, nazalost, doslo doba kada se osmjeh vise ne cijeni, cak dobijes cinicni za uzvrat :(

ja poznam jednu zenu, koja uvijek poklanja bombonjere koje "setaju" i redovno provjeravam datum na poklonjenom od nje, i cesto, vrlo cesto, rok je istekao... obzirom da svi u porodici jako volimo cokoladu, svaka dobijena bombonjera, kod nas i nestane...

znam slucajeve, kada su ljudi, fazona radi, obiljezili na neki nacin, bombonjeru, pa im se ista, poslije par mjeseci znala vratiti...


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








262
poruka na forumu
12 70



post # 7 | 2012-12-23 , 11:12 PM

Poklon je poklon msm da je to losa navika....


"You once told me that calling me satan was an isult to satan"
-Damon Salvatore








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 8 | 2012-12-25 , 6:10 AM

Deluxe ako verujes u te zezalice i verujes u to ne treba da bacis vec da spalis.Pise da vatra ponistava dejstvo zezanja.
Ne znam sta da napisem o ovome poklanjanju vec poklonjenog,ljudi danas uglavnom sve kroz pare gledaju i to je jadno a na zalost tako je.
Ja sam dobila jednom Milku sa punjenjem od jagoda i neotvorenu dala je deci koja su se igrala pored Crkve jer ja to ne jedem-meni je groznog ukusa a da bacim nisam htela,ipak je to neko platio.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








421
poruka na forumu
65 124



post # 9 | 2012-12-26 , 1:43 AM

(Korisnica)
Deluxe ako verujes u te zezalice i verujes u to ne treba da bacis vec da spalis.Pise da vatra ponistava dejstvo zezanja.

Ne verujem. Zato i bacam.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2016-10-27 , 11:04 PM

Ja to samo radim sa alkoholom jer da ne radim trebala bi prostorija samo za flase :D




Forum » Razonoda » Pricaonica » "Regifting"
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]