• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Park i Gitara
Park i Gitara






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-03-11 , 10:10 PM

Sta mislite o ljudima koji sviraju gitaru u parku ,na plazi?
To je nekad bilo IN a sad se to retko kad sretne/vidi/cuje

Smatrate li da su to bila lepa vremena kad su se mladi okupljali oko vatre i gitare?










592
poruka na forumu
208 1412



post # 2 | 2013-03-12 , 5:46 PM

pa to po parkovima i plažama na pikniku nije loše mislim. Ja sviram klavijature i gitaru i ranije sam tako zarađivo za život svirajući na ispraćajima svadbama i slično. Obično kad odem sa društvom na kampovanje il pecanje teraju me da nosim gitaru i sviram al neznam uvek mi lepše kad neko drugi svira a ja slušam, mislim da su ta vremena uglavnom prošla al ljude koje vidim tako da rade i zabavljaju svoju ekipu meni su gotivni. Sad ko zasedne te svirucka sam u parku il na plaži to je uglavnom za svoju dušu i da se opusti malo te nemislim da je lud il nekom smeta.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 3 | 2013-03-13 , 12:01 PM

Da li su vremena ta bila lepa nemam pojma a negde na pocetku moje srednje skole imali smo maturante koji su pevali u parku na klupi dok je jedan svirao gitaru i pevao.
Kao momenat druzenja uzivo to je jako zanimljivo i interesantno ako se drustvo uklopi u pricu i ako okupljeni ljudi razumeju i podrzavaju taj vid druzenja.
Meni je to lepo da vidim iako godinama nisam videla tako nesto.
Vatra i gitare na plazi ako ima ko da kontrolise vatru ok. moze da bude odlicno a moze i bzvz zavisi od drustva koje je okupljeno.
Danas su moderne zezalice koje otudjuju ljude preuzele dominantnu ulogu u slusanju muzike.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-03-13 , 10:59 PM

Pre sam mnogo puta znala sresti dal kroz park ili grad osobe koje sviraju dal to girata ili neki instrument
dok danas st to sve redje vidza
Kad cujem price nekih generacija evo primer 69 ili 70 tih godina koji su rodjeni ono na ovu temu imaju vise rei tad se vise druzilo uz gitaru vartu celo drustvo nego danas
Volela bih da sam bila tad u tim vremenima ili da sad ima takvih drustva i osoba koje se utope s gitarom u jedno.










1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 5 | 2014-04-29 , 1:31 PM

To je tako super extra cool ,super atmosfera super druzenje :D nazalost danas je sve manje toga da
Quote Dusomoja ()
Volela bih da sam bila tad u tim vremenima ili da sad ima takvih drustva i osoba koje se utope s gitarom u jedno.

uffff i ja isto :D :D :D :D :D








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2014-04-29 , 4:57 PM

Meni je to skroz super.
Prvih godina studiranja, u studentskom gradu se znalo okupiti na stotine studenata. Uzivali smo u druzenju, pesmi..bilo je bas "zivo"...uvek se nasao neko ko je svirao gitaru, a ostali znani i neznani su pevali...

Sada ne znam kakva je situacija, jer gotovo da i ne idem u studentski grad, ali verujem da je nastavljena tradicija sa novim generacijama.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥


Forum » Razonoda » Pricaonica » Park i Gitara
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]