• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Pricaonica » Sta kupiti devojci za 18-ti rodjendan???
Sta kupiti devojci za 18-ti rodjendan???



  Ace:)



1
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 2013-08-06 , 5:40 PM

Sta bi ste poklonili voljenoj osobi za rodjendan?Ponestalo mi je vise mojih originalnih ideja, pa pitam vas (narocito zensku populaciju) nzm Sa devojkom sam 6 meseci,ja sam joj prvi decko sa mnom se prvi put poljubila i sve to.. ;) Volimo se naravno,lepo se slazemo,ni jednom se do sada nismo posvadjali samo nesto bzvz,ona je devojka koja je uspela da me promeni.. :D Jedno drugom stalno poklanjamo nesto,pa mi je ponestalo ideja,znam da vi devojke volite torbe,parfeme,cvece ali ja bih voleo nesto specijalno...npr: jednom sam joj za 8 mart(tada nam je bilo mesec dana) poklonio kinder jaje,jer mi je rekla da ne zeli nikakav poklon,ali u kinder jaje sam stavio lancic sa njenim imenom..to je bilo vrhunsko iznenadjenje.. :) Volim tako nesto da izmislim.. ;) Ako imate tako neku finu ideju podelite je sa mnom.. srce








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 2 | 2013-08-06 , 5:42 PM

Koliko imate godina? :*


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Ace:)



1
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 2013-08-06 , 5:50 PM

A da zaboravio sam to da napisem..ona je '95,a ja 92 godiste.. ;) Ako treba jos neka informacija tu sam.. ;) Inace ja sam ovde nov pa se ne snalazim bas najbolje i ne poznajem nikoga ali mi deluje skroz kul,nadam se da cete mi pomoci... ;)








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 4 | 2013-08-06 , 6:49 PM

Srebro je keva. Neka ogrlica ili narukvica, mindjuse... Razumes. :)


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2013-08-06 , 7:00 PM

Ace:), to sa kinder jajetom je super ideja ti bila... imas ti fine idejice,,,

pa ne znam sad .. jesii joj kad pokoloni kakvu plisanu igracku medu ili nesto.. tako slicnoo.. ili da je izvedes an veceru
piknik vecernjii .. vas dvoje samii... negdje romatika taj ..rad.. tako nesto..
A uz piknik dodas jos nestoo neki poklon ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Ace:)



1
poruka na forumu
0 0



post # 6 | 2013-08-06 , 7:15 PM

Slazem se za srebro,ona to voli.. ;) Ogrlicu sam joj vec kupio,narukvica ima sto nekih obicnih na ruci.. nzm U minjdjuse se ne razumem,ne znam da li je to pametno uzeti za 18-ti.. nzm Ona ima dosta tako stvari npr..od nakita koje joj ja nisam kupio..ne znam da li na to treba da obracam paznju ili nema veze sto ima kad joj ja nisam kupio.. :D nzm

Added (2013-08-06, 6:15 PM)
---------------------------------------------
Jesam samo jednom neku plisanu igracku srednje velicine.. ;) Sve mislim da je to malo uzeti za rodjendan.. :( Mesto gde ja zivim nema bas neka lepa odredista gde bih je mogao izvesti..ali mozda si mi dala finu ideju. ;) Mi smo se upoznali u zimu pa smo stalno isli u jednu finu piceriju gde mozes da se zabijes u separe i niko da ti ne smeta.. :) Nismo tamo odavno isli..imate li neku ideju povodom toga frendovi? srce



You'll Never Walk Alone








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2013-08-06 , 7:29 PM

pa ne samo medoo dodas nesto u medu kao sto si i sa kinder jajetom uradio :D

a odvedes je onda tu.. na to mjesto gdje ste se upoznalii.. zamolis konobara .. da nesto odredjeno napravi bas za tu lozu gdje ste se upoznalii.. da vam je ostavii.. onda napravis neki kolac ili nesto das konobaru da dones i unutar toga (mozes i pice)
bude poklon ;)

i eto ... ne znam sta vise da ti kazem :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 8 | 2013-08-06 , 7:30 PM

E zaprosi je. ;D To je pas ono sad IN! :D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Ace:)



1
poruka na forumu
0 0



post # 9 | 2013-08-06 , 7:37 PM

Odlicno,odlicno,odlicno.. srce Konobar mi je dobar prijatelj tako da nista nije problem..msm da oni prave i torte,mozda neku malu torticu pa da pise nesto na njoj,ali glavni poklon sta da bude,sta da stavim u torticu..nisam pametan.. nzm Pare mi nisu toliki problem,za to mora da bude! ;)

Added (2013-08-06, 6:37 PM)
---------------------------------------------
Xaxaxaxa Macoru majstore..nije ti losa ideja..jedinica je,mirazdzinka..ali ipak meni se jos zivi.. :D ;)



You'll Never Walk Alone








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2013-08-06 , 7:38 PM

Quote (Macor)
E zaprosi je. ;D To je pas ono sad IN!


kako ovaj moj kolega kaze PRSTEN ILI neki nakit drugi :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Ace:)



1
poruka na forumu
0 0



post # 11 | 2013-08-06 , 7:42 PM

A dajjj..istraumirace se,mislice da je stvarno prosim.. :D Mozda je to preozbiljno,a? I kako da znam velicinu? nzm


You'll Never Walk Alone








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 12 | 2013-08-06 , 8:00 PM

Quote (Ace:))
A dajjj..istraumirace se,mislice da je stvarno prosim.. Mozda je to preozbiljno,a? I kako da znam velicinu?

Brate napravi foru od toga svega. :D Ubacis joj u casu sa picem, nesto na tu foru.
Ne moras ti stvarno da je prosis, ali ako je jedinica onda brate razmisli dobro. :D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 13 | 2013-08-06 , 8:18 PM

Kupi joj audi Q5 ili BMW X3 sigurno neces pogresiti a mozda te i iznenadi lol





  Ace:)



1
poruka na forumu
0 0



post # 14 | 2013-08-06 , 8:28 PM

To za piceriju i tortu cu sigurno uraditi.. ;) Ne znam samo jos za taj prsten da li da uzmem..mozda da ga stavim u tortu,u parce koje cu joj odseci.. ;) Bojim se da tako ne sjebe zube ili njega... :D Kako provaliti velicinu prstena?? nzm Nista od zenidbe..tasta je zajebana.. :D


You'll Never Walk Alone





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 15 | 2013-08-06 , 8:29 PM

Admin, lol lol lol

uzmes lepo ima u zlatarama ono srce sto se deli na dva i tako jedno ide tebi jedna strana njoj i udaris posvetu sa par lepih reci , pa ne budes lenj odes u cvecaru i trazis neki lep arazman zavisi koliko imas love kod sebe mada cinimi se i jedan cvetic prijao bi joj maksimalno uz neku osveticu , mozes i neki satic sve zavisi od kesa , koliko kesa toliko i ideja xaxaxaxaxaxax :D :D :D


Forum » Razonoda » Pricaonica » Sta kupiti devojci za 18-ti rodjendan???
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]