• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razonoda » Pricaonica » Sta kupiti devojci za 18-ti rodjendan???
Sta kupiti devojci za 18-ti rodjendan???



  Ace:)



1
poruka na forumu
0 0



post # 16 | 2013-08-06 , 8:45 PM

Kakav auto batice..lose vozi skroz,a i nije jos polozila.. :D :p

Added (2013-08-06, 7:45 PM)
---------------------------------------------
Impi,hvala na predlogu..sigurno cu to uraditi nekom narednom prilikom.. ;) Sad me je zainteresovalo ovo za piceriju,tortu i prsten.. ;) Ajde devojke predlozite mi neki lep prsten,koje marke i to.. :D Ne znam ni kako se krecu cene,mogao bih da dam do nekih 8hiljada.. :)



You'll Never Walk Alone





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 17 | 2013-08-06 , 9:32 PM

Das joj prsten iz zajebancije i ona kaze da pristaje, e onda je fazon reci joj da se zajebavas lol








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 18 | 2013-08-06 , 9:55 PM

Admin, lol kako si ti los :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Ace:)



1
poruka na forumu
0 0



post # 19 | 2013-08-07 , 1:17 AM

Ne znam da li bih joj smeo reci.. :D Mislim da bi bilo sta je tu je,cutao bih :D..mada i nisam toliko na gubitku,udao bih se ja za nju posto je jedinica.. ;) Nego sta cemo za prsten,kakav? nzm

Added (2013-08-07, 0:17 AM)
---------------------------------------------
Ako se ipak ozenim,zovem vas na svadbu..jbg pomogli ste mi.. ;) Ali da vas sve dovede Admin u audi Q5 ili BMW X3.. :D :p Drugacije vas ne primam.. :D :p









869
poruka na forumu
1519 5936



post # 20 | 2013-08-07 , 1:54 AM

Ace:), pokloniti neko srce ili nesto sa natpisom 'LOVE'

Kupi joj nesto sa stilom ..buket ruza i iznenadije romanticnom vecerom a kasnije i fiskulturnom vezbom hahaha


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








1641
poruka na forumu
171 425



post # 21 | 2013-08-07 , 9:26 AM

Quote (mirela)
Kupi joj nesto sa stilom ..buket ruza i iznenadije romanticnom vecerom


Pokloni joj paznju, ljubav za prstenje imas vremena :)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 22 | 2013-08-07 , 10:23 AM

Joj :o sho jooj moras ista kupiti :o napisi joj nesto :) pa nije sponzorusa da joj kupujes poklon :D Uostalom svi ce joj kupiti nesto , a onda neces biti poseban nego kao i svi ;)

Ako bas oces da joj kupujes , kupi joj lancic u obliku srca i napisi nesto lepo sto te podseca samo na tebe i nju :) Npr.prvi susret, poljubac, sastanak neshto da ona vidi da nisi zaboravio i da ti znaci i da si zato upamtio
;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 23 | 2013-08-07 , 11:37 AM

majce_bg, pa poljupci moraju uvek biti prisutni bez toga se nemoze hahaha to je lek za dusu hahah


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se





  KeX



69
poruka na forumu
225 1015



post # 24 | 2013-08-07 , 12:07 PM

kupi ti njoj laptop i prikopchaj joj net i zadnji model nekog moba i et' ... :D


Poruku je menjao/la KeX - Sreda, 2013-08-07, 12:10 PM


Nepismen !








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 25 | 2013-08-07 , 3:48 PM

Dakle ti imas 21.-nu a ona puni 18 :* .

Mozes da uzmes neku svesku,izlepis je vasim slikama i napises nesto ispod svake slike-ako ste voleli da se slikate sigurno je tu dosta slika.To bi mogla da cuva za uspomenu.

Mozes da uzmes isto svesku ali da napises u njoj kao temu posvecenu devojci-sve o njoj - tvoje misli,osecanja,zasto je posebna,zasto ti je stalo do nje,da spomenes neke anegdote iz vase veze . To bi mogla da sacuva i da je isto podseca na tebe svaki put kada uzme da procita opet.

Sto se tice nakita znas li sta voli a nema?Kakve mindjuse si primetio da joj se svidjaju-visece,obicne?Nosi li prstenje,kakvo joj se svidja?

I da,kog datuma joj je rodjendan,da znamo do kada mozemo da dajemo ideje- ako ti nije tesko da napises :* .


Poruku je menjao/la Korisnica - Sreda, 2013-08-07, 3:51 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 26 | 2013-08-07 , 6:20 PM

Quote (majce_bg)
pa nije sponzorusa da joj kupujes poklon


Nije sponzorusa ako joj on kupi pokloncic. :) zna se sta su sponzoruse. Covek hoce da je iznenadi.

Ovo sto ti je strumfetica predlozila je super, samo nemoj prsten. Znaci nikako :D to sa prstenom ostavi za onaj dan kad budes odlucio da zaprosis devojku. A sad nesto ipak drugo..

Ne znam kod nas prave onako korpe sa cvecem i onda tu stave malog plisanog medicu, plisana srca sto mogu da se nabodu, ako znas na sta mislim. Slatko je, nije ozbiljno.
A ako bas zelis i nesto od nakita da joj ostane za uspomenu, posto je 18 rodjendan, onda mozes odabrati srebrnu narukvicu. Njoj ce, bez obzira sto ih ima mnogo, biti drag poklon jer je od tebe.

A torta na kojoj bi napisao cokoladom neku lepu poruku za nju, je pun pogodak :D

Added (2013-08-07, 5:20 PM)
---------------------------------------------
Medo :) hahaha dobra ti fora za kola :) nista, sad kad postanes gastarbajter, stekaj do sledeceg jula da mi ga kupis :D to ce za tebe biti sitnica :D



♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Ace:)



1
poruka na forumu
0 0



post # 27 | 2013-08-08 , 5:34 AM

Joj :o sho jooj moras ista kupiti :o napisi joj nesto :) pa nije sponzorusa da joj kupujes poklon :D Uostalom svi ce joj kupiti nesto , a onda neces biti poseban nego kao i svi ;)

Znaci ti mislis da cu je najbolje iznenaditi ako joj ne kupim nista..xaxaxa,o boze.. :D Ja zelim da to bude posebno i da pamti jer to zasluzuje pogotovo sad kada lezim povredjen..inace lezim vec duze od mesec dana u krevetu jer mi je pukla casica na treningu,a ona je stalno tu oko mene..pomaze mi,neguje,kupuje mi svasta,grickalice,klopu.. da da mi nije nje poludeo bih.. :D








345
poruka na forumu
17 143



post # 28 | 2013-08-08 , 5:48 AM

drugi put zapasi nesto kada bude govorila da voli nesto i kupis joj to
mada ispred kuce/zgrade mozes napraviti od ruza srce mislim to je lijepo
pa eto skontaj imas puno ideja


Ali nekako mi kroz glavu prolaze neka obećanja koja su mi ljudi davali. Ona koja nisu ispunjena i vjerovtno neće biti nikada. I pitam se da li sam ja nekada dao obećanje na koje sam zaboravio i nisam ga ispunio? Da li će to obećanje zaboljeti tog nekoga kada ga se prisjeti...





  Ace:)



1
poruka na forumu
0 0



post # 29 | 2013-08-08 , 6:04 AM

Korisnice, hvala na ideji..ovu prvu ideju sa slikama bih umeo lepo da uradim ali nemamo puno slika 4,5..ne volim ja da se slikam zato sto je ona lepsa.. :D Druga mi se isto jako svidja,to cu sigurno uraditi jednom,ima dosta toga sto mogu napisati.. ;) volim ja to,veliki sam emotivac.. ;) ali ovaj put sam se odlucio da je iznenadim tako sto cu je odvesti na to staro mesto u piceriju,narucicu tortu lepu u obliku srca,napisacu nesto na njoj,dacu je konobaru i on ce je izneti u ponoc,ali toliko dajete dobrih ideja da sam se raspametio i ne znam sta da joj uzmem kao glavni poklon..uglavnom zelim da to bude neki nakit ili sat.. ;) Voli srebro,to mi je rekla jednom prilikom..MINDJUSE-.retko kad nosi,a kad nosi to su obicne,nista posebno,sta ja znam..NARUKVICU-nema srebrnu,samo neke obicne lepe..PRSTEN-ima jedan srebrni od roditelja dobila..OGRLICE-ima dosta..SAT-ima jedan beli,ne znam da li je neka marka.. :D

Rodjendan joj je 31 ovog meseca..ajd' kad se vec Korisnica nabacuje pozivam vas sve na njeno punoletstvo.. :D :p








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 30 | 2013-08-08 , 9:49 AM

Ace:),

ne shvataj me pogrešno,pošto vidim da su me neki već shvatili okac nisam mislila ništa loše. .

rodjendan je poseban dan . . Pogotovu ako joj je punoletstvo. . Ja sam htela samo da ti dam do znanja da poklon nije jedini način da joj dokazeš da ti je stalo,i da ne trebaš da se opterećuješ sa nekim materijalnim stvarima. . . Da postoje drugi načini da joj iskažeš da ti je stalo. . .putem ovog što ti je predložila Korisnica nije loše. . . .rodjendan je dan kad će ona primiti najviše poklona,nakita i tih čuda pogotovo jer je 18ti,pa svi dobiju inspiraciju za nakitom :D ako je već bila uz tebe u kriznim trenucima onda to sroči na papir. . To će joj značiti. . .svakoj curi znaci da iako zna da je dečko voli,da opet cuje s vremena na vreme :D napravi atmosferu u sobi,kuci (oteraj svoje) ,skuvaj vam nesto,muzika,sveće. . To će da pamti uvek cmok


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Razonoda » Pricaonica » Sta kupiti devojci za 18-ti rodjendan???
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]