• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Takve su zene
Takve su zene






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-08-30 , 6:29 PM

Eh prijatelju, žene su ti čudna stvorenja. Te vole, te ne vole, te praštaju, te zaboravljaju, mnogo su drugačije od muškaraca.
One kad te vole, neće te prevariti. Kad te ne vole neće ti se javiti. Kad oproste, neće zaboraviti, a kad zaborave onda za njih ne postojiš, vjeruj mi. Jednostavno imaju svoje ja. Tvrdoglave, zanimljive, naizgled posebne, eto tu su žene. :)

TIPIČNO ŽENSKO !
-Jesi ljubomorna ?
-Nisam .
-Jesi ljubomorna ?
-Rekla sam ti da nisam .
-Poljubi me ...
-Nek te ljubi ona tvoja sa fejsa !
:D :D


Da su zene zaista takve ?
Treba li reci sve su iste
ili ima izuzetaka?










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 2 | 2013-08-30 , 6:34 PM

Joj Majo, kako ti sve ovo pada ne pamet.
Ima ljubomornih zena, sad neke manje, a neke malo vise. :D I nisu sve iste. :D Svaka je ljubomorna na svoj nacin. :D


Fajlovi: 9846036.jpg (47.3 Kb)

Poruku je menjao/la Macor - Petak, 2013-08-30, 6:35 PM


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-09-06 , 7:58 PM

Quote (Macor)
Joj Majo, kako ti sve ovo pada ne pamet.

:D
Macak druze kako mi nebi na pamet palo kad sam i sama takva :p :p










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-09-15 , 11:17 PM

Svaka žena ima jednog muškarca u životu kojem se uvijek vraća. I niko ne zna razlog tome, čak ni ona.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








712
poruka na forumu
219 844



post # 5 | 2013-10-02 , 5:25 PM

Ne treba se plašiti žena koje padaju već onih koje po svaku cijenu žele da ih podignete...


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2013-11-15 , 11:08 PM

Quote Dusomoja ()
Da su zene zaista takve ?
Treba li reci sve su iste
ili ima izuzetaka?


Nisu sve iste, kao sto ni muski nisu svi isti :)

Ali mi zene smo cudne, nekada cemo reci suprotno od onog sto mislimo, valjda nam u tom trenutku proradi ponos inat ili nesto trece i onda se pokajemo posle 24h.

Ali svako nadje sebi odgovarajuceg :) onog koji nas i takve prihvata, "trpi", voli, ljubi, mazi, pazi..

Razlicite, slicne, ali iste nikako :) nijanse su u pitanju.

Ja sam ljubomorna, jesam...i ne krijem. I mislim da mom decku imponuje to. Kako on kaze slatko sam ljubomorna.
Sve se oprasta sem one bolesne ljubomore :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2016-10-27 , 11:07 PM

Quote Dusomoja ()
TIPIČNO ŽENSKO ! -Jesi ljubomorna ? -Nisam . -Jesi ljubomorna ? -Rekla sam ti da nisam . -Poljubi me ... -Nek te ljubi ona tvoja sa fejsa !
Ma ovo sam ja orginal :D :D




Forum » Razonoda » Pricaonica » Takve su zene
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]