Page 1 of 11
Forum » Razonoda » Pricaonica » Kako bi vi reagovali? (...)
Kako bi vi reagovali?

4307
poruka na forumu
668 4157

post # 1 | 2013-09-18 , 10:37 AM

Da saznate kako vasem detetu ni vi ni suprug niste biloski roditelji?Ili samo vi ako nemate partnera sa kojim zivite.

Mnogo se prica ovih dana o zameni beba u porodilistima i eto saznate da se to vama desilo.

Kolliko bi se promenio vas odnos prema detetu koje ste odgajali,da li bi mu trazili bioloske roditelje,da li bi trazili svoje dete?

Poruku je menjao/la Korisnica - Sreda, 2013-09-18, 10:38 AM

"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 2 | 2013-09-19 , 9:48 PM

Tesko je odgovoriti na ovo pitanje barem meni.
Mislim sta god bi rekla bilo bi tesko uraditi tako da samo se nadam nece niko pa ni ja takvo sto doziveti :)

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

4307
poruka na forumu
668 4157

post # 3 | 2013-09-20 , 10:03 AM

Ovo je realnost i desava se.Ne svima,naravno a neki ljudi i kriju jer ne zele da se odvoje od deteta niti da ono zna.Problemi tada za njih kasnije nastanu kad dete odraste i vidi da ne lici ni na koga od rodjaka,da nema nista majcino-ocevo i zapita se kako je to moguce.

Poruku je menjao/la Korisnica - Petak, 2013-09-20, 10:05 AM

"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"

Forum » Razonoda » Pricaonica » Kako bi vi reagovali? (...)
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]