• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Pricaonica » Draga saveta :) (Imate problem, potreban vam je savet? - Pisite nam :))
Draga saveta :)






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 1 | 2013-10-22 , 5:32 PM

Kao sto i sam naziv teme kaze "Imate problem , potreban vam je savet? - Pisite nam" :)

Dragi prijatelji, ako imate neki problem i ne znate kako da ga resite, pisite nam i mi cemo pokusati da ga resimo koliko mozemo :)

Molim samo za pristojnost u psihijatrijskoj ordinaciji lol



"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-10-22 , 8:36 PM

Imam problem Ime :D kako da naucim sve ovo do utorka?
Kako da ucim a misli mi daleko od knjiga :D







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2013-10-22 , 8:40 PM

majo sedi na stolicu i citaj ta slova iz knjige , ne zveraj sa strane i eto naucices sve :p xaxaxaxaax prosto dvaput nista je nista cista matematika








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-10-22 , 8:41 PM

:D :D Citam ja ali nista ne ostaje u glavi :(







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 5 | 2013-10-22 , 8:44 PM

xaxa majo pa zainteresuj se ostace xaxaxaxax mada dam ti ja glavu da vidis kako ostaje xaxaxaxaxaxax

snimis sebe dok citas na glas pa slusas posle dva puta kao pesmu iii eto resenja








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-10-22 , 9:05 PM

Ahaaaaaaaa doktore hvala na savetu znaci vi ste ovdje Problemoresavac :D :D :D

E sad ovako drugi problem ovo moze samo zensko da razumi tako da ako imate kakvu zensku osobu da resi problem bicu jako zahvalna :) :D

1.Sta da radim da me pesme ne pogode da se ne nalazim u njima?
2.Da li je dobro pricati o osecajima bilo s kim?
3.Kako se moze proslost obrisati ?
Kome da se obratim al da problem ostane u 4 oka ?










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2013-10-22 , 9:14 PM

Quote Dusomoja ()

1.Sta da radim da me pesme ne pogode da se ne nalazim u njima?


hahah to je nemoguce ukloniti... bar mislim.. dobro je kad se covjek nadje u nekoj pjesmi .. ja se vecinom nasmijem ..
samo nemoj slusati depresivne muzike ... da nam padnes u depresiju :D STA cemo onda :p

Quote Dusomoja ()
2.Da li je dobro pricati o osecajima bilo s kim?

znas kako kazu: najbolje je dusu olaksati strancu ? sad da li je to tako ... valjda znas.. a sad to tvoje bilo s kim pa sad
svako ti moze reci svata.. i onda kud sta kako %) %) %) izgubis se ne znas sam kuda :) ...
Ja inace ne mogu sa svakim o tome.. jer mi je tesko vjerovati ljudima.. pa biram kome mogu reci to sto osjecam .

Quote Dusomoja ()
3.Kako se moze proslost obrisati ?

eh ta proslost.. zato se zove i proslost.. ne moze se obrisatii.. samo moze izbljediti .. ne moj previse misliti na nju .. pa ce sama nestati :D

Quote Dusomoja ()
Kome da se obratim al da problem ostane u 4 oka ?

obrati se onom kome TI mislis da znas da ce to ostati samo izmdju vas dvoje .. kome dovoljno vjeruje i znas da info. nece procuriti dalje :D

ETO nadam se da sam pomogla :D ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 8 | 2013-10-22 , 9:19 PM

Quote Dusomoja ()
1.Sta da radim da me pesme ne pogode da se ne nalazim u njima?

majo nemoj da je slusas :p
Quote Dusomoja ()
2.Da li je dobro pricati o osecajima bilo s kim?

majo za osecanja najbolje je pricati sa sapunom i nema oseta xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
Quote Dusomoja ()
3.Kako se moze proslost obrisati ?

gumicom koja menja sve ono sto nisi u sve sto oces
Quote Dusomoja ()
Kome da se obratim al da problem ostane u 4 oka ?

majo meni mozes u sest usana ostace diskretno kod mene xaxaxaxaxaxaxa cao








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2013-10-22 , 9:53 PM

:o lele :D
Quote Impi ()
gumicom koja menja sve ono sto nisi u sve sto oces


Gde to ima da se kupi?
Quote Impi ()
majo meni mozes u sest usana ostace diskretno kod mene xaxaxaxaxaxaxa

:D Mogu misliti a neka bolje da ti ovo ne znas da ti pritisak ne skoci :D :D
Quote strumfeta_mala ()
obrati se onom kome TI mislis da znas da ce to ostati samo izmdju vas dvoje .. kome dovoljno vjeruje i znas da info. nece procuriti dalje


Jesi sigurna u to sto kazes ;)










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 10 | 2013-10-22 , 11:25 PM

Quote Dusomoja ()
1.Sta da radim da me pesme ne pogode da se ne nalazim u njima?


Imee promenis zanr muzike koju slusas :) Ako znas da ce te pogoditi nesto nemoj slusati :) Niko drugi do tebe same ne moze da ti pomogne , ako sama sebi ne zelis pomoci :) Znaci snaga volje - ne daj se :)

Quote Dusomoja ()
2.Da li je dobro pricati o osecajima bilo s kim?


I jeste i nije :) Dobro je pricati u malim kolicinama da bi pomogla sebi da ne puknes skupljajuci u sebi sve to , ali ako preteras u to da pricas o osecanjima, uhvatices sebe u jednom trenutku da kukas i zapomazes ko da su tvoji problemi i osecanja najbitniji na svetu :) Nemoj da me shvatis pogresno , naravno da sebi sama trebas biti na prvom mestu , i pravi prijatelj ce te uvek saslusati i stavititi te iznad svojih problema , ali ja sam uvek za varijantu da pre nego sto krenes pricati odredis sebi meru koliko, sta i kome pricas :) Nazalost danas su ljudi takvi kakvi su i svuda zabijaju nos i ispravljaju tudje krive drine i zavidni su - poenta je da ces najvise sama sebi pomoci , svojom snagom volje da nesto resis i isteras do kraja :)

Quote Dusomoja ()
3.Kako se moze proslost obrisati ?


Ne moze se :) Moze se samo nauciti iz nje i ne napraviti ista glupost opet :) Ili jednostavno vremenom kad nadjes prioritetnije stvari ta proslost izbledi pa se i ne secas sta je bilo dok te neko detaljno ne podseti :) Al eto to ti je ko da si je skoro izbrisala :D

Quote Dusomoja ()
Kome da se obratim al da problem ostane u 4 oka ?


Nikom :D Zasto ? :) Jer svi imaju svoje "najbolje prijatelje" i samo njima pricaju o tebi i nikome vise i tako je to zacaran krug koji se vrti :D Ja ti predlazem dve osobe koje me jos nisu nijednom povredile i cuvale su zaista sve sto im kazem bez tih propratnih najboljih prijatelja i slicno a to su Davor i Vladi :) Pa eto njima se obrati :D Mozes i meni ali ne znam nekako ce oni lepse da te saslusaju :) Jos ako je to nesto vezano za muski rod taman ces da cujes i musko objektivno misljenje sa strane ;) ruza


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 11 | 2013-10-23 , 0:10 AM

Gde imaju jeftini čvarci i kavurma da se kupe? :p


Poruku je menjao/la Macor - Sreda, 2013-10-23, 0:10 AM


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 12 | 2013-10-23 , 0:11 AM

Macor, xd xd xd na pijac al bolje u mesaru xaxaxaxaxxax








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 13 | 2013-10-23 , 10:00 AM

ajte resite i moj problem,sto nece preko tel da me prijavi na VN?

mogu da udjem ne prijavljena,sve radi al kad ukucam nik i pass izbaci me pokusavala sam dvesto puta.........


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 14 | 2013-10-23 , 2:07 PM

LaMistress, ti si posebna boko za tebe nije izmisljeno rešenje još lol

probaj da se izlogujes sa kompa,pa onda udjes preko moba. . . . Ako nece il mašiš neko slovo il ima neki bag pa preko fona idi na "zaboravljena lozinka",pa nek ti stigne na mail nova :D hug


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 15 | 2013-10-23 , 4:23 PM

KinderBueno^^, pa kod mene sve posebno
a nisam valjda 200 puta omasila :D bio mi odjavljen na kompu :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Razonoda » Pricaonica » Draga saveta :) (Imate problem, potreban vam je savet? - Pisite nam :))
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]