• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razonoda » Pricaonica » 69 razloga zašto je bolje biti ŽENSKO!
69 razloga zašto je bolje biti ŽENSKO!



  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 16 | 2013-11-03 , 5:18 PM

Quote Medeni ()
"Ključ koji otvara više brava je dobar ključ ali brava koju otvara svaki ključ je loša brava"

Prosto kao pasulj :D

Veštica, Kao i vi na nasem postojanju xd :p inace maco nemoj da palim kazan :p







  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 17 | 2013-11-03 , 5:22 PM

Quote Lithium ()
Medeni, ne razumem što si se toliko zapalio za ovu temu...bila je stavljena u humor...a ti si napravio da bude nešto ozbiljno


Pa nisam se zapalio nego nisi u toku ovo je X tema na ovaj fazon kako su žene ovo, ono, kako su bolje itd. Malo dopizdi čitati budalaštine svaki par dana, posebno kada je dovoljno samo da se izađe na ulicu i vidi realnost :p Inače tema je po prirodi za pričaonicu kao i ona muška i obe su prebačene :)

Quote Lithium ()
a ovo nisi dobro nešto shvatio, rekoh da vi ne možete bez ženskog roda...kompletno, a ne bez neke osobe konkretno...jer to je sasvim nešto drugo


A žensko kao može bez muškoga lele

Quote Lithium ()
I primetila sam da stalno menjaš postove


Pa da nekada se zaboravim da sam admin pa napišem neke stvari koje ne bih trebao al kad vidim setim se da ne mogu uvek da pišem sta hoću i kako hoću pa ih editujem da budu malo lepši :D





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 18 | 2013-11-03 , 7:15 PM

Medeni, xd nema toga :) sto na umu to na drumu :D







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 19 | 2013-11-03 , 7:34 PM

Gospod Bog stvori ženu od rebra, koje uze Adamu, i dovede je k Adamu...

Za to će ostaviti čovek oca svojega i mater svoju, i prilepiće se ženi svojoj, i biće dvoje jedno telo

sta nas uci ovaj odlomak :D :D :D








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 20 | 2013-11-03 , 11:03 PM

TIŠNAAAA!!!
Nemojte opet da prijetim!!!
Stvarno momci, sta je vama??? Dusa vam je ulaziti u ovakve teme i ustajti u "odbranu" jadnih, snaznih muskaraca, ugrozenih od zena vjestica, zmija, kucki i kako sve ne???
Haloooo breeee.... pa zna se ko je glava kuce, a ko vrat :p


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 21 | 2013-11-03 , 11:18 PM

Nisam morala ni da citam, a vec sam znala da ce prvi da oplete po zenama nas dragi glavni i odgovorni :D

E moj Medeni.. a zasto nekad ne bi dosao i pricao o onom doduse malom procentu normalnih zena, nego se ti uvek uhvatis onih lako moralnih :D


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








278
poruka na forumu
526 2505



post # 22 | 2013-11-04 , 3:28 AM

Quote Medeni ()
A žensko kao može bez muškoga

Ajde u pravu si....trebamo se slagati :p
A ono u prvom postu su samo iznete činjenice šta bi ''moglo'' da bude...naravno ne kažem da nema takvih, ima svakakvih ljudi..i žena i muškaraca :D Zato ne treba ljude deliti na muški i ženski pol...jer uvek ima izuzetaka :) Međutim, ne zvuči to sve toliko loše...nego si ti izvukao par najgorih i samo o tome pričaš :D
I ako ti je budalaština ti nemoj čitati i nemoj se nastavljati :p Slobodno obriši, ipak si ti glavni admin (ako se ne varam)...ti možeš šta 'oćeš :D


"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 23 | 2013-11-04 , 3:56 PM

Muskarci su placljivi momci xd

Ne cekas dok vas smrt ne razdvoji, vec fino na vreme primetiš da je veza otisla do davola pa je sama prekines

Muskarci su programirani samo za neke stvari ...

Zene su mnogo jace i talentovanije i sposobnije u svemu ..


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








314
poruka na forumu
456 4349



post # 24 | 2013-11-04 , 4:11 PM

Medeni, kakvi kljucevi i kakve brave... To je sve indivudalno, ne otvara svaki kljuc svaku bravu! :) Dzabe iako su dobre brave, ako su ključevi zardjali! lol lol lol

Quote Anna_Anna
E moj Medeni.. a zasto nekad ne bi dosao i pricao o onom doduse malom procentu normalnih zena, nego se ti uvek uhvatis onih lako moralnih

Slazem se! gj










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 25 | 2013-11-04 , 6:10 PM

Quote Veštica ()
To je sve indivudalno, ne otvara svaki kljuc svaku bravu! Dzabe iako su dobre brave, ako su ključevi zardjali!
:D
gj










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 26 | 2013-11-04 , 11:18 PM

Ima medju zenama vise heroja nego sto ih ima medju ljudima,ali su ljudi celu istoriju prigrabili za sebe i za price o sebi.
Medjutim mi smo heroji u bojnoj vatri,a zene u hladnoj svakidasnjici,mi smo hrabri pred smrcu,a one pred zivotom;mi pred drugim covekom,a one pred celom sudbinom...

Jovan Ducic

mozda je bolje,ali definitivno nije lakse.....


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 27 | 2013-11-05 , 2:07 AM

ali zato kalauz otvara i tamo gde ni lepa rec ta gvozdena ne ume da otvori xd xd xd :p
e zene zene sam bi da se svadjate xaxa a to jedino i znate xd








278
poruka na forumu
526 2505



post # 28 | 2013-11-05 , 2:44 PM

Quote Impi ()
e zene zene sam bi da se svadjate xaxa a to jedino i znate

pa ko je započeo? hm? mi se samo branimo :p
Al eto ja više neću ni to...prepuštam vam, pričajte šta oćete :D

Added (2013-11-05, 12:44 PM)
---------------------------------------------
Samo jos ovo...

Jedan je dečak upitao svoju majku: "Zasto plačeš?"
"Zato što sam žena" - odgovorila mu je.
"Ne razumem" - rekao je dečak.
Mama ga je samo zagrlila i rekla: "Nikada i nećeš."



Kasnije je upitao oca: "Zašto mi se čini da mama plače bez ikakvog
razloga?"
"Sve žene plaču bez ikakvog razloga" - bilo je jedino što je tata znao reći.

Dečak je odrastao i postao muškarac, i jos uvek se pitao zašto žene plaču.
Naposletku je se obratio Bogu. Upitao ga je:
"Bože, zašto se žene tako lako rasplaču?"

Bog odgovori: "Kad sam stvarao Ženu morala je biti posebna.
Dao sam joj ramena dovoljno jaka da nose svu težinu ovoga sveta, a
opet dovoljno nežna da mogu pružati utehu.

Dao sam joj unutrašnju snagu da podnese porod i odbijanje koje joj
toliko puta stiže od njene dece.

Dao sam joj čvrstinu koja joj omogućuje da ide dalje kad svi drugi
odustanu, i da se brine za svoju porodici u doba bolesti i nevolje bez
prigovora.

Dao sam joj osećajnost da voli svoju decu bez obzira na sve, čak i
ako ju je njeno dete veoma povredilo.

Dao sam joj snagu da nosi svoga muža kroz njegove pogreške i načinio
je od njegovog rebra da bi štitila njegovo srce.

Dao sam joj mudrosti da zna da dobar muž nikada ne bi povredio
svoju ženu, ali povremeno testira njenu snagu i odlučnost da
postojano bude uz njega.

I napokon, dao sam joj suzu da se isplače. To je samo njeno, na korišćenje kad god joj zatreba.
Vidiš, sine moj, lepota žene nije u odeći koju nosi, u njenoj figuri, ili u načinu na koji se češlja.
Lepota žene mora se videti u njenim očima, jer to je ulaz u njeno srce - mesto gde stanuje ljubav."

Morala sam :D



Poruku je menjao/la Lithium - Utorak, 2013-11-05, 3:27 AM


"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 29 | 2013-11-05 , 3:51 PM

Lithium, ako si :) bravo


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








70
poruka na forumu
60 407



post # 30 | 2013-11-05 , 4:28 PM

Lithium, gj


Forum » Razonoda » Pricaonica » 69 razloga zašto je bolje biti ŽENSKO!
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]