• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Šta bi vi na njegovom mjestu?
Šta bi vi na njegovom mjestu?






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-02-02 , 7:14 PM

Ovaj frajer će vam se sigurno dopasti! Ovo je istinita priča o grčkom vjenčanju koje je nedavno održano u gradu Astoria, država New York. O njemu su pisale i lokalne novine, a čak ga je i Jay Leno spomenuo u svom talk showu. Bilo je to veliko vjenčanje s oko 600 uzvanika. Na prijemu, nakon samog čina vjenčanja, mladoženja je izašao na pozornicu i na mikrofin se obratio uzvanicima. Rekao je da se želi svima zahvaliti na dolasku - a mnogi su doputovali čak iz Grčke - i pruženoj podršci na početku nihova zajedničkog života. Posebno se želio zahvaliti svojoj i mladenkinoj obitelji, kao i svome puncu što im je omogućio tako veličenstven prijem. U znak zahvalnosti svima, za sve je pripremio poseban poklon. S donje strane stolice svih uzvanika, uključujući i mladence, nalazila se zaljepljena kuverta. Rekao je da je to poklon od njega i pozvao ih da je otvore. U svakoj luksuznoj omotnici (izrađenoj od debelog papira oker boje od manila

vlakana) nalazila se fotografija na sjajnom papiru dimenzija 20 x 25 cm njegove novovjenčane supruge kako se ševi s kumom. Mladoženja je u njih počeo sumnjati još prije nekoliko tjedana i unajmio privatnog detektiva da ih prati. Nakon što je neko vrijeme stajao u tišini i nekoliko minuta gledao reakcije uzvanika, obratio se zaprepaštenoj gomili rekavši im: "Odoh ja, a vi nastavite slaviti s tom kurvetinom." Sutradan ujutro razvrgnuo je brak.

Većina ljudi otkazala bi vjenčanje istog trena nakon što bi doznali da ih je partner prevario, ali ovaj frajer je nastavio šaradu kao da je sve u najboljem redu.

Njegova osveta:

Mladenkini roditelji platili su 92.000 $ za vjenčanje i prijem oko 600 uzvanika, a najbolje od svega, ukaljao je ugled mladenke i kuma pred 600 prijatelja i članova obitelji.
Racunica:
vecera i zabava za 600 zvanica - 92000$
mladina vencanica - 10000$
fotografije sa svadbe - 3000$
izraz lica svih prisutnih koji su videli fotografiju - neprocenjivo!!!!

Mene je zadivio i skidam mu kapu :D :D :D recept za frajera ;) :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2014-02-02 , 9:57 PM

Quote strumfeta_mala ()
Mene je zadivio i skidam mu kapu recept za frajera

Extra

On mora da je smirena osoba i osvetljiva sa planiranim ciljem
kad bi mi s etakvo sto desilo dosla bi kuci napravila haos nebi mogla docekati ili cekati i glumiti
da je sve u redu na nekoliko dana pukla bih grrrrrrrrr :)










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 3 | 2014-02-02 , 11:46 PM

jedinstven primer meni bi prva reakcija bila haos ali izgleda da je on to dosta smireno podneo mislim isplanirati to stvarno car nemam reci :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 4 | 2014-02-03 , 1:36 AM

nastavila bi i ja saradu definitivno :D svaka mu cast,xaxaxxxax KRALJ :D








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2014-02-03 , 1:39 AM

Quote wide-awake ()
svaka mu cast,xaxaxxxax KRALJ

i ja kazem... legenda je majke mi :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 6 | 2014-02-03 , 3:21 PM

strumfi kako nije treba imati petlje za ovo xaxaxax svaka mu cast jos jednom :D








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2014-02-09 , 4:26 PM

wide-awake, vidis ti znaci on je ima snage da to izgura do kraja ... mislim cvojek car nema sta ..
mislim meni kad bi se tako nesto dogodilo .. aaa ebot %) %) %) ne znam .. sta bi .

a ovaj lik je kralj , kraljeva :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 8 | 2014-02-11 , 1:51 PM

Haha koji Kralj. :)
Ne verujem sta je lik uradio, svaka mu cast.
:)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥


Forum » Razonoda » Pricaonica » Šta bi vi na njegovom mjestu?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]